Mistrzostwa Europy w lekkoatletyce 2018. PROGRAM STARTÓW -...

    Mistrzostwa Europy w lekkoatletyce 2018. PROGRAM STARTÓW - WTOREK 7.08.2018, HARMONOGRAM, STARTY POLAKÓW, GDZIE OGLĄDAĆ NA ŻYWO, LIVE ONLINE

    jg

    Gazeta Wrocławska

    Aktualizacja:

    Gazeta Wrocławska

    07.08.2018 niemcy berlinmistrzostwa europy w lekkiej atletycen/z bieg 3000 metrow z przeszkodami mezczyzn zalewski krystiansport european athletics championship

    07.08.2018 niemcy berlin mistrzostwa europy w lekkiej atletyce n/z bieg 3000 metrow z przeszkodami mezczyzn zalewski krystian sport european athletics championship berlin 2018 gazeta wroclawska pawel relikowski / polska press ©Pawel Relikowski / Polska Press

    Mistrzostwa Europy w lekkoatletyce 2018. PROGRAM STARTÓW - WTOREK 7.08.2018, HARMONOGRAM, STARTY POLAKÓW, GDZIE OGLĄDAĆ NA ŻYWO, LIVE ONLINE.
    07.08.2018 niemcy berlinmistrzostwa europy w lekkiej atletycen/z bieg 3000 metrow z przeszkodami mezczyzn zalewski krystiansport european athletics championship

    07.08.2018 niemcy berlin mistrzostwa europy w lekkiej atletyce n/z bieg 3000 metrow z przeszkodami mezczyzn zalewski krystian sport european athletics championship berlin 2018 gazeta wroclawska pawel relikowski / polska press ©Pawel Relikowski / Polska Press

    Mistrzostwa Europy w lekkoatletyce 2018. PROGRAM STARTÓW - WTOREK 7.08.2018, HARMONOGRAM, STARTY POLAKÓW, GDZIE OGLĄDAĆ NA ŻYWO, LIVE ONLINE



    ME w lekkoatletyce Berlin 2018, plan transmisji - wtorek, 7 sierpnia

    8.35 - chód na 50 km, mężczyźni, finał (Rafał Augustyn, Adrian Błocki, Rafał Sikora)
    8.35 - chód na 50 km, kobiety, finał (Joanna Bemowska, Agnieszka Ellward)

    9.30 - dziesięciobój (bieg na 100 m), mężczyźni (Paweł Wiesiołek)
    9.40 - rzut dyskiem, kwalifikacje A, mężczyźni (Piotr Małachowski, Robert Urbanek)
    10.00 - 400 m ppł, kwalifikacje, kobiety (Joanna Linkiewicz, Justyna Saganiak)
    10.10 - pchnięcie kulą, kwalifikacje, kobiety (Paulina Guba, Klaudia Kardasz)
    10.30 - dziesięciobój (skok w dal), mężczyźni (Paweł Wiesiołek)
    11.05 - 800 m, kwalifikacje, kobiety (Anna Sabat, Angelika Cichocka)
    11.10 - rzut dyskiem, kwalifikacje B, mężczyźni (Piotr Małachowski, Robert Urbanek)
    11.40 - 3000 m z przeszkodami, kwalifikacje, mężczyźni (Krystian Zalewski)
    11.50 - dziesięciobój (pchnięcie kulą), mężczyźni (Paweł Wiesiołek)

    18.30 - dziesięciobój (skok w dal), mężczyźni (Paweł Wiesiołek)
    18.45 - rzut młotem, mężczyźni, finał (Paweł Fajdek, Wojciech Nowicki)
    19.05 - 100 m, półfinały, kobiety (Ewa Swoboda)
    19.05 - skok o tyczce, kwalifikacje, kobiety (Justyna Śmietanka)
    19.30 - 100 m, półfinały, mężczyźni (Dominik Kopeć)
    19.55 - 400 ppł, półfinały, mężczyźni (Patryk Dobek)
    20.20 - 10 000 m, finał, mężczyźni
    20.33 - pchnięcie kulą, finał, mężczyźni (Konrad Bukowiecki, Michał Haratyk)
    21.00 - dziesięciobój (400 m), mężczyźni (Paweł Wiesiołek)
    21.30 - 100 m, finał, kobiety (ew. Ewa Swoboda)
    21.50 - 100 m, finał, mężczyźni (ew. Dominik Kopeć, Remigiusz Olszewski)

    Mistrzostwa Europy w lekkoatletyce 2018. PROGRAM STARTÓW - WTOREK 7.08.2018, HARMONOGRAM, STARTY POLAKÓW, GDZIE OGLĄDAĆ NA ŻYWO, LIVE ONLINE



    Czytaj treści premium w Dzienniku Zachodnim Plus

    Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

    Komentarze

    Dodajesz komentarz jako: Gość

    Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

    Liczba znaków do wpisania:

    zaloguj się

    Aktualności sportowe

    Tabela Ekstraklasy

    Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
    Awans do grupy mistrzowskiej
    Miejsce w grupie spadkowej
    1 Lechia Gdańsk Live 21 45 13 6 2 36-18
    2 Legia Warszawa Live 21 42 12 6 3 35-20
    3 Jagiellonia Białystok Live 21 36 10 6 5 37-29
    4 Piast Gliwice Live 22 34 9 7 6 32-25
    5 Pogoń Szczecin Live 22 34 10 4 8 32-27
    6 Korona Kielce Live 21 34 9 7 5 27-24
    7 Lech Poznań Live 22 33 10 3 9 33-29
    8 Cracovia Live 21 30 8 6 7 22-22
    9 Wisła Kraków Live 21 29 8 5 8 33-31
    10 Zagłębie Lubin Live 21 27 8 3 10 33-33
    11 Arka Gdynia Live 21 25 6 7 8 31-30
    12 Śląsk Wrocław Live 21 21 5 6 10 29-30
    13 Miedź Legnica Live 21 21 5 6 10 21-38
    14 Górnik Zabrze Live 22 20 4 8 10 26-40
    15 Wisła Płock Live 21 20 4 8 9 30-38
    16 Zagłębie Sosnowiec Live 21 12 2 6 13 24-47

    Tabela 1. ligi

    Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
    Awans do Ekstraklasy
    Spadek do 2. ligi
    Stomil Olsztyn został ukarany odjęciem 3 pkt za zaległości finansowe
    1 Raków Częstochowa Live 21 48 14 6 1 36-10
    2 Sandecja Nowy Sącz Live 21 38 10 8 3 23-12
    3 Stal Mielec Live 21 37 10 7 4 30-14
    4 ŁKS Łódź Live 21 37 10 7 4 32-18
    5 Podbeskidzie Bielsko-Biała Live 21 32 9 5 7 30-22
    6 Puszcza Niepołomice Live 21 30 8 6 7 24-27
    7 Chojniczanka Chojnice Live 21 29 7 8 6 29-27
    8 GKS 1962 Jastrzębie Live 21 29 7 8 6 24-27
    9 Bruk-Bet Termalica Nieciecza Live 21 27 7 6 8 32-34
    10 Bytovia Bytów Live 21 26 5 11 5 33-28
    11 GKS Tychy Live 21 26 6 8 7 28-26
    12 Odra Opole Live 20 23 6 5 9 28-33
    13 Warta Poznań Live 21 23 6 5 10 19-27
    14 Chrobry Głogów Live 21 23 6 5 10 14-21
    15 Wigry Suwałki Live 20 22 5 7 8 22-33
    16 Stomil Olsztyn Live 21 19 6 4 11 20-29
    17 GKS Katowice Live 21 18 4 6 11 16-28
    18 Garbarnia Kraków Live 21 16 4 4 13 16-40