Międzybrodzie Bialskie: znaleziono ciało 44-latka w jeziorze
JM
ARC
W poniedziałek w Jeziorze Międzybrodzkim ratownicy odnaleźli ciało 44-letniego mężczyzny. To mieszkaniec powiatu oświęcimskiego, z którym rodzina od rana nie miała kontaktu.
Już w godzinach porannych policjanci otrzymali informację od zaniepokojonego członka rodziny 44-latka, że z mężczyzną nie ma kontaktu, a jego namiot jest pusty.
- Około godziny 17.00 ratownicy WOPR natrafili na ciało mężczyzny. Prokurator zarządził przeprowadzenie sekcji zwłok i to ona wyjaśni przyczynę śmierci 44-latka - przekazała sierż. sztab. Jolanta Frydel, zastępczyni oficer prasowej Komendy Powiatowej Policji w Żywcu.
Czy to kolejna ofiara wody? W to lato utonięć jest naprawdę wiele. Za wiele.
Wielka woda 1997. Zobacz niezwykły dokument multimedialny, który przygotowaliśmy z okazji 20-rocznicy wydarzeń z lipca 1997 roku. Archiwalne filmy, zdjęcie i teksty. Zachęcamy, by oglądać w trybie pełnoekranowym komputera.
Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji.
Zaloguj się lub załóż konto
Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.