MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Memy o kierowcach ciężarówek cieszą się w sieci nieustającą popularnością. Zobacz i uśmiechnij się!

Monika Jaracz-Świerczyńska
Monika Jaracz-Świerczyńska
Warto wspomnieć, że humorystyczne grafiki o kierowcach ciężarówek wpisują się w Międzynarodowy Dzień Kierowcy Zawodowego, przypadający w drugi piątek maja, czyli w tym roku dokładnie 10 maja. To kolejne z nietypowych świąt, jakie można znaleźć w kalendarzach internetowych. Obchodzone jest od 2016 roku i zostało ustanowione z inicjatywy Organizacji Kierowców Zawodowych oraz Organizacji Przewoźników Drogowych. Zobacz najśmieszniejsze obrazki i uśmiechnij się!
Warto wspomnieć, że humorystyczne grafiki o kierowcach ciężarówek wpisują się w Międzynarodowy Dzień Kierowcy Zawodowego, przypadający w drugi piątek maja, czyli w tym roku dokładnie 10 maja. To kolejne z nietypowych świąt, jakie można znaleźć w kalendarzach internetowych. Obchodzone jest od 2016 roku i zostało ustanowione z inicjatywy Organizacji Kierowców Zawodowych oraz Organizacji Przewoźników Drogowych. Zobacz najśmieszniejsze obrazki i uśmiechnij się! Internet – między innymi: jeja.pl, memy.pl, demotywatory.pl, kwejk.pl, besty.pl, blasty.pl
Memy o kierowcach ciężarówek to jedne z najpopularniejszych zabawnych grafik, jakie można znaleźć w sieci. Autorzy obrazków nawiązują do komicznych sytuacji, które niejednokrotnie towarzyszą prowadzącym tiry. Bardzo często odnoszą się przy tym do stereotypów, co powoduje, że memy wydają się jeszcze bardziej zabawne oraz ukazują pewne nieprawidłowości czy ludzkie postawy w sposób satyryczny. Warto wspomnieć, że humorystyczne grafiki o kierowcach ciężarówek wpisują się w Międzynarodowy Dzień Kierowcy Zawodowego, przypadający w tym roku 10 maja. Zobacz najśmieszniejsze obrazki i uśmiechnij się!

Kierowcy ciężarówek bohaterami memów

Zabawne grafiki, jakie niemal każdego dnia są publikowane i udostępniane w internecie poruszają rozmaite kwestie, związane z przestrzenią polityczną, gospodarczą, kulturalną, sportową, społeczną oraz obyczajową. Humorystyczne obrazki odnoszą się również do ludzkich postaw, zachowań i reakcji, obserwowanych w życiu publicznym, a także w róznych środowiskach. W związku z tym, twórcy tego typu grafik niejednokrotnie biorą pod lupę konkretne osoby, grupy społeczne albo zawodowe. Jedną z tych ostatnich są na przykład kierowcy ciężarówek, którzy również stali się bohaterami memów. Obrazki te są jednymi z najpopularniejszych zabawnych grafik, jakie można znaleźć w sieci. Autorzy humorystycznych obrazków, utrzymanych w tym temacie nawiązują do komicznych nieraz sytuacji, które niejednokrotnie towarzyszą prowadzącym tiry. Bardzo często odnoszą się przy tym do stereotypów, co powoduje, że memy wydają się jeszcze bardziej zabawne oraz ukazują pewne nieprawidłowości czy ludzkie postawy w sposób satyryczny.

Międzynarodowy Dzień Kierowcy Zawodowego

Warto wspomnieć, że humorystyczne grafiki o kierowcach ciężarówek wpisują się w Międzynarodowy Dzień Kierowcy Zawodowego, przypadający w drugi piątek maja, czyli w tym roku dokładnie 10 maja. To kolejne z nietypowych świąt, jakie można znaleźć w kalendarzach internetowych. Obchodzone jest od 2016 roku i zostało ustanowione z inicjatywy Organizacji Kierowców Zawodowych oraz Organizacji Przewoźników Drogowych. Powołanie takiego dnia miało na celu zwrócenie uwagi na rolę kierowców w życiu społecznym i gospodarczym, bowiem każdego dnia przemierzają oni mnóstwo kilometrów, by dostarczyć powierzone im ładunki. Święto ma też przypominać o odpowiedzialności, ciążącej nad przewoźnikami, co stanowi dodatkowy trud oraz wyzwanie na drogach międzynarodowych. Do tego dochodzą kwestie bezpieczeństwa i gotowości do prowadzenia pojazdów przez wiele godzin oraz dni. Inicjatorzy Międzynarodowego Dnia Kierowcy Zawodowego chcieli, by stał się on okazją do docenienia kierowców tirów i okazania im wyrozumiałości ze względu na ich niełatwą pracę.

W załączonej galerii prezentujemy memy o kierowcach ciężarówek. Zobacz najśmieszniejsze obrazki i uśmiechnij się!

od 7 lat
Wideo

Precz z Zielonym Ładem! - protest rolników w Warszawie

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera