MKS Będzin - Cerrad Czarni Radom 1:3 ZDJĘCIA, WYNIK, RELACJA Jeden koncertowy set to za mało. Znów porażka MKS-u

3.12.2020. MKS Będzin - Cerrad Czarni Radom 1:3.  Zobacz kolejne zdjęcia. Przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE
3.12.2020. MKS Będzin - Cerrad Czarni Radom 1:3. Zobacz kolejne zdjęcia. Przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE Karina Trojok
W czwartek 3.12.2020 r. w zaległym meczu 8. kolejki PlusLigi MKS Będzin przegrał z Cerradem Czarnymi Radom 1:3. Drużna z Będzina przegrała szósty mecz z rzędu i nadal okupuje ostatnie miejsce w tabeli.

Oba zespoły chciały przerwać serie porażek. MKS przegrał pięć meczów z rzędu, ale ostatnio postawił się ZAKSIE Kędzierzyn-Koźle, ulegając 1:3. Wcześniej nie dał rady ONICO w Warszawie - 0:3, Inykpolowi AZS w Olsztynie - 0:3, PGE Skrze Bełchatów u siebie - 0:3 i Ślepskowi Malow Suwałki 0:3. Ostatnio drużyna Jakuba Bednaruka wygrała 9 listopada w Nysie ze Stalą 3:2. Czarni przegrali cztery mecze z rzędu i wczoraj się przełamali.

Zobacz zdjęcia z hali w Sosnowcu, gdzie MKS Będzin grał z Czarnymi Radom

W I secie od początku MKS musiał gonić rywali - było 2:4, 4:4, 4:6, 6:9. Kiedy Dawid Konarski zdobył punkt po ataku po bloku, mieliśmy 9:13. Wtedy trener Bednaruk poprosił o przerwę, co przyniosło efekt, bo gospodarze prawie odrobili straty - 12:13. Wtedy czas wziął trener Czarnych Robert Prygiel i goście odskoczyli na trzy punkty - 13:16. MKS nie dawał za wygraną (15:16, 17:18, 19:20), jednak górą radomianie.

Druga partia była popisem gospodarzy, jednak w trzecim secie znów zaczęły się schody. Choć przebieg tego seta był inny niż pierwszego, skończyło się tak samo - 23:25.

Gdy w czwartym secie MKS przegrywał 3:9 trener Bednaruk chciał zatrzymać marsz Czarnych poprzez rozmowę ze swymi siatkarzami. Na nic się się to zdało - przy stanie 9:16 wiadomo było, że kolejna porażka będzinian jest nieuchronna.

MKS Będzin - Cerrad Enea Czarni Radom 1:3 (23:25, 25:18, 23:25, 17:25)

MKS: Santana, Faryna, Kalembka, Schmidt, Thiago, Sobański, Gregorowicz (libero) oraz Makowski, Bobrowski, Ratajczak, Godlewski, Teklak

Czarni: Konarski, Sander, Ostrowski, Dryja, Loh, Kędzierski, Masłowski (libero) oraz Gąsior, Josifow

Maksym Chłań: Awans przyjdzie jeśli będziemy skoncentrowani