Strój kąpielowy to must have w szafie każdej kobiety, w szczególności tych, które planują urlop nad wodą. Nie ważne jednak czy jedziemy na Wyspy Kanaryjskie, nasze piękne morze, czy po prostu planujemy zwykły weekendowy wypad nad Chechło - wyglądać zawsze trzeba. Przejrzeliśmy posty najpopularniejszych instagramowych blogerek - króluje teraz monokini.

Jednoczęściowe stroje kąpielowe były hitem zeszłego sezonu. Wygląda na to, że albo instagramowe blogerki modowe nie zdążyły zakupić nowego stroju kąpielowego, albo moda na monokini będzie królowała na plażach i w tym roku.

Monokini to jednoczęściowy strój kąpielowy z wycięciami, wstawkami z siatki lub bardzo głębokim dekoltem. Takie stroje mogą posłużyć nie tylko na plaży, ale także do codziennej stylizacji. Monokini i szorty z wysokim stanem wyglądają rewelacyjnie.

ZOBACZ ZDJĘCIA MONIKINI
Zobacz galerię

Ten strój kąpielowy zdecydowanie podkreśli walory kobiecej figury. Wcięcia w talii dodają nowych atutów, które w bikini nie zawsze są widoczne. I co najważniejsze - zdecydowanie wysmukla sylwetkę i optycznie wyszczupla!

POLECAMY PAŃSTWA UWADZE:

PROGRAM TYDZIEŃ: Magazyn reporterów Dziennika Zachodniego