MISTRZOWIE AGRO 2024 Poznaliśmy zwycięzców w etapie ogólnopolskim!

Akcja specjalna MISTRZOWIE AGRO 2024
Kto zdobędzie tytuły Sołtys Roku Polski 2024 i Lider Społeczności Roku 2024, a kto zostanie Rolnikiem Roku 2024? Które koło gospodyń, sołectwo i agroturystyka okażą się najpopularniejsze w kraju? Już 21 czerwca poznamy zwycięzców ogólnopolskiego finału MISTRZOWIE AGRO. Odbiorą oni nagrody podczas wielkiej ogólnopolskiej gali w Warszawie, która odbędzie we wnętrzach Narodowego Instytutu Kultury i Dziedzictwa Wsi.
KLIKNIJ i SPRAWDŹ
wyniki w
finale ogólnopolskim
Sołtys Roku
Rolnik Roku
Liderka / Lider Społeczności
Koło Gospodyń Wiejskich
Agroturystyka Roku
Sołectwo Roku

Tegoroczna edycja Plebiscytu Mistrzowie Agro została objęta patronatem honorowym Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi - Czesława Siekierskiego, Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa, Narodowego Instytutu Kultury i Dziedzictwa Wsi oraz Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa.

Plebiscyt Mistrzowie Agro trwa od początku kwietnia. To wielka akcja prezentująca w gazecie, w internecie i w mediach społecznościowych, życie polskiej wsi i jej mieszkańców, ich działania i sukcesy. Najpierw laureaci zaszczytnych tytułów zostali wybrani osobno w powiatach i regionach. Później awansowali do wojewódzkiego etapu głosowania. Teraz zwycięzcy z województw w każdej kategorii rywalizują w ostatnim etapie - ogólnopolskim finale, w którym rozpoczęli nową walkę o głosy. Finałowe głosowanie zakończy się w czwartek, 21 czerwca o godz. 21.00.

Wielka gala finałowa w Instytucie Kultury i Dziedzictwa Wsi w Warszawie

Uroczyste wręczenie nagród w tegorocznej edycji plebiscytu nastąpi podczas ogólnopolskiej gali, która odbędzie się w sobotę, 5 października we wnętrzach Narodowego Instytutu Kultury i Dziedzictwa Wsi w Warszawie.

Na uroczystość zostaną zaproszeni wszyscy finaliści naszej akcji, czyli zwycięzcy z każdego województwa w każdej kategorii plebiscytu. Podczas gali otrzymają oni statuetki. Najważniejszym punktem uroczystości będzie oczywiście wręczenie nagród dla ogólnopolskich zwycięzców plebiscytu.

Na zwycięzców
czekają nagrody

Sołtys, Rolnik, Liderka / Lider Społeczności, Koło Gospodyń Wiejskich, Sołectwo oraz Agroturystyka, które w ogólnopolskim finale plebiscytu zdobędą najwięcej głosów otrzymają:

  • tytuł Sołtysa Roku Polski 2024, Rolnika Roku Polski 2024, Liderki / Lidera Społeczności Roku Polski 2024, Koła Gospodyń Wiejskich Roku Polski 2024, Sołectwa Roku Polski 2024 lub Agroturystyki Roku Polski 2024,
  • dyplom i statuetkę wręczane podczas ogólnopolskiej gali plebiscytu w Warszawie,
  • dodatkową nagrodę finansową w wysokości 10 000 złotych.

  • dyplom i statuetkę wręczane podczas ogólnopolskiej gali plebiscytu w Warszawie.

________________

KLIKNIJ i CZYTAJ
więcej o akcji
Mistrzowie Agro 2024

________________

Informacji o akcji udziela:
Agnieszka Grzelka
tel. 502 499 776
(pn-pt w godz. 9-15)
e-mail: [email protected]

Regulamin plebiscytu

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Materiał oryginalny: MISTRZOWIE AGRO 2024 Poznaliśmy zwycięzców w etapie ogólnopolskim! - Kurier Poranny

Wróć na dziennikzachodni.pl Dziennik Zachodni