Miss Studniówki 2017 woj. śląskiego. Plebiscyt DZ. Trwa głosowanie WYNIKI 19.01.2017

Sauer
Miss Studniówki 2017: Oto pierwsza trójka w plebiscycie WYNIKI AKTUALNE na godz. 12 19 stycznia 2017
Głosowanie na Miss Studniówki 2017 i Mistera Studniówki 2017 woj. śląskiego już trwa. Zobaczcie, jak prezentuje się głosowanie na Miss Studniówki.

Jak co roku w sezonie studniówkowym wybieramy Miss Studniówki 2017 województwa śląskiego i Mistera Studniówki województwa śląskiego. Zgłoszenia i głosowanie rozpoczyna się 16 stycznia, a potrwa do 24 lutego godz. 11.59 (głosujemy za pomocą Facebooka i klików do 17 lutego godz. 11.59. SMS-y wysyłamy pod 71321.) Przy każdej kandydatce i kandydacie znajduje się indywidualny prefiks.

Studniówki 2017 w naszym regionie znajdziecie tu:
Zobaczcie studniówkowe bale

Prezentujemy Państwu wyniki głosowanie na 19 stycznia, na godzinę 12.10.

  • Na pierwszym miejscu obecnie znajduje się Paulina Strzelczyk z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych "COGITO" w Siemianowicach Śląskich. Paulina do tej pory otrzymała 319 głosów.
  • Na drugim miejscu plasuje się Iza Paszek z Zespołu Szkół nr 5 imienia Józefa Rymera w Rybniku. Iza uzyskała 203.
  • Na trzecimi miejscu obecnie znajduje się Aleksandra Malcherek z ZSO nr 4 im. Herberta Clarka Hoovera w Rudzie Śląskiej. Kandydatka ma obecnie 168 głosów.

Kandydatki i kandydaci do udziału w plebiscycie mogą zgłaszać się przez cały okres trwania akcji. Wystarczy na stronie naszego plebiscytu kliknąć w okno dodaj kandydata lub zgłoś udział w plebiscycie, przesłać zdjęcie i opis. Uwaga zdjęcie musi przedstawiać kandydatkę w kreacji podczas tegorocznej studniówki.

W opisie należy podać imię i nazwisko oraz nazwę szkoły i miasto. Redakcja zastrzega sobie prawo akceptacji bądź odrzucenia zgłoszenia.

A na czele plebiscytu na Mistera:
Mister Studniówki 2017

Kandydatki i kandydaci, którzy otrzymają największą liczbę głosów, otrzymają upominek a ich zdjęcie zostanie opublikowanie w piątkowym dodatku lokalnym do Dziennika Zachodniego.

Tegoroczny sezon studniówkowy jest naprawdę barwny. Dziennik Zachodni relacjonuje studniówkowe bale w serwisie specjalnym STUDNIÓWKI.

Tam możecie oglądać fotorelacje z waszych imprez.

Wideo

Dodaj ogłoszenie