Motocykl zderzył się z autem terenowym. Koszmarny wypadek motocyklisty na DK 78 na Kalinówce. Interweniował LPR. Trzy zostały ranne.

Karol ŚwierkotZaktualizowano 
W wypadku poważnie ranni zostali 45 letni kierowca motocykla i jego o rok starsza pasażerka. Oboje zostali przetransportowani do szpitala helikopterem LPR. Wiadomo, że są obywatelami Czech. OSP Kromołów
Wypadek motocyklisty: Motocykl zderzył się z samochodem osobowym na DK 78 w Kalinówce. W koszmarnym wypadku ranne zostały aż trzy osoby, w tym dwie ciężko. Konieczna była interwencja Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Koszmarny wypadek na DK78 w Kalinówce

Do wypadku doszło w czwartek około godz. 15 na DK78 w Kalinówce koło Zawiercia. Z wstępnych informacji wynika, że kobieta kierująca nissanem patrol jadąca DK78 i chciała skręcić w lewo, wówczas zderzyła się z motocyklem suzuki.

ZOBACZCIE ZDJĘCIA

W wypadku poważnie ranni zostali 45 letni kierowca motocykla i jego o rok starsza pasażerka. Oboje zostali przetransportowani do szpitala helikopterem LPR. Wiadomo, że są obywatelami Czech.

Obrażeń doznała też 46-letnia kobieta kierująca nissanem, również została przetransportowana do szpitala. Przez kilka godzin DK78 trzeba było liczyć się z utrudnieniami w ruchu.

Motocykl zderzył się z autem terenowym. Koszmarny wypadek mo...

Zobaczcie koniecznie

TYDZIEŃ Magazyn reporterów Dziennika Zachodniego

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 14

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

G
G
2019-07-19T17:06:37 02:00, ss:

wina jest po obu stronach czyli brak zachowania ostrożności na drodze.

Glupis i to bardzo

A
Adolf hit
2019-07-19T13:05:09 02:00, Motocyklista:

Patologia polskich kierowców samochodów to wymuszenia pierwszeństwa i nie patrzenie w lusterka... Oby wszyscy odzyskali sprawność..

2019-07-19T18:01:02 02:00, Gość:

A od kiedy można wyprzedzać na skrzyżowaniu?

2019-07-19T19:50:05 02:00, Edek:

Ja mam patrzeć w lusterka?Ja patrzę ale wy na motorach zapiep.... ile fabryka dała.Wyprzedzanie z lewej z prawej jazdzicie jak debile.Za nic macie przepisy.Mam duże auto i mam w nosie wasze szlifierki.Mozecie walić śmiało.

2019-07-19T21:14:24 02:00, Gość:

Popieram, dokładnie, pchają się, wymuszają.

Ssijcie pały cwele

G
Gość
2019-07-19T19:38:54 02:00, Morelowa:

Znając życie, a i widząc sposób jazdy motocyklistów, to pewien jestem, że to ich wina. Coś w stylu "motocykle są wszędzie".

Jesteś jedną z tych baranów, którzy myślą, że jak są tacy to każdy z motocyklistów jest taki sam 😉. Prawda jest taka, że nie każdy jeździ jak wariat a gadanie "no pewnie jechał 300km/h" to zwykle brednie, gdy nawet nie wiesz jak wyglądała sytuacja:).

G
Gość
2019-07-19T13:05:09 02:00, Motocyklista:

Patologia polskich kierowców samochodów to wymuszenia pierwszeństwa i nie patrzenie w lusterka... Oby wszyscy odzyskali sprawność..

2019-07-19T18:01:02 02:00, Gość:

A od kiedy można wyprzedzać na skrzyżowaniu?

2019-07-19T19:50:05 02:00, Edek:

Ja mam patrzeć w lusterka?Ja patrzę ale wy na motorach zapiep.... ile fabryka dała.Wyprzedzanie z lewej z prawej jazdzicie jak debile.Za nic macie przepisy.Mam duże auto i mam w nosie wasze szlifierki.Mozecie walić śmiało.

Popieram, dokładnie, pchają się, wymuszają.

E
Edek
2019-07-19T13:05:09 02:00, Motocyklista:

Patologia polskich kierowców samochodów to wymuszenia pierwszeństwa i nie patrzenie w lusterka... Oby wszyscy odzyskali sprawność..

2019-07-19T18:01:02 02:00, Gość:

A od kiedy można wyprzedzać na skrzyżowaniu?

Ja mam patrzeć w lusterka?Ja patrzę ale wy na motorach zapiep.... ile fabryka dała.Wyprzedzanie z lewej z prawej jazdzicie jak debile.Za nic macie przepisy.Mam duże auto i mam w nosie wasze szlifierki.Mozecie walić śmiało.

M
Morelowa

Znając życie, a i widząc sposób jazdy motocyklistów, to pewien jestem, że to ich wina. Coś w stylu "motocykle są wszędzie".

G
Gość
2019-07-19T13:05:09 02:00, Motocyklista:

Patologia polskich kierowców samochodów to wymuszenia pierwszeństwa i nie patrzenie w lusterka... Oby wszyscy odzyskali sprawność..

A od kiedy można wyprzedzać na skrzyżowaniu?

G
Gość
2019-07-19T10:55:50 02:00, Gość:

Mam ważne informacje dla rodziny osób poszkodowanych. 736 948 695

Hiena

s
ss

wina jest po obu stronach czyli brak zachowania ostrożności na drodze.

M
Motocyklista

Zanim zaczniecie komentować że to puszka winna, sprawdźcie zdjęcia z artykułu. Motocykl uderzył w lewą stronę samochodu, z tego wynika że motocykista wyprzedzał terenówkę, na drodzę widać podwójną ciagłą. Nie widzę tu wymuszenia lewoskrętu. A wyprzedzanie w niedozwolonym miejscu. Uważajcie na drodze wszyscy niezależnie czym się poruszacie. Pozdro

R
Rafi
2019-07-19T13:05:09 02:00, Motocyklista:

Patologia polskich kierowców samochodów to wymuszenia pierwszeństwa i nie patrzenie w lusterka... Oby wszyscy odzyskali sprawność..

Masz rację... Ja co prawda jestem kierowca,,dużego,, zestawu, ale to właśnie osobowki są przyczynami wypadków bo często myślą, że zdążą przed nim albo zajezdzaja drogę, bo myślą że tak łatwo 40 t wyhamowac tak jak im... Powinni jeszcze wprowadzić badania co 5 lat każdemu tak samo jak kierowcy zawodowi maja, a nie ze osoby które ledwo co widzą, wsiadaja w auto i jadą, bo 40 lat temu prawko zrobili...

M
MitolPitol

Przez tępą babę z auta inni cierpią

M
Motocyklista

Patologia polskich kierowców samochodów to wymuszenia pierwszeństwa i nie patrzenie w lusterka... Oby wszyscy odzyskali sprawność..

Dodaj ogłoszenie