MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Memy o relacjach damsko-męskich bawią internautów do łez. Zobacz te grafiki i sprawdź, czy rozśmieszą one również Ciebie!

Monika Jaracz-Świerczyńska
Monika Jaracz-Świerczyńska
Memy o relacjach damsko-męskich bawią internautów do łez. Jak się okazuje, z dnia na dzień przybywa tego typu grafik w wirtualnym świecie, gdzie udostępniane są one przez rzesze użytkowników sieci. Satyryczne obrazki prezentują przede wszystkim zabawne sytuacje, jakie dotyczą wzajemnego komunikowania się kobiet i mężczyzn, a także stereotypów, związanych z nieraz odmiennym interpretowaniem przez nich rzeczywistości. Memy o relacjach damsko-męskich znalazły się wśród najbardziej popularnych grafik z humorem, zamieszczanych każdego dnia przez ich twórców oraz innych internatów, rozpowszechniających je na szeroką skalę. Ponadto, idealnie wpisują się one w powszechną w internecie obrazkową formę komentowania rzeczywistości, na różnych jej płaszczyznach. Ogólnie, grafiki te dotyczą między innymi życia społecznego, politycznego, kulturalnego, a także sportowego. Zabawne obrazki, publikowane w wirtualnym świecie ukazują z dystansem rozmaite motywy, które są związane z aktualnymi zjawiskami, wydarzeniami oraz sytuacjami, znanymi nam z życia codziennego. Jednym z tematów, jaki wzięli pod lupę użytkownicy sieci stały się właśnie relacje damsko-męskie, które osiągnęły niemal szczyt popularności wśród najbardziej lubianych i najczęściej przeglądanych grafik. Zobacz najzabawniejsze memy i sprawdź, czy rozśmieszą one również Ciebie!

Memy to specyficzna forma interpretowania rzeczywistości

W wielu przypadkach niepowodzenia i porażki życiowe powodują, że ludzie uczą się na błędach albo też szlifują w sobie umiejętność dystansowania się od wydarzeń – czy to w najbliższym otoczeniu, czy też życiu publicznym. Niektóre sytuacje pokazują również, że warto nieraz mieć dystans do samego siebie, co pomaga przezwyciężyć problemy bądź mniej życzliwe uwagi innych osób, które nie są nam przychylne. Dzięki temu, że na wiele spraw możemy spojrzeć z przymrużeniem oka, stawienie im czoła okazuje się znacznie łatwiejsze i mniej dotkliwe w skutkach. Sporo tego typu sytuacji dotyczy nie tylko życia osobistego, rodzinnego, ale także zawodowego czy też jakiejś społeczności. Dotyka konkretne grupy społeczne oraz zawodowe i odnosi się do bieżących wydarzeń czy zjawisk, które zachodzą w przestrzeni publicznej. Na podstawie rozmaitych zdarzeń bądź doświadczeń powstają liczne stereotypy, a także schematy postrzegania konkretnych grup lub środowisk. Wszystko to staje się z kolei podstawą do tworzenia zabawnych komentarzy oraz dowcipów. Ogromną popularnością w ostatnim czasie cieszą się ich graficzne wersje o charakterze satyrycznym, jakie każdego dnia publikowane są w internecie. Memy podbiły wręcz serca użytkowników sieci, generując przy tym szybkie ich rozpowszechnianie się w wirtualnym świecie.

Śmiejemy się również z relacji damsko-męskich

W wirtualnym świecie z dnia na dzień przybywa zabawnych grafik o charakterze satyrycznym, które z dystansem ukazują rozmaite motywy, dotyczące aktualnych zjawisk, wydarzeń oraz sytuacji, znanych nam z życia codziennego. Użytkownicy internetu zamieszczają te graficzne komentarze na rozmaitych portalach, ale najbardziej popularną przestrzeń stanowią obecnie media społecznościowe. To właśnie za pośrednictwem memów, z przymrużeniem oka przyglądamy się sposobom spędzania wakacji bądź świątecznym „zwyczajom”, a także innym postawom czy też zachowaniom, z jakimi można zetknąć się w życiu codziennym. Te humorystyczne grafiki prezentują także zabawne sytuacje, które dotyczą wzajemnego komunikowania się kobiet i mężczyzn, a także stereotypów, związanych z nieraz odmiennym interpretowaniem przez nich rzeczywistości. Memy o relacjach damsko-męskich znalazły się wśród najbardziej popularnych obrazków o charakterze satyrycznym, zamieszczanych na bieżąco przez ich twórców oraz innych internatów, rozpowszechniających je na szeroką skalę.

W załączonej galerii prezentujemy najciekawsze memy o relacjach damsko-męskich. Zobacz te grafiki i sprawdź, czy rozśmieszą one również Ciebie!

Nie przeocz

Zobacz także

Musisz to wiedzieć

od 7 lat
Wideo

Wybory na Litwie - Miażdżące zwycięstwo obecnego prezydenta

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera