Mistrzostwa dziennikarzy w tenisa stołowego w Piekarach Śląskich [RELACJA, ZDJĘCIA]

TOK
Mistrzostwa Śląska Dziennikarzy i Branży Public Relations odbyły się w Piekarach Ślaskich, w hali w której swoje mecze rozgrywają piłkarze ręczni Olimpii. W zawodach wzięło udział 20 mężczyzn i trzy kobiety.

Mistrzami zostali Magdalena Sekuła (Chorzowianin.pl) i Tomasz Kuczyński (Dziennik Zachodni). Debla wygrali Krzysztof Gajdka (Śląsk Plus) i Wojciech Kania (Radio Silesia). Nagrodę fair play otrzymał Andrzej Czekaj z Dziennika Zachodniego.

Zmagania w hali MOSiR-u Piekary trwały 4 godziny. Finał singla miał taki sam skład jak w ubiegłym roku – Kuczyński wygrał z Kanią 3:0.

W finale debla Krzysztof Gajdka i Wojciech Kania pokonali 2:1 Marcina Szczepańskiego (Ekstraklasa.net) i Kuczyńskiego. Brązowe medale zdobyli Andrzej Grygiel (PAP) i Jacek Sroka (Dziennik Zachodni). Grało 10 par.

Pierwszy w historii mistrzostw zawodnik na wózku Andrzej Czekaj został uhonorowany statuetką Fair Play.

Magdalena Sekuła w pokonanym polu zostawiła reprezentantki Dziennika Zachodniego Katarzynę Pachelską i Lucynę Nenow.

Klasyfikacja Mistrzostw Śląska Dziennikarzy i Branży Public Relations w tenisie stołowym 2015