Głosowanie zakończone
Plebiscyt: Mistrzowie Agro 2024

Wybieramy Sołtysa Roku

Głosowanie będzie trwać do środy, 15 maja 2024 r. do godz. 22:00. Informacji udziela Katarzyna Wojtecka - tel. 695119848, (pon-pt w godz. 9-15) e-mail: [email protected]

  1. 1

    Hubert Irmler

    Sołectwo Kamieniec, gmina Zbrosławice

    150
    głosów
  2. 2

    Marian Łuczak

    Sołectwo Boruszowice, gmina Tworóg

    63
    głosy
  3. 3

    Eugeniusz Szulc

    Sołectwo Miasteczko Śląskie, gmina Miasteczko Śląskie

    15
    głosów
  4. 4

    Andrzej Janus

    Sołectwo Potępa, gmina Krupski Młyn

    3
    głosy
  5. 5

    Szymon Szczurek

    Sołectwo Wojska, gmina Tworóg

    1
    głos
  6. Andrzej Marek

    Sołectwo Ziemięcice, gmina Zbrosławice

  7. Anna Gruca

    Sołectwo Nowe Chechło, gmina Świerklaniec

  8. Arkadiusz Wyszyński

    Sołectwo Zendek, gmina Ożarowice

  9. Barbara Kubica

    Sołectwo Niezdara, gmina Ożarowice

  10. Damian Nowara

    Sołectwo Wilkowice, gmina Zbrosławice

  11. Ewa Zadorożna

    Sołectwo Łubki, gmina Zbrosławice

  12. Joachim Pieczka

    Sołectwo Czekanów, gmina Zbrosławice

  13. Karina Respondek

    Sołectwo Zbrosławice

  14. Katarzyna Paździor

    Sołectwo Brynek, gmina Tworóg

  15. Klaudiusz Aplik

    Sołectwo Przezchlebie, gmina Zbrosławice

  16. Krzysztof Kowolik

    Sołectwo Świętoszowice, gmina Zbrosławice

  17. Michał Nolewajka

    Sołectwo Orzech, gmina Świerklaniec

  18. Mirosław Bacik

    Sołectwo Świerklaniec, gmina Świerklaniec

  19. Piotr Guzior

    Sołectwo Zawada, gmina Zbrosławice

  20. Piotr Kępka

    Sołectwo Księży Las, gmina Zbrosławice

  21. Renata Kocot

    Sołectwo Ożarowice, gmina Ożarowice

  22. Tadeusz Czapla

    Sołectwo Pyrzowice, gmina Ożarowice

  23. Tomasz Kamiński

    Sołectwo Kopienica, gmina Zbrosławice

  24. Waldemar Nowak

    Sołectwo Krupski Młyn, gmina Krupski Młyn

  25. Wojciech Nawrocki

    Sołectwo Miedary, gmina Zbrosławice

  26. Jerzy Gnacik

    Sołectwo Celiny