Mikołajkowy tramwaj z prezentami jeździ po Metropolii. Pojawił się m.in. w Świętochłowicach. Zobaczcie zdjęcia

Szymon Bijak
Szymon Bijak
Mikołajkowy tramwaj z prezentami jeździ po Metropolii. Pojawił się m.in. w Świętochłowicach. Zobacz zdjęcia >>>
Mikołajkowy tramwaj z prezentami jeździ po Metropolii. Pojawił się m.in. w Świętochłowicach. Zobacz zdjęcia >>>Arek Gola
Udostępnij:
6 grudnia, czyli w wyjątkowy dzień, na ulice Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii wyjechał mikołajowy tramwaj. Nie zabiera on pasażerów, tylko staje na tramwajowych przystankach, aby rozdawać najmłodszym mieszkańcom prezenty.

Mikołajkowy tramwaj z prezentami jeździ po Metropolii. Pojawił się m.in. w Świętochłowicach

W poniedziałek, 6 grudnia, na ulicach Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii można spotkać... mikołajowy tramwaj. Odwiedzi on łącznie dziewięć miast. Nam udało się go złapać w Świętochłowicach. Z popularnej „eNki” wysiadł Mikołaj, który na przystanku postanowił rozdać prezenty najmłodszym.

Zobaczcie zdjęcia naszego fotoreportera:

Mikołajkowy tramwaj wyruszył po godz. 12 z Bytomia, a dokładnie z zajezdni na Stroszku. Będzie jeździł natomiast aż do 19:30. Za akcję odpowiadają Tramwaje Śląskie.

Szczegółowy rozkład jazdy wyjątkowego tramwaju publikujemy poniżej:

  • Bytom Stroszek Zajezdnia 12:28
  • Bytom pl. Sikorskiego 12:51
  • Bytom Łagiewniki Targowisko 13:02
  • Świętochłowice Osiedle Skałka 13:09
  • Świętochłowice Mijanka 13:17
  • Chorzów Rynek 13:27
  • Dąb Silesia City Center 13:42
  • Katowice Rynek 13:51
  • Katowice Dworzec PKP 13:53
  • Katowice pl. Wolności 13:54
  • Katowice Zawodzie Centrum Przesiadkowe 14:09
  • Sosnowiec Dworzec PKP 14:29
  • Sosnowiec Pogoń Akademiki 14:39
  • Będzin Zamek 14:49
  • Dąbrowa Górnicza Centrum 15:01
  • Dąbrowa Górnicza Reden I 15:04
  • Dąbrowa Górnicza Reden II 15:07
  • Dąbrowa Górnicza Centrum 15:10
  • Będzin Zamek 15:22
  • Sosnowiec Pogoń Akademiki 15:33
  • Sosnowiec Dworzec PKP 15:43
  • Katowice Zawodzie Zajezdnia 16:05
  • Katowice Zawodzie Zajezdnia 16:31
  • Katowice Dworzec PKP 16:45
  • Katowice Pl. Wolności 16:46
  • Katowice Załęże Dwór 16:55
  • Chorzów Batory Dworzec PKP 17:06
  • Świętochłowice Mijanka 17:11
  • Ruda Śląska Chebzie Pętla 17:44
  • Ruda Śląska Chebzie Pętla 17:53
  • Ruda Śląska Urząd Skarbowy 17:59
  • Zabrze Zaborze Wolności 18:04
  • Zabrze Zaborze Lompy 18:07
  • Zabrze pl. Wolności 18:15
  • Bytom pl. Sikorskiego 19:04
  • Bytom Stroszek Zajezdnia 19:30

Nie przeocz

Musisz to wiedzieć

Radosław Fogiel o komisji śledczej ws. Pegasusa w Sejmie

Wideo

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie