Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

Mecz Polska - Gruzja 67:84. EuroBasket 2013 [RELACJA NA ŻYWO, OPINIE]

POLSKA GRUZJA EUROBASKET 2013
POLSKA GRUZJA EUROBASKET 2013 ARC
Mecz Eurobasket 2013 Polska - Gruzja KLIKNIJ I ZOBACZ RELACJĘ NA ŻYWO Wynik końcowy 67:84.

ZOBACZ KONIECZNIE DUŻO ZDJĘĆ Z MECZU:
POLSKA PRZEGRAŁA Z GRUZJĄ W KIEPSKIM STYLU

KLIKNIJ KONIECZNIE I ZOBACZ:
POLSKA GRUZJA EUROBASKET 2013 TRANSMISJA ONLINE

Relacja z meczu Eurobasket 2013 Polska - Gruzja:

Gruzja – Polska 84:67 (20:14, 19:8, 16:15, 29:30)

Polska: Gortat 12, Lampe 10, Zamojski 10, Karnowski 9, Ignerski 8, Ponitka 7, Koszarek 4, Waczyński 3, Szubarga 2, Kelati 2, Chyliński 0, Hrycaniuk 0

Najwięcej punktów dla Gruzji: Sanikidze - 23, Markoishvili - 18, Shermadini - 13

- Gruzini zasłużyli na zwycięstwo, bo grali dobrze przez 40 minut. Dlaczego tak zagraliśmy? W tym momencie tego nie wiem i to nie ma znaczenia. Takie mecze się zdarzają, kiedy nie trafiasz pięciu trójek i rzutów wolnych z rzędu. Wszyscy starali się za bardzo. Myśleli o tym, żeby nie przegrać, a nie o tym, aby wygrać. Musisz trafić kilka rzutów, aby zdobyć rytm. W tym meczu to się nie udało. Jestem pewny, ze wrócimy silniejsi i zagramy dużo lepszy mecz jutro przeciwko Czechom - zapowiada trener Dirk Bauermann, cytowany przez stronę Polskiego Związku Koszykówki.

- Dla nas był to trudny mecz. W pierwszej połowie brakowało nam komunikacji w obronie, nie trafialiśmy trójek. Nie potrafiliśmy zmniejszyć przewagi w kolejnych częściach meczu. Musimy szybko o tym zapomnieć - ocenia Przemysław Zamojski.

Po zimnym prysznicu na początek EuroBasketu w czwartek zagramy z Czechami (początek o godz. 17.45). Kolejne mecze Polaków: 7 września (sobota): 17.45 Polska – Chorwacja, 8 września (niedziela): 14.30 Polska – Hiszpania, 9 września (poniedziałek): 21.00 Polska – Słowenia

16.16 - koniec meczu. Polska przegrała z Gruzją 67:84

16.11 - została minuta i jest 61:81

16.09 - jeszcze dwie minuty męki drużyny Dirka Bauermanna, która przegrywa 57:79

16.06 - trzy minuty do ostatniej syreny 54:76

16.03 - 4 minuty do końca i 51:75. Polacy nie wiedzą, że małe punkty mogą się też liczyć, czy są tacy słabi?

16.02 - 5 minut do końca 49:70. Teraz gramy o jak najniższą porażkę, bo małe punkty też mogą się potem liczyć

16.01 - na parkiecie jest Karnowski i nawet zdobył kosza. Przynajmniej on będzie zadowolony

16.00 - trochę pond 6 minut do końca 45:69

15.58 - proszę bardzo, znów za trzy Zamojski 45:65

15.57 - do końca 7.20 - 42:65

15.55 - do końca meczu 8 minut i 40:62. Trójkę zaliczył Sanikidze

15.53 - pierwszy celny rzut Polakó za trzy punkty, trafia Zamojski. Na Gruzinach nie robi to wrażenia, prowadzą 59:40

Czy w 10 minut można odrobić 18 punktów straty? W sporcie wszytko jest możliwe, ale...

15.47 - Po III kwartach Polska przegrywa z Gruzją 37:55

15.45 - 35:55, Gruzini nas demolują!

15.44 - 35:52

15.42 - jest 33:50, szaleje Markoishvili

15.40 - niecałe trzy minuty do końca III kwarty i 30:48!

15.39 - ale ulga, Sanikidze odpoczywa na ławce

15.38 - Gortat - 30:45, ale też czwarty faul Kelatiego

15.37 - Lampe przypomniał o sobie 28:43, a Gruzini dalej swoje - 28:45

15.36 - 26:43, a mieliśmy odrabiać straty...

15.35 - Szubarga nie trafia za trzy, teraz Kelati i mamy 0 na 10 prób w trójkach

15.33 - dobrze bronimy, ale znów tracimy piłkę w akcji ofensywnej

15.31 - trafia Koszarek 24:39

15.30 - na III kwartę w pierwszej piątce wychodzą Koszarek i Szubarga, czyli dwaj nasi rozgrywający

Polacy wysoko przegrywają pierwszą połowę i nie radzą sobie z szybkimi Gruzinami. Sami popełniają wiele błędów w ataku, fatalnie rzucają osobiste. Viktor Sanikidze zdobył dla Gruzji 11 punktów, a dla Polski po osiem - Marcin Gortat i Michał Ignerski.

15.07 - 33:20..., trochę ponad dwie minuty do końca II kwarty

15.06 - Po niecelnych wolnych, Gruzini zbierają piłkę.Polacy jak dzieci we mgle. 31:20!

15.04 - nie jest dobrze Gruzini prowadzą 29:20, niemiecki trener Polaków jest wściekły. Wziął czas i zabrał zespół na boisko, daleko od mikrofonów. Gestykulacja była jednoznaczna

15.03 - 5 minut do końca II kwarty i 27:20 dla Gruzji, a Polacy znów strata!

15.01 - dobitka Gortata spod kosza - 25:20 dla Gruzji. Kelati ma już trzy faule i trafia na ławkę

15.00 - wracamy do wyjściowej piątki

14.58 - Sanikidze celny wolny i 25:18, a Polacy znów tracą piłkę. Czas dla trenera polskiej drużyny

14.55 - siedem minut do końca II kwarty, 24:18 dla Gruzji, a my nie zdążyliśmy oddać rzutu w swej akcji

14.53 - Chyliński nie trafił za trzy, Ignerski zatrzymuje kontrę faulem. Ciągle 22:18 dla Gruzji

14.51 - Gruzini bronią strefą. Gortat zagrał więc jeden na jeden, trafił po akcji, ale wolnego już nie 22:18.

14.49 - 22:14 dla Gruzji na początek II kwaty, ale trafia Ignerski - 22:16

Polacy nie dają sobie rady z szybkimi Gruzinami, popełniają błędy w obronie. Gortat na razie ma tylko czetry punkty. Lapme z dwoma faulami pozostaje na ławce.

14.46 - przegrywamy I kwartę 14:20

14.45 - 30 sekun do końca I kwarty - 18:14 dla Gruzji

14.45 - Gortat przepchnął się pod koszem 14:12, ale już 16:12

14.43 - Polacy mają problemy w obronie, często faulują. konieczne są zmiany. Na parkiecie z pierwszej piątki tylko Gortat

14.41 - Tsintsadze 2+1 i mamy 14:10.

14.40 - 11:10 dla Gruzji

14.39 Gruzja prowadzi 9:6, a my gramy bez Gortata

14.38 - akcja Sanikidze i 6:7. Wchodzi Ignerski

14.37 - Trójka Sanikidzie - 6:5

14.36 - Gortat i 6:2

14.34 - Lampe spod kosza - 4:2. Super obrona, Gruzini wyrzucają piłkę w aut

14.34 - dwa rzuty wolne, Gruzja prowadzi 2:0, ale odpowiedź Kelatiego 2:2