Popularna sieć MediaMarkt otwiera swój pierwszy w Tychach sklep z elektroniką dla domu i biura. Zastąpi on markę Saturn, działającą do tej pory przy ulicy Towarowej 2A.

Pierwszy MediaMarkt w Tychach

Zmiana szyldu jest wynikiem ogłoszonej niedawno decyzji o połączeniu sieci handlowych MediaMarkt i Saturn. Wszystkie kanały sprzedaży obu sieci zostaną zintegrowane pod marką MediaMarkt, co pozwoli znacząco wzmocnić jej pozycję na rynku oraz przyniesie korzyści klientom. Integracja zakończy się we wrześniu b.r. Wówczas klienci będą mieli do dyspozycji 85 sklepów MediaMarkt, które zaoferują pełen asortyment elektroniki użytkowej.

Nowy MediaMarkt to kolejny punkt, gdzie można będzie odberać towary zamówione on-line. Klienci, którzy wcześniej dokonali zakupów w sieci Saturn, będą mogli dokonywać zwrotów i reklamacji w MediaMarkt. Ważność zachowuje także karta podarunkowa Saturn.
Zobacz galerię
MediaMarkt to sieć z ogromnym doświadczeniem na polskim rynku – już od 20 lat cieszy się zaufaniem klientów poszukujących szerokiego wyboru urządzeń elektronicznych. Kompleksowa oferta produktów w najlepszej cenie – to niezmienne atuty MediaMarkt, dzięki którym jest ona jedną z najsilniejszych marek konsumenckich. Sklepy sieci zapewniają polskim konsumentom idealne warunki do poznawania najnowszych urządzeń i rozwiązań technologicznych, wykraczając poza standardową rolę sklepu. Równie ważne jest zapewnienie fachowego doradztwa przy wyborze i zakupie. Pracownicy sklepu dzielą się przydatną wiedzą, demonstrują funkcje urządzeń i analizują indywidualne potrzeby klientów tak, aby zaproponować najlepiej dobrane produkty.

Urządzenia elektroniczne to już codzienność. MediaMarkt pokazuje swoim klientom, ile możliwości kryją w sobie nowoczesne technologie, jak mogą ułatwiać wykonywnie domowych czynności czy obowiązków zawodowych. To także doskonała rozrywka oraz wsparcie aktywności fizycznej. Zachęcam do odwiedzenia naszego sklepu, gdzie fachowy personel pomoże w poznawaniu świata technologii i doradzi w wyborze właściwego urządzenia. – mówi Tomasz Bławat, dyrektor sklepu MediaMarkt Tychy.

W asortymencie MediaMarkt znajdują się produkty renomowanych, światowych producentów. Osoby ceniące sprawdzoną jakość w dobrej cenie znajdą tu ciekawą alternatywę w postaci urządzeń marek własnych: KOENIC, PEAQ, ok., ISY.

MediaMarkt w Tychach zapewni również z szeroką ofertę usług, które pozwolą od razu cieszyć się wszystkimi możliwościami nowo zakupionego sprzętu. Są to między innymi dostawa i instalacja urządzeń w domu, pierwsze uruchomienie komputera czy instalacja oprogramowania. Nowy tablet i smartfon można będzie na miejscu zabezpieczyć szybą lub folią ochronną. Dostępna będzie oferta ratalna oraz opcja rozszerzonej ochrony produktów.

MediaMarkt dba o środowisko naturalne: każdy będzie mógł tu oddać nieodpłatnie stare urządzenia o dowolnych gabarytach, nawet jeśli nie zakupił nowych. MediaMarkt przekaże je do zakładów przetwarzania.

POLECAMY PAŃSTWA UWADZE:

Zobacz najważniejsze wydarzenia minionego tygodnia w programie TyDZień