Mieszko z nowym Centrum Dystrybucji w Gliwicach. Dziś oficjalnie otwarto i zaprezentowano magazyn znajdujący się w sąsiedztwie autostrad A1 i A4.

Nowe Centrum Dystrybucji w Gliwicach znajduje się w sąsiedztwie autostrad A1 i A4. Magazyn ma powierzchnię 6400 metrów kwadratowych. Pracę znajdzie tutaj 50 osób.

- Ponieważ jakość zarówno produktów, jak i usług są dla nas priorytetem podjęliśmy decyzję, żeby logistykę oddać w ręce ekspertów. Wybraliśmy ID Logistics, po to, by zapewnić naszym klientom najwyższej jakości, profesjonalną obsługę zgodną ze światowymi standardami.

Jestem przekonany, że konsolidacja magazynów wyrobów gotowych w jednym miejscu, a także międzynarodowe doświadczenie ID Logistics pomoże jeszcze efektywniej i szybciej obsługiwać naszych klientów w Polsce i na całym świecie - mówi Igor Jeliński, prezes zarządu Mieszko.

- Wspólnie z zespołami Mieszko, zespoły ID Logistics przygotowały rozwiązania logistyczne na najwyższym poziomie, co pozwoli nam usatysfakcjonować klientów Mieszko w Polsce i za granicą - dodaje Yann Belgy, dyrektor generalny ID Logistics.

ZOBACZ TEŻ: Polub nas na Facebooku i bądź na bieżąco z informacjami z Raciborza i okolic! [KLIKNIJ W LINK]

Produkcja Mieszko odbywa się w fabrykach zlokalizowanych w Raciborzu. Firma specjalizuje się w produkcji czekoladowych pralin i karmelków. Słodycze raciborskiej firmy można kupić w Polsce, ale także w 60 krajach światach (na wszystkich kontynentach).