Mikołów: Trzy osoby zmarły po zażyciu dopalaczy. Policja...

  Mikołów: Trzy osoby zmarły po zażyciu dopalaczy. Policja zatrzymała handlarzy dopalaczami

  Zdjęcie autora materiału

  Patryk Osadnik

  Dziennik Zachodni

  Aktualizacja:

  Dziennik Zachodni

  Trzy osoby zmarły podczas świąt Bożego Narodzenia w Mikołowie. Rodziny ofiar i policja podejrzewają, że jest to wina dopalaczy. Zatrzymane zostały już pierwsze osoby, które handlowały dopalaczami. - Prowadzimy dochodzenie, czekamy na wyniki sekcji zwłok, dlatego ze względu na dobro śledztwa nie podajemy jeszcze szczegółów. Mogę jedynie potwierdzić, że w dniu wczorajszym zatrzymaliśmy w związku z tą sprawą trzy osoby - mówi rzeczniczka Komendy Powiatowej Policji w Mikołowie.

  Śmierć po dopalaczach w Mikołowie  PILNE
  KOLEJNE OFIARY DOPALACZY NA ŚLĄSKU


  Aktualizacja godz. 15.40


  Dziś jako pierwsi podawaliśmy, że są już pierwsi zatrzymani w związku ze śmiercią trzech osób w Mikołowie. Wtedy policja nie podawała jeszcze szczegółów.

  Teraz wiemy już, że policja zatrzymała trzech mężczyzn z powiatu mikołowskiego w wieku 17, 31 i 35 lat. Są oni podejrzewani o pośrednictwo w obrocie dopalaczami, które mogły doprowadzić do śmierci trojga mikołowian w czasie świąt Bożego Narodzenia.

  Podczas zatrzymania podejrzanych funkcjonariusze zarekwirowali 30 gram dopalaczy.

  Trzy osoby zmarły na skutek zażycia dopalaczy


  Drugiego dnia świąt Bożego Narodzenia dotarły do nas tragiczne informacje z Mikołowa. Policja Śląska podała na facebooku, że w ciągu doby zmarły tam trzy osoby. Najbardziej prawdopodobną przyczyną ich śmierci są dopalacze.

  Ciała dwóch pierwszych ofiar tej tragedii odnaleziono w pierwszy dzień świąt.

  - Około godziny 15 we własnym mieszkaniu znaleziona została kobieta w wieku 35 lat - informuje sierż. szt. Monika Bartecka z KPP w Mikołowie. - Osoby, które tam z nią przebywały powiadomiły pogotowie oraz policję. Tego samego dnia również zmarły 22-latek został również znaleziony w miejscu swojego zamieszkania. Zwłoki odnaleźli członkowie jego rodziny - mówi funkcjonariuszka.

  Trzecia z ofiar, 23-latek sam zgłosił się do szpitala z uwagi na złe samopoczucie. Pojawił się tam także 25 grudnia, kolejnego dnia zmarł.

  Wcześniej pisaliśmy
  Tragedia w święta w Mikołowie. Nie żyją trzy osoby


  Przypuszczenie, że do śmierci trojga mikołowian przyczyniły się dopalacze, padło ze strony ich rodzin.  - Nie możemy jeszcze potwierdzić tej informacji - mówi sierż. szt. Bartecka. - Czekamy na wyniki sekcji zwłok. Dopiero po ich otrzymaniu będziemy mogli stwierdzić jaka to była substancja i czy ten sam środek spowodował zgon trzech ofiar - dodaje.

  W obecnej chwili policja nie może powiedzieć, czy ofiary tej tragedii miały ze sobą jakikolwiek związek. Służby nie wykluczają jednak takiej możliwości i prowadzą śledztwo również pod tym kątem. Nie wydaje się, żeby trzy podobne zgony w tym samym czasie i miejscu były kwestią przypadku.

  Trzy osoby zatrzymano w związku z tą sprawą


  - Mogę już oficjalnie powiedzieć, że trzy osoby w związku z tą sprawą są już w rękach policji - informuje sierż. szt. Bartecka. - Na chwilę obecną są to jedynie osoby zatrzymane, a ich ewentualny udział w sprawie jest wyjaśniany. Dla dobra śledztwa nie mogę jeszcze podawać szczegółów - policjantka dodaje jednak, że dzień dzisiejszy powinien przynieść nowe fakty dotyczące śmierci trojga mikołowian.

  Czytaj treści premium w Dzienniku Zachodnim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze (12)

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  no i gitara

  małpa w czerwonym (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 1 / 5

  po to żarli ? sami sobie ustawili swój los.

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  Nie!

  Jakub (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 4

  Czas chyba pozamykac ta patologie z os. Kosciuszki w Laziskach. Tam co klatka to diler.

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  Chwasty

  Kylo (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 6

  Chwasty co to przedajo powinni zgnic w pierdlu. Kominiarzyk z Wyr, Kozub z Srednich i inne patusy.

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  nie zostaną ukarani

  awe (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 3

  sedziapoprowadzitak spraweżwłos z głowy im nie spadnie

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  Piszą : pośrednictwo w obrocie dopalaczamim, a gdzie jest główny bo pionk sprzedawały .

  Anonim - W krakowie wiedzą o Patryku . (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 10

  Dość często pionki zostały wystawione . lecz mam nadzieję że sprawdzą wszystko . A główna ryba nieruchomości ,bryka i zabawa . Pisano o grubej rybce nie dawno 2005 sąd w Katowicach już skazał go...rozwiń całość

  Dość często pionki zostały wystawione . lecz mam nadzieję że sprawdzą wszystko . A główna ryba nieruchomości ,bryka i zabawa . Pisano o grubej rybce nie dawno 2005 sąd w Katowicach już skazał go na 8.5 r .Potem jednak z Zabrza z.k. trafia do Nowej Huty Ruszcza z.k. 2009 Mieszkał w Tychach a teraz w Krakowie na ul Chmieleniec . Auto BMW rejestracja : EPD 3*W* . Tyle mogę napisać . Co do tego samochodu który wystawił w Polan Marketplace na facebook . Jak żyje król : Ma wszystko czego potrzebuje kilka mieszkań konto i zero pracy ,wszystko co posiada zarobił jako członek grupy przestępczej narkotykowej . Pracował nie będzie .Lecz należy stwierdzić że płacił za składanie fałszywych zeznań -można było to mu udowodnić nagranie z więziennego telefonu i wówczas 2010 r dowiedzieliśmy się jakie padły sumy i 2010 r we wrześniu składał obszerne zeznania w sadzie w Katowicach by pogrążyć innych . Oferował również perfumy .komórki ,kurtki meskie . Wcześniej po opuszczeniu Ruszczy 2011 r również poszedł do znanego sportowca i artysy i oddał mu się wiedząc że to gej a ten zrobił mu sesje sdjeciowe do sklepu internetowego , niestety sklep internetowy zostaje zamknięty po głośnym rozgłosie o nim kim jest oraz detektyw Arkadiusz 2011 pażdzierniku zauważył że ofiara która przeżyła i nagłośniła w szkole podstawowej obok ul Chmieleniec i wokół jest skrzywdzona mocno .( 2009 -posiadał gagatek komórkę wieżieniu 514 261 64* - ) . Teraz udaje bizmesmena oraz w cudowny sposób że zakłada rodzinę z homo na hetero ten 36.5 latek .zwiń


  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  Patryk

  Patryku i tak przyjdą po ciebie C.B.Ś. na 3 piętro na ul Chmieleniec ( Michał ja tak napisałem ) (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 4

  Patryk - był sądzony kilka razy .Teraz udaje prezesa zarządu firmy pewnej na ul S. Kraków - firma zarejestrowana jest na pewną panią a wcześniej na jej meża . Tu zatrudnił studentów są bardziej...rozwiń całość

  Patryk - był sądzony kilka razy .Teraz udaje prezesa zarządu firmy pewnej na ul S. Kraków - firma zarejestrowana jest na pewną panią a wcześniej na jej meża . Tu zatrudnił studentów są bardziej kumaci niż sam prezes firmy .Do Rejestru Osób Skazanych przy sądzie i jest kim jest Patryk . Teraz jak piszesz sprzedaje różne rzeczy i szuka młodych ludzi by pracowali dla niego . Jeżdzi po całej Polsce ,Gdańsk , Gdynia , Warszawa , Pawełki koło Częstochowy . Tak to prawda że pokazuje się w całym facebooku że zakłada rodzinę z Ulą ze Krzeszowic . Te osobę o której piszesz która zrobiła rozgłos te osobę zgwałcił . By zniszczyć życie młodych kochających się osób idzie i gwałci chłopaka a potem czeka jak jego żona i on sam popełni samobójstwo to go podnieca to zrobił w Krakowie 2010 r - gdy jeszcze był wieżieniu a został wysłany do prac społecznych i tam upatrzył sobie rodzinię i chęć zobaczenia przedstawienia . Pytanie : Co lub kogo sprzedawał on swojemu … Valentinowi z Bułgarii .Prawa ręka to Arek lewa Dorota i i Ewelina . A telefon miał wieżieniu " 4 " . To oczywiste i nawet zakład karny posłał go do liceum 2009 r Ruszcza . Mam nadzieję że wszystko będzie sprawdzone .Nawet dzwonił do osadzonych i od nich kupował sobie zeznania jak od swojego DILERA Marka których oprócz interesów łączą stosunki bliskie za bliskie . Ile zarabiała Maria pilnując nieruchomości jego podczas pobytu jego wieżieniu i jej córki . Dobrze akta sprawdzić gg jego , laptop ,notes i szukać dobrze nie zapominając o mieszkaniu w Nowej Hucie bo tu dużo ukrywał . Dziwię się że jest jeszcze wolny lecz ma asa w rękawie ma pana w Ministerstwie Obrony Narodowej w Warszawie . Połowa znajomych na facebooku to ludzie pracujący dla niego ,brak niektórych .Całymi nocami szuka ludzi bogatych prowadzących własną działalność gospodarczą szukka ich słabych punktów . Pierw udaje przyjaciela potem przejmuje wszystko . Co do narkotyków uważam że nadal działa za swoją wolność sprzeda każdego i robi to wystawiając innych . Uli rodzina je mu z ręki widząc bogatego jedynaka bo ma tylko matkę którą próbował zgładzić i się jej wstydzi ,cudem opuściła zakład psychiatryczny zamknięty po kilku latach i jest w Anglii oraz wybaczyła swojemu jedynemu dziecku co jej zrobił .Dla kasy zrobi wszystko i dla wolności teraz wie komu płacić za wolność . zwiń


  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  P.F. - to on

  Iwona z Krakowa (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 1

  P.F. -tak to jest on .

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  reklama dla cpunow

  zenek (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 4 / 3

  Teraz wsxtlyscy będą kupować "prawdziwe" narkotyki. Dilery się obłowią.
  Bo się będą bać dopalaczy.

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  Przykra sprawa ...

  Michał N/A (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 6

  Przykra sprawa, ich już nie ma a rodziny zostają, brałem to gówno jak na głodzie nie miałem już co wziąć, mało brakowało a sam bym zszedł z tego świata, cieszę się że teraz żyję, skromnie ale...rozwiń całość

  Przykra sprawa, ich już nie ma a rodziny zostają, brałem to gówno jak na głodzie nie miałem już co wziąć, mało brakowało a sam bym zszedł z tego świata, cieszę się że teraz żyję, skromnie ale godnie, dla siebie i dla rodziny, oni nie mieli tyle szczęścia, siły i być może czegoś lub kogoś kto by im pomógł. zwiń

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  Bandyci w Polsce maja się dobrze !

  Koszmar (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 7

  Niestety taki mamy klimat ze kryminał rządzi młodymi to owoc wolnego rynku i 30 lat dymokracji ,,,i kiedy to się skończy nawet Mikołaj nie umie odpowiedzieć..

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  nie ma co ich żałować!

  grabarz (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 9 / 13

  chcieli mieć odlot - to odlecieli, a ja i ksiądz będziemy mieli świeży piniądz!

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  No i dobrze

  Gg (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 12 / 10

  Selekcja naturalna brawo.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  DZ poleca

  Wideo