MOYA zagęszcza sieć stacji paliw na Śląsku

Materiał informacyjny MOYA Stacja Paliw
Sieć MOYA liczy dziś ponad 280 stacji paliw, które rozlokowane są na terenie całego kraju – przy drogach krajowych, lokalnych, w dużych miastach i mniejszych ośrodkach. Każdego roku powstaje kilkadziesiąt nowych obiektów w granatowo-czerwonych barwach, co daje sieci MOYA pozycję krajowego lidera pod względem dynamiki rozwoju. Także na Śląsku marka jest coraz silniejsza i bardziej zauważalna. Do sieci MOYA zostały właśnie włączone trzy nowe stacje samoobsługowe – w Sosnowcu, przy ul. Staszica 8B, Bytomiu, przy ul. Konstytucji oraz w Tychach, przy Fabrycznej 2. Już wkrótce zostaną dołączone kolejne stacje – w Rybniku i Zabrzu.

MOYA, jako jedyna sieć w kraju, oferuje swoim klientom trzy rodzaje stacji: tradycyjne – obsługowe z wielobranżowym sklepem oraz Caffe MOYA, automatyczne – wyłącznie dla flotowych klientów biznesowych oraz MOYA express – samoobsługowe dla klientów detalicznych i biznesowych. W aglomeracji śląskiej pojawiły właśnie się nowe, samoobsługowe stacje MOYA typu express. Są to obiekty przejęte od sieci eMILA. Już dziś stacje te, choć jeszcze funkcjonujące w fioletowych barwach, formalnie działają w systemie MOYA.

Na stacjach włączonych do sieci MOYA karty eMILA nie są obsługiwane. Klientów biznesowych, którzy chcieliby nadal otrzymywać faktury zbiorcze i rabaty obowiązujące na wszystkich stacjach w sieci MOYA, zachęcamy do zarejestrowania się w programie MOYA Firma. Już 1 grudnia startuje promocja dla nowych i obecnych klientów flotowych, którzy na stacjach samoobsługowych MOYA express w czasie obowiązywania promocji będą mogli tankować 10 groszy taniej na każdym litrze paliwa (regulamin promocji).

*

Klienci detaliczni mogą zapisać się do newslettera MOYA (na stronie www.moyaexpress.pl), co pozwoli im otrzymywać kody rabatowe do wykorzystania na stacjach samoobsługowych i być na bieżąco z promocjami na ponad 280 stacjach MOYA w całej Polsce. Co jednak najważniejsze – wszyscy klienci eMILA już dziś mogą tankować pod znakiem jakości MOYA oraz korzystać z atrakcyjnych rabatów powitalnych.

– Stacje samoobsługowe są świetną alternatywą dla klientów, którzy chcą zatankować szybko i w dobrych cenach. Jest to idealna propozycja w obecnych pandemicznych czasach, gdzie wielu tankujących chce zrealizować transakcję szybko i z ograniczeniem kontaktu z innymi osobami. Stacje te jeszcze przez kilka miesięcy będą funkcjonować w dotychczasowych barwach, ponieważ proces rebrandingu obiektów eMILA na barwy MOYA zaplanowany jest na rok 2021 – mówi Filip Puchalski, dyrektor ds. operacyjnych MOYA, członek zarządu Anwim S.A.

Stacje samoobsługowe są dopełnieniem szerokiej oferty MOYA. Jednak głównym filarem sieci są tradycyjne, obsługowe stacje paliw. W województwie śląskim funkcjonuje dziś 30 stacji MOYA. Każda z nich oferuje najwyższą jakość produktów i usług, a także najnowocześniejsze standardy, jakie obowiązują na krajowym rynku paliw. Koncept Caffe MOYA umożliwia relaks i komfortowy wypoczynek przy aromatycznej kawie oraz jednej z wielu gorących przekąsek typu hot-dog czy zapiekanka. Wielobranżowy sklep pozwala zrobić zakupy zarówno na drogę, jak i w celu uzupełnienia domowych zapasów.

MOYA to jednak nie tylko idealna propozycja dla klientów indywidualnych, ale także świetny wybór dla firm. Program MOYA Firma (karta flotowa oraz aplikacja mobilna) umożliwia bezgotówkowe rozliczanie się na ponad 280 stacjach w całej Polsce, utrzymywanie pełnej kontroli nad kosztami oraz uzyskanie stałych, atrakcyjnych rabatów na paliwo. Pozwala także skorzystać ze stacji automatycznych, które są zlokalizowane w strategicznych dla flot miejscach w Polsce.

MOYA ze swoją kompleksową ofertą to optymalne rozwiązanie dla wszystkich kierowców. Dostosowanie się do ich potrzeb można zaobserwować w szerokiej ofercie zarówno paliw, jak i produktach tzw. „non-fuel”. To jednak nie wszystko, ponieważ świetne zaopatrzone sklepy przy tradycyjnych stacjach MOYA pozwalają zrobić potrzebne zakupy także w niedziele niehandlowe. Chętnie korzystają z nich także klienci niezmotoryzowani.

Więcej szczegółów dotyczących włączenia stacji eMILA do sieci MOYA wraz z harmonogramem przejęć znajduje się na www.moyaexpress.pl. Zapraszamy do tankowania na stacjach paliw MOYA!

Dodaj ogłoszenie