Za nami finał naszej akcji! Uwielbiasz chodzić do tego sklepu, bo tu dobrze obsługują klientów? Gdy szukasz sukienki czy garnituru zawsze zaglądasz właśnie tam, bo rady sprzedawcy są bezcenne? A gdy potrzebujesz bukietu kwiatów na imieniny czy ślub to wiesz dobrze, gdzie pójść?


W lipcu w Katowicach odbędzie się uroczyste rozdanie nagród w naszej akcji, podczas którego zwycięzcom z każdego miasta i powiatu wręczymy dyplomy i nagrody. Relacja z gali połączona z prezentacją zwycięzców ukaże się na łamach "Dziennika Zachodniego".

KLIKNIJ i czytaj o dodatkowych nagrodach dla sprzedawców >>>


KLIKNIJ i zobacz wyniki głosowania:


Wybierz kategorię miejsko-powiatową:

Sprzedawca Roku
Sklep Roku
Kwiaciarnia Roku
Butik Roku


Sprawdź wyniki rankingu wojewódzkiego w kategoriach miejsko-powiatowych:


Sprzedawca Roku
Sklep Roku
Kwiaciarnia Roku
Butik RokuZobacz wyniki kategorii wojewódzkich:

Sklep Jubilerski Roku
Sklep z Zabawkami Roku
Florysta Roku


Kliknij i zobacz galerię liderów w kategorii Sprzedawca RokuKliknij i zobacz galerię liderów w kategorii Kwiaciarnia RokuKliknij i zobacz galerię liderów w kategorii Florysta RokuWszystko jedno, czy udajemy się na większe zakupy, czy tylko wpadamy do pobliskiego sklepu po kilka drobiazgów - z handlem mamy kontakt praktycznie codziennie. I choć w ostatnich latach przybyło dużych sklepów, w których wszystko można kupić pod jednym dachem, my wciąż mamy swoje ulubione, małe sklepy, w których robienie zakupów jest przyjemnością. Cenimy w nich miłą atmosferę, uprzejme traktowanie i bezpośredni kontakt ze sprzedawcą.

W ramach wielkiej akcji na łamach "Dziennika Zachodniego" oraz w serwisie internetowym zaprezentowaliśmy i doceniliśmy sklepy, kwiaciarnie, sprzedawców i florystów z naszego województwa, a nasi Czytelnicy, oddając na nich swoje głosy, wybrali laureatów nagród dla MISTRZÓW HANDLU.

- W handlu najważniejsza jest ocena klientów - mówi Krzysztof Gronowicz, dyrektor marketingu "Dziennika Zachodniego" - Nasza akcja miała na celu promocję placówek handlowych, które dzięki jakości swoich usług z powodzeniem wygrywają konkurencyjną walkę z wielkopowierzchniowymi marketami i sieciowymi sklepami w galeriach handlowych.

Laureaci naszej akcji mogą liczyć na skuteczną promocję, która z pewnością przysporzy im nowych klientów. Liderów i zwycięzców handlowego plebiscytu prezentowaliśmy nie tylko w gazecie i w internecie, lecz także na Facebooku, który zagwarantował wielki zasięg prezentacji.

Siedem kategorii plebiscytu

Osobno w miastach i powiatach województwa wybrany został SKLEP ROKU. Mógł być to sklep każdej branży. Ważne, aby wyróżniał się przyjemną atmosferą, czystością, atrakcyjną ekspozycją towarów i miłą obsługą.

W osobnych kategoriach zostały nagrodzone sklepy odzieżowe w których często oferowany jest szerszy asortyment, czeka na nie tytuł BUTIK ROKU.

W kolejnej kategorii plebiscytu, osobno w każdym mieście i powiecie, zostały przyznane tytuły KWIACIARNIA ROKU. Kwiaty same w sobie są piękne. Ale my chcemy nagrodzić kwiaciarnie, które najlepiej to piękno wykorzystują. Te, które zachwycają wystrojem, ale przede wszystkim zawsze gwarantują świeżość i jakość kwiatów.

To, jak oceniamy sklepy, zależy przede wszystkich od ich pracowników. Dlatego osobno w każdym mieście i powiecie zostały przyznane tytuły SPRZEDAWCA ROKU. Otrzymaliśmy zgłoszenia właścicieli lub pracowników sklepów, którzy są uprzejmi, sympatyczni i z uśmiechem potrafią fachowo doradzić klientom.

KLIKNIJ i czytaj o dodatkowych nagrodach dla sprzedawców >>>


Wybieraliśmy także najlepszych florystów, salony jubilerskie i sklepy z zabawkami w województwie!

Wśród wszystkich sprzedawców osobno zostali nagrodzeni pracownicy kwiaciarni. Ich praca to bowiem nie tylko obsługa klientów, lecz prawdziwa sztuka jaką jest układanie kwiatów i kompozycja bukietów. Nagroda dla FLORYSTY ROKU została przyznana łącznie dla wszystkich miast i powiatów w województwie śląskim.

O taką samą nagrodę w województwie walczyły sklepy z biżuterią w kategorii SALON JUBILERSKI ROKU. Najlepsze miejsca, gdzie można kupić niezwykłe prezenty dla najmłodszych zdobyły tytuł SKLEP Z ZABAWKAMI ROKU.

Ważne terminy

 • Głosowanie w plebiscycie rozpoczęło się w piątek, 17 maja.
 • Głosowanie zakończyło się w piątek, 21 czerwca o godz. 21.


Wręczenie nagród Mistrzów Handlu

W lipcu w Katowicach odbędzie się uroczyste rozdanie nagród w naszej akcji, podczas którego zwycięzcom z każdego miasta i powiatu wręczymy dyplomy i nagrody. Relacja z gali połączona z prezentacją zwycięzców ukaże się na łamach "Dziennika Zachodniego", a w naszym serwisie będzie można obejrzeć galerie zdjęć prezentujące laureatów.

Czekały cenne nagrody


Nagrody dla sprzedawców


Kandydaci, którzy w głosowaniu w kategorii powiatowej Sprzedawca Roku osobno w każdym mieście lub powiecie, uzyskali najwięcej głosów zdobyli:
 • jednoosobowe zaproszenie na DAY SPA w Mazowsze Medi SPA w Ustroniu
  SPA
  KLIKNIJ i zobacz ofertę Mazowsze Medi SPA w Ustroniu
 • medal Mistrza Handlu 2019 Województwa Śląskiego
  MEDAL
 • dwuosobowe zaproszenie na 90' Festival w Bielsku-Białej
  90
 • zaproszenie na uroczystą galę
 • dyplom wręczany podczas galiNagrody dla sklepów, butików i kwiaciarni


Kandydaci, którzy w głosowaniu w kategoriach powiatowych Sklep Roku, Butik Roku, Kwiaciarnia Roku osobno w każdym mieście lub powiecie, uzyskali najwięcej głosów zdobyli:
 • voucher na reklamę w Dzienniku Zachodnim oraz w serwisie internetowym www.dziennikzachodni.pl o wartości 3 000 zł
  VOUCHER
 • dyplom wręczany podczas gali

Nagrody dla florystów,sklepów jubilerskich i z zabawkami


Kandydaci, którzy w wojewódzkiej kategorii Florysta Roku zajeli miejsce pierwsze otrzymają:
 • zaproszenie dla dwóch osób na weekendowy pobyt w Mazowsze Medi SPA w Ustroniu
  SPA
 • dwuosobowe zaproszenie na 90' Festival w Bielsku-Białej
  90
 • medal Mistrza Handlu 2019 Województwa Śląskiego
  MEDAL

Kandydaci, którzy w wojewódzkiej kategorii Florysta Roku zajeli miejsce drugie, trzecie, czwarte oraz piąte otrzymają:
 • zaproszenie dla dwóch osób na weekendowy pobyt w Mazowsze Medi SPA w Ustroniu
  SPA
 • dwuosobowe zaproszenie na 90' Festival w Bielsku-Białej
  90
 • medal Mistrza Handlu 2019 Województwa Śląskiego
  MEDAL


Kandydaci, którzy w wojewódzkich kategoriach plebiscytu: Sklep Jubilerski Roku i Sklep z Zabawkami Roku zajmą 1, 2 i 3 miejsce otrzymają:
 • voucher na reklamę w Dzienniku Zachodnim oraz w serwisie internetowym www.dziennikzachodni.pl odpowiednio o wartości 5 000 zł, 3 000 zł i 2 000 zł
  I miejsce:VOUCHER
  II miejsce:VOUCHER
  III miejsce:VOUCHER
 • dyplom wręczany podczas gali


Honorowym patronatem naszą akcję objął:
Marszałek Województwa Śląskiego - Jakub Chełstowski


Informacji o akcji udziela
Klaudia Łuniewska
tel. 502 499 556 (w godz. 9-16)
e-mail: klaudia.luniewska@polskapress.pl


Regulamin plebiscytu