MKS Będzin - AZS Olsztyn 0:3: Wielkie emocje w drugim secie [GALERIA ZDJĘĆ]

Siatkarze MKS-u Będzin przegrali z Indykpolem AZS Olsztyn 0:3. Gospodarze, którzy zajmują w tabeli ostatnie miejsce, mogą żałować porażki w takich rozmiarach.

Zespół MKS Będzin przegrał do zera z AZS Indykpolem Olsztyn. Goście również nie należą do ligowych potentatów, dzięki czemu będzinianie nawiązali walkę i stali przed szansą na znacznie lepszy rezultat.

Drużyna Gido Vermeulena po fatalnym otwarciu spotkania (14:25) swoją szansę miała w drugim secie, gdy doprowadziła do remisu ze stanu 19:23. W dramatycznej końcówce MKS miał trzy piłki setowe (26:25, 30:29, 31:30), by przegrać tę część spotkania 36:38 po asie serwisowym Hadravy.

Ostatnia jak się okazało odsłona, nie miała już welkiej historii. Olsztynianie od początku wyszli na kilkupunktowe prowadzenie i tym razem zagrali z koncentracją do końca, wygrywając seta do 19 i cały mecz 3:0.

Spotkanie nie stało na wysokim poziomie, ale na trybunach atmosfera była sympatyczna, co znalazło odzwierciedlenie w zdjęciach naszego fotoreportera. Poszukajcie Państwo na nich siebie lub swoich przyjaciół.