Mistrzostwa Polski oldbojów w Zawierciu: Pogoń mistrzem - reprezentanci Polski na boisku ZDJECIA

Piłkarze Pogoni Szczecin zostali w Zawierciu mistrzem Polski oldbojów    Zobacz kolejne zdjęcia. Przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE
Piłkarze Pogoni Szczecin zostali w Zawierciu mistrzem Polski oldbojów Zobacz kolejne zdjęcia. Przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE fot. OSiR Zawiercie/Facebook
W Zawierciu rozegrano 31. mistrzostwa Polski oldbojów w halowej piłce nożnej. Złote medale zdobyli piłkarze Pogoni Szczecin, którzy w finale pokonali KS Lublin 3:1. Gospodarze - Warta Zawiercie uplasowali się tuż za podium. Zobaczcie zdjęcia z turnieju.

Piłkarze Pogoni Szczecin zostali mistrzami Polski oldbojów w halowej piłce nożnej. W finale dwudniowego turnieju w Zawierciu Portowcy pokonali KS Lublin 3:1, w szeregach którego grali byli reprezentanci Polski Grzegorz Bronowicki i Tomasz Brzyski pochodzący z Lubelszczyzny.

Trzecie miejsce w rozgrywanych już po raz 31. mistrzostwach Polski zajął GKS Jastrzębie, który w małym finale zwyciężył gospodarzy Wartę Zawiercie 2:0.

ZOBACZCIE ZDJECIA Z MP OLDBOJÓW W ZAWIERCIU

Najlepszym zawodnikiem turnieju wybrano Tomasza Brzyskiego (KS Lublin), najlepszym bramkarzem został Marcin Markiewicz (Pogoń), a królem strzelców Michał Chrabąszcz (GKS Jastrzębie). Najstarszym graczem był Andrzej Wrzeszcz (Cracovia).

W zawierciańskim turnieju wystąpiły 22 drużyny, które w sobotę rywalizowały w czterech grupach eliminacyjnych, a w niedzielę w hali OSiR Zawiercie rozegrano decydujące mecze MP.