Milionerzy: Kur... Wpadka przy pytaniu za 1 tys. zł i...

  Milionerzy: Kur... Wpadka przy pytaniu za 1 tys. zł i pikanie w TVN. Pytanie za 1 tys. zł w Milionerach 6.3.2018 r. Gracz nie wytrzymał

  KS

  Dziennik Zachodni

  Aktualizacja:

  Dziennik Zachodni

  Milionerzy
  1/4
  przejdź do galerii

  Milionerzy ©x-news

  Milionerzy to sukcesy, porażki, ale też wpadki. Takie jak ta w poniedziałek. W programie Milionerzy gracz wyłożył się już na pytaniu za gwarantowany 1 tys. zł. Nie wytrzymał. Puściły mu nerwy i nagle na antenie TVN padło głośne „Kur...". Część słowa została oczywiście wypikana, ale nie trudno się domyślić, co gracz Milionerów chciał powiedzieć. Kur... w milionerach przejdzie do historii. A jakie pytanie okazało się tak emocjonujące?

  Milionerzy: Kur... Wpadka przy pytaniu za 1 tys. zł


  Milionerzy to wciąż jeden z najpopularniejszych teleturniejów w Polsce. Nic dziwnego, że czasem rozpala emocje, zwłaszcza u graczy. Tak było w poniedziałek 5.3.2018, kiedy gracz nie poradził sobie z pytaniem za 1 tys. zł.

  Milionerzy: kur...., czyli pytanie za 1 tys. zł


  Gracz Milionerów usłyszał następujące pytanie:
  Trzy z czterech nazw odnoszą się do tego samego oceanu. Która go nie dotyczy?
  1. Atlantyk
  2. Ocean Wielki
  3. Pacyfik
  4. Spokojny


  Gracz zdecydował się na odpowiedź drugą, czyli Ocean Wielki, co oczywiście jest odpowiedzią błędną. Całe pytanie dotyczyło bowiem Oceanu Spokojnego - Pacyfiku - Oceanu Wielkiego. Kiedy Huber Urbański poinformował gracza o popełnionym będzie i że prawidłowa odpowiedź, to odpowiedź pierwsza, czyli Atlantyk, na antenie TVN padło z ust gracza soczyste kur... i rozległo się pikanie. Graczom Milionerów często towarzyszą nerwy, ale rzadko artykułują je tak dosadnie.

  Milionerzy: gwarantowany tysiąc
  Niestety pytanie za 1 tys. zł to pytanie o sumę gwarantowaną. Błędna odpowiedź, spowodowała, że gracz odszedł z programu z pustym portfelem.

  Przypomnijmy, że w Milionerach odpowiedź na pytanie trzecie i siódme daje gwarantowaną wygraną. Oprócz tego, na drodze do zwycięstwa gracz ma do dyspozycji pomoc w postaci pytania do publiczności, telefonu do przyjaciela oraz pół na pół. Aby wygrać milion należy poprawnie odpowiedzieć na 12 pytań. Dotychczas ta sztuka udała się tylko Krzysztofowi Wójcikowi w 2010 roku. Później gracze kilkukrotnie dochodzili do pytania za milion, jednak woleli się wycofać niż ryzykować utratę ogromnych pieniędzy.

  CZYTAJ RÓWNIEŻ: Milionerzy: Pytanie za milion 16.10.2017 Kołakowski był zbyt trudny

  Wiosną sezon Milionerów cieszył się ogromną popularnością. Program oglądało średnio 2,35 mln widzów i zajął drugie miejsce w swoim paśmie. Prowadzącym niezmiennie pozostaje Hubert Urbański.
  POLECAMY PAŃSTWA UWADZE:

  Czytaj treści premium w Dzienniku Zachodnim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze (3)

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  Głąb, kur.., prawdziwy głąb hehehehe

  WwW (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 1

  Oceanów nie zna. Nawet 1000zł głąb nie dostał, podajcie nazwisko, pośmiejemy się.

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  i co się dziwić

  daar (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 2

  no jedno tłumaczy drugie. Był na tyle głupi, żeby nie wiedzieć, że Atlantyk to nie Pacyfik, więc przegrał i się wkurzył, a że zareagował jak pustak, to chyba oczywiste, bo pustakiem jest, skoro nie...rozwiń całość

  no jedno tłumaczy drugie. Był na tyle głupi, żeby nie wiedzieć, że Atlantyk to nie Pacyfik, więc przegrał i się wkurzył, a że zareagował jak pustak, to chyba oczywiste, bo pustakiem jest, skoro nie znał odpowiedzi na pytanie. zwiń

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  Polaka trudno oderwac od rynsztokowych korzeni!

  demokrata pańszczyzniany (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 9 / 1

  Kultura narodu nie kwalifikuje sie iloscia milionerow! Sloma z gumofilca wylazi nawet yntelygientom znad Wisly!

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  DZ poleca

  Wideo