Do wypadku doszło w piątek 5 czerwca ok. godz. 20:00 na ul. Szarych Szeregów. Jak wynika ze wstępnych ustaleń katowickich policjantów, 27-letni kierowca cinquecento nie dostosował prędkości do warunków na drodze i wpadł w poślizg, uderzając przy tym w samochód dostawczy jadący z naprzeciwka, a następnie zjechał na pobocze.
Strażacy, którzy przybyli na miejsce zdarzenia, musieli „wycinać” mężczyznę ze zniszczonego pojazdu. Gdy 27-latkowi udzielana była pomoc medyczna, funkcjonariuszy zainteresował pewien tajemniczy woreczek, który mężczyzna miał przy sobie.
- Podczas udzielania pomocy medycznej, przy kierującym ujawniono woreczek strunowy z zawartością białego proszku. Badanie wskazało, że zabezpieczona przez policjantów substancja to amfetamina – poinformowali funkcjonariusze.
Z uwagi na obrażenia nóg, kierowca został przewieziony do szpitala. Za posiadanie narkotyków 27-latkowi grozić będzie do 3 lat pozbawienia wolności.
Zobacz i zapamiętaj
To jest zabawne
Bądź na bieżąco i obserwuj
Pirat drogowy w Lublinie
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Dołącz do nas na Twitterze!
Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?