Mundial 2014 w Brazylii: MŚ 2014 w TV [MUNDIAL 2014 TERMINARZ, MECZE MUNDIALU 2014, TRANSMISJE TVP]

Redakcja
Udostępnij:
Mundial 2014 terminarz: Brazylijski mundial przed telewizorem. Będzie się działo! Wszystkie 64 mecze finałów piłkarskich mistrzostw świata pokaże Telewizja Polska, która wysłała do Brazylii cztery pary komentatorów i ekspertów. Wspomagać ich będą goście w warszawskim studio. ZOBACZ MUNDIAL 2014 TERMINARZ - MECZE MUNDIALU 2014

AKTUALIZACJA:
Mundial 2014: Ćwierćfinały mistrzostw świata w Brazylii [PROGRAM, TRANSMISJE TV] Pary 1/4 finału

Inne stacje nie mają praw do transmisji spotkań, więc ograniczą się do przygotowania mudialowych magazynów. Jeden z nich nadawany będzie prosto z legendarnej brazylijskiej plaży Copacabana.

CZYTAJ WIĘCEJ:
WSZYSTKO O MUNDIALU 2014:
TERMINARZ, MECZE, RELACJE, CIEKAWOSTKI

GŁOSUJ W PLEBISCYCIE KTO NAJWIĘKSZĄ GWIAZDĄ MUNDIALU 2014

Mundial 2014 terminarz:

13 czerwca - piątek
8.30 - magazyn Brazilmania (Eurosport), 14.50 - magazyn Dzień Dobry Rio (Eurosport)
17.00 - magazyn Echo Brazylii (TVP Sport)
17.30 - magazyn Dzień Dobry Rio (Eurosport)
18.00 - Natal, Grupa A: Meksyk - Kamerun (TVP 2, TVP Sport, komentują: M.Iwański i M. Żewłakow)
20.00 - magazyn Na Mundialu (Canal+ Sport, nSport)
20.30 - magazyn Copacabana Live (Eurosport)
21.00 - Salvador, Grupa B: Hiszpania - Holandia (TVP1, TVP Sport, D. Szpakowski i G. Mielcarski)
23.30 - magazyn Copacabana Live (Eurosport)
0.00 - Cuiaba, Grupa B: Chile - Australia (TVP 2, TVP Sport, komentują: J. Jońca i J. Zieliński)

4 lipca - piątek
8.30 - magazyn Brazilmania (Eurosport)
14.30 - magazyn Dzień Dobry Rio (Eurosport)
17.05 - magazyn Echo Brazylii (TVP Sport)
17.30 - magazyn Dzień Dobry Rio (Eurosport)
18.00 - Rio de Janeiro: ćwierćfinał A: zwycięzca E1/F2 - zwycięzca G1/H2 (TVP 2, TVP Sport)
21.00 - magazyn Na Mundialu (Canal+ Sport, nSport)
21.30 - magazyn Copacabana Live (Eurosport)
22.00 - Fortaleza: ćwierćfinał B: zwycięzca A1/B2 - zwycięzca C1/D2 (TVP1, TVP Sport)
0.00 - magazyn Copacabana Live (Eurosport)

20 czerwca - piątek
8.30 - magazyn Brazilmania (Eurosport), 14.30 - magazyn Dzień Dobry Rio (Eurosport)
17.05 - magazyn Echo Brazylii (TVP Sport)
17.30 - magazyn Dzień Dobry Rio (Eurosport)
18.00 - Recife, Grupa D: Włochy - Kostaryka (TVP 2, TVP Sport, J. Jońca i J. Zieliński)
20.00 - magazyn Na Mundialu (Canal+ Sport, nSport)
20.30 - magazyn Copacabana Live (Eurosport)
21.00 - Salvador, Grupa E: Szwajcaria - Francja (TVP1, TVP Sport, M. Iwański i M. Żewłakow)
23.30 - magazyn Copacabana Live (Eurosport)
0.00 - Kurytyba, Grupa E: Honduras - Ekwador (TVP1, TVP Sport, M. Zawacki i R. Gilewicz)

14 czerwca - sobota
8.30 - magazyn Brazilmania (Eurosport)
17.00 - magazyn Echo Brazylii (TVP Sport)
18.00 - Belo Horizonte, Grupa C: Kolumbia - Grecja (TVP 2, TVP Sport, M. Zawacki i R. Gilewicz)
20.00 - magazyn Na Mundialu (Canal+ Sport, nSport)
21.00 - Fortaleza, Grupa D: Urugwaj - Kostaryka (TVP1, TVP Sport, T. Jasina i K. Kosowski)
23.30 - magazyn Copacabana Live (Eurosport)
0.00 - Manaus, Grupa D: Anglia - Włochy (TVP2, TVP Sport, J. Laskowski i R. Ulatowski)
3.00 - Recife, Grupa C: Wybrzeże Kości Słoniowej - Japonia (TVP1, TVP Sport, S. Kwiatkowski i J. Magiera)

21 czerwca - sobota
8.30 - magazyn Brazilmania (Eurosport), 14.30 - magazyn Dzień Dobry Rio (Eurosport)
17.00 - magazyn Dzień Dobry Rio (Eurosport)
17.05 - magazyn Echo Brazylii (TVP Sport)
18.00 - Belo Horizonte, Grupa F: Argentyna - Iran (TVP 2, TVP Sport, D. Szpakowski i G. Mielcarski)
20.00 - magazyn Na Mundialu (Canal+ Sport, nSport)
20.30 - magazyn Copacabana Live (Eurosport)
21.00 - Fortaleza, Grupa G: Niemcy - Ghana (TVP1, TVP Sport, T. Jasina i K. Kosowski)
23.30 - magazyn Copacabana Live (Eurosport)
0.00 - Cuiaba, Grupa F: Nigeria - Bośnia i Hercegowina (TVP 2, TVP Sport, S. Kwiatkowski i J. Magiera)

5 lipca - sobota
8.30 - magazyn Brazilmania (Eurosport)
14.30 - magazyn Dzień Dobry Rio (Eurosport)
17.05 - magazyn Echo Brazylii (TVP Sport)
17.30 - magazyn Dzień Dobry Rio (Eurosport)
18.00 - Brasilia: ćwierćfinał C: zwycięzca F1/E2 - zwycięzca H1/G2 (TVP 2, TVP Sport)
21.00 - magazyn Na Mundialu (Canal+ Sport, nSport)
21.30 - magazyn Copacabana Live (Eurosport)
22.00 - Salvador: ćwierćfinał D: zwycięzca B1/A2 - zwycięzca D1/C2 (TVP1, TVP Sport)
0.00- magazyn Copacabana Live (Eurosport)
26 czerwca - czwartek
8.30 - magazyn Brazilmania (Eurosport)
14.30 - magazyn Dzień Dobry Rio (Eurosport)
17.05 - magazyn Echo Brazylii (TVP Sport)
17.30 - magazyn Dzień Dobry Rio (Eurosport)
18.00 - Recife, Grupa G: USA - Niemcy (TVP 2, TVP Sport, M. Zawacki i R. Gilewicz)
18.00 - Brasilia, Grupa G: Portugalia - Ghana (TVP1, TVP Sport, T. Jasina i K. Kosowski)
20.00 - magazyn Na Mundialu (Canal+ Sport, nSport)
21.30 - magazyn Copacabana Live (Eurosport)
22.00 - Sao Paulo, Grupa H: Korea Płd. - Belgia (TVP 2, TVP Sport, J. Laskowski i R. Ulatowski)
22.00 - Kurytyba, Grupa H: Algieria - Rosja (TVP1, TVP Sport, J. Jońca i J. Zieliński)
0.00 - magazyn Copacabana Live (Eurosport)

15 czerwca - niedziela
8.30 - magazyn Brazilmania (Eurosport), 13.45 - magazyn Echo Brazylii (TVP Sport)
17.00 - magazyn Dzień Dobry Rio (Eurosport)
18.00 - Brasilia, Grupa E: Szwajcaria - Ekwador (TVP 2, TVP Sport, M. Iwański i M.Żewłakow)
20.00 - magazyn Na Mundialu (Canal+ Sport, nSport)
20.30 - magazyn Copacabana Live (Eurosport)
21.00 - Porto Alegre, Grupa E: Francja - Honduras (TVP1, TVP Sport, J. Jońca i J. Zieliński)
23.30 - magazyn Copacabana Live (Eurosport)
0.00 - Rio de Janeiro, Grupa F: Argentyna - Bośnia i Hercegowina (TVP 2, TVP Sport, D. Szpakowski i G. Mielcarski)

22 czerwca - niedziela
8.30 - magazyn Brazilmania (Eurosport) 11.15- magazyn Echo Brazylii (TVP Sport)
14.30 - magazyn Dzień Dobry Rio (Eurosport)
17.30 - magazyn Dzień Dobry Rio (Eurosport)
18.00 - Rio De Janeiro, Grupa H: Belgia - Rosja (TVP1, TVP Sport, D. Szpakowski i G. Mielcarski)
20.00 - magazyn Na Mundialu (Canal+ Sport, nSport)
20.30 - magazyn Copacabana Live (Eurosport)
21.00 - Porto Alegre, Grupa H: Korea Płd. - Algieria (TVP 1, TVP Sport, M. Zawacki i R. Gilewicz)
23.30 - magazyn Copacabana Live (Eurosport)
0.00 - Manaus, Grupa G: USA - Portugalia (TVP1, TVP Sport, J. Jońca i J. Zieliński)
8 lipca - wtorek
8.30 - magazyn Brazilmania (Eurosport)
14.30 - magazyn Dzień Dobry Rio (Eurosport)
17.05 - magazyn Echo Brazylii (TVP Sport)
17.30 - magazyn Dzień Dobry Rio (Eurosport)
21.00 - magazyn Na Mundialu (Canal+ Sport, nSport)
21.30 - magazyn Copacabana Live (Eurosport)
22.00 - Belo Horizonte: półfinał: zwycięzca meczu B - zwycięzca meczu A (TVP 2, TVP Sport)
0.00 - magazyn Copacabana Live (Eurosport)

28 czerwca - sobota
8.30 - magazyn Brazilmania (Eurosport)
14.30 - magazyn Dzień Dobry Rio (Eurosport)
17.05 - magazyn Echo Brazylii (TVP Sport)
17.30 - magazyn Dzień Dobry Rio (Eurosport)
18.00 - Belo Horizonte: 1/8 finału: 1. drużyna grupy A - 2. drużyna grupy B (TVP 2, TVP Sport)
21.00 - magazyn Na Mundialu (Canal+ Sport, nSport)
21.30 - magazyn Copacabana Live (Eurosport)
22.00 - Rio de Janeiro: 1/8 finału: 1. drużyna grupy C - 2. drużyna grupy D (TVP1, TVP Sport)
0.00 - magazyn Copacabana Live (Eurosport)

9 lipca - środa
8.30 - magazyn Brazilmania (Eurosport)
14.30 - magazyn Dzień Dobry Rio (Eurosport)
17.05 - magazyn Echo Brazylii (TVP Sport)
17.30 - magazyn Dzień Dobry Rio (Eurosport)
21.00 - magazyn Na Mundialu (Canal+ Sport, nSport)
21.30 - magazyn Copacabana Live (Eurosport)
22.00 - Sao Paulo: półfinał: zwycięzca meczu D - zwycięzca meczu C (TVP1, TVP Sport)
0.00 - magazyn Copacabana Live (Eurosport)
16 czerwca - poniedziałek
8.30 - magazyn Brazilmania (Eurosport), 14.30 - magazyn Dzień Dobry Rio (Eurosport)
17.05 - magazyn Echo Brazylii (TVP Sport)
17.30 - magazyn Dzień Dobry Rio (Eurosport)
18.00 - Salvador, Grupa G: Niemcy - Portugalia (TVP 2, TVP Sport, T. Jasina i K. Kosowski)
20.00 - magazyn Na Mundialu (Canal+ Sport, nSport)
20.30 - magazyn Copacabana Live (Eurosport)
21.00 - Kurytyba, Grupa F: Iran - Nigeria (TVP1, TVP Sport, J. Laskowski i R. Ulatowski)
23.30 - magazyn Copacabana Live (Eurosport)
0.00 - Natal, Grupa G: Ghana - USA (TVP1, TVP Sport, M. Zawacki i R. Gilewicz)

Ostatnie mecze grupowe są o tej samej porze. TVP Sport przeprowadzi transmisję łączoną

23 czerwca - poniedziałek
8.30 - magazyn Brazilmania (Eurosport)
14.30 - magazyn Dzień Dobry Rio (Eurosport)
17.05 - magazyn Echo Brazylii (TVP Sport)
17.30 - magazyn Dzień Dobry Rio (Eurosport)
18.00 - Kurytyba, Grupa B: Australia - Hiszpania (TVP 2, TVP Sport, M. Zawacki i R. Gilewicz)
18.00 - Sao Paulo, Grupa B: Holandia - Chile (TVP1, TVP Sport, J. Laskowski i R. Ulatowski)
20.00 - magazyn Na Mundialu (Canal+ Sport, nSport)
21.30 - magazyn Copacabana Live (Eurosport)
22.00 - Brasilia, Grupa A: Kamerun - Brazylia (TVP 2, TVP Sport, T. Jasina i K. Kosowski)
22.00 - Recife, Grupa A: Chorwacja - Meksyk (TVP1, TVP Sport, M. Iwański i M. Żewłakow)
0.00 - magazyn Copacabana Live (Eurosport)

29 czerwca - niedziela
8.30 - magazyn Brazilmania (Eurosport)
14.30- magazyn Dzień Dobry Rio (Eurosport)
16.30 - magazyn Echo Brazylii (TVP Sport)
17.30 - magazyn Dzień Dobry Rio (Eurosport)
18.00 - Fortaleza: 1/8 finału: 1. drużyna grupy B - 2. drużyna grupy A (TVP 2, TVP Sport)
21.00 - magazyn Na Mundialu (Canal+ Sport, nSport)
21.30 - magazyn Copacabana Live (Eurosport)
22.00 - Recife: 1/8 finału: 1. drużyna grupy D - 2. drużyna grupy C (TVP1, TVP Sport)
0.00 - magazyn Copacabana Live (Eurosport)
17 czerwca - wtorek
8.30 - magazyn Brazilmania (Eurosport), 14.30 - magazyn Dzień Dobry Rio (Eurosport)
17.05 - magazyn Echo Brazylii (TVP Sport)
17.30 - magazyn Dzień Dobry Rio (Eurosport)
18.00 - Belo Horizonte, Grupa H: Belgia - Algieria (TVP 2, TVP Sport, J. Jońca i R. Gilewicz)
20.00 - magazyn Na Mundialu (Canal+ Sport, nSport)
20.30 - magazyn Copacabana Live (Eurosport)
21.00 - Fortaleza, Grupa A: Brazylia - Meksyk (TVP1, TVP Sport, D. Szpakowski i G. Mielcarski)
23.30 - magazyn Copacabana Live (Eurosport)
0.00 - Cuiaba, Grupa H: Rosja - Korea Płd. (TVP 2, TVP Sport, S. Kwiatkowski i J. Magiera

24 czerwca - wtorek
8.30 - magazyn Brazilmania (Eurosport), 14.30 - magazyn Dzień Dobry Rio (Eurosport)
17.05 - magazyn Echo Brazylii (TVP Sport)
17.30 - magazyn Dzień Dobry Rio (Eurosport)
18.00 - Natal, Grupa D: Włochy - Urugwaj (TVP 2, TVP Sport, M. Iwański i M. Żewłakow)
18.00 - Belo Horizonte, Grupa D: Kostaryka - Anglia (TVP1, TVP Sport, D. Szpakowski i G. Mielcarski)
20.00 - magazyn Na Mundialu (Canal+ Sport, nSport)
21.30 - magazyn Copacabana Live (Eurosport)
22.00 - Cuiaba, Grupa C: Japonia - Kolumbia (TVP 2, TVP Sport, J. Jońca i J. Zieliński)
22.00 - Fortaleza, Grupa C: Grecja - Wybrzeże Kości Słoniowej (TVP1, TVP Sport, T. Jasina i K. Kosowski)
0.00 - magazyn Copacabana Live (Eurosport)

30 czerwca - poniedziałek
8.30 - magazyn Brazilmania (Eurosport)
14.30 - magazyn Dzień Dobry Rio (Eurosport)
17.00 - magazyn Echo Brazylii (TVP Sport)
17.30 - magazyn Dzień Dobry Rio (Eurosport)
18.00 - Brasilia: 1/8 finału: 1. drużyna grupy E - 2. drużyna grupy F (TVP 2, TVP Sport)
21.00 - magazyn Na Mundialu (Canal+ Sport, nSport)
21.30 - magazyn Copacabana Live (Eurosport)
22.00 - Porto Alegre: 1/8 finału: 1. drużyna grupy G - 2. drużyna grupy H (TVP1, TVP Sport)
0.00 - magazyn Copacabana Live (Eurosport)
18 czerwca - środa
8.30 - magazyn Brazilmania (Eurosport), 14.30 - magazyn Dzień Dobry Rio (Eurosport)
17.05 - magazyn Echo Brazylii (TVP Sport)
17.30 - magazyn Dzień Dobry Rio (Eurosport)
18.00 - Porto Alegre, Grupa B: Australia - Holandia (TVP 2, TVP Sport, M. Zawacki i R. Gilewicz)
20.00 - magazyn Na Mundialu (Canal+ Sport, nSport)
20.30 - magazyn Copacabana Live (Eurosport)
21.00 - Rio de Janeiro, Grupa B: Hiszpania - Chile (TVP1, TVP Sport, D. Szpakowski i G. Mielcarski)
23.30 - magazyn Copacabana Live (Eurosport)
0.00 - Manaus, Grupa A: Kamerun - Chorwacja (TVP1, TVP Sport, M. Iwański i M. Żewłakow)

12 lipca - sobota
8.30 - magazyn Brazilmania (Eurosport)
14.30 - magazyn Dzień Dobry Rio (Eurosport)
17.05 - magazyn Echo Brazylii (TVP Sport)
17.30 - magazyn Dzień Dobry Rio (Eurosport)
21.00 - magazyn Na Mundialu (Canal+ Sport, nSport)
21.30 - magazyn Copacabana (Eurosport)
22.00 - Belo Horizonte: mecz o 3. miejsce (TVP 2, TVP Sport)
0.00 - magazyn Copacabana (Eurosport)

25 czerwca - środa
8.30 - magazyn Brazilmania (Eurosport), 14.30 - magazyn Dzień Dobry Rio (Eurosport)
17.00 - magazyn Echo Brazylii (TVP Sport)
17.30 - magazyn Dzień Dobry Rio (Eurosport)
18.00 - Porto Alegre, Grupa F: Nigeria - Argentyna (TVP 2, TVP Sport, J. Laskowski i R. Ulatowski), 18.00 - Salvador, Grupa F: Bośnia i Hercegowina - Iran (TVP1, TVP Sport. M. Iwański i M. Żewłakow)
20.00 - magazyn Na Mundialu (Canal+ Sport, nSport)
21.30 - magazyn Copacabana Live (Eurosport)
22.00 - Manaus, Grupa E: Honduras - Szwajcaria (TVP 2, TVP Sport, M. Zawacki i R. Gilewicz)
22.00 - Rio de Janeiro, Grupa E: Ekwador - Francja (TVP1, TVP Sport, D. Szpakowski i G. Mielcarski)
0.00 - magazyn Copacabana Live (Eurosport)
1 lipca - wtorek
8.30 - magazyn Brazilmania (Eurosport)
14.30 - magazyn Dzień Dobry Rio (Eurosport)
17.05 - magazyn Echo Brazylii (TVP Sport)
17.30 - magazyn Dzień Dobry Rio (Eurosport)
18.00 - Sao Paulo: 1/8 finału: 1. drużyna grupy F - 2. drużyna grupy E (TVP 2, TVP Sport)
21.00 - magazyn Na Mundialu (Canal+ Sport, nSport)
21.30 - magazyn Copacabana Live (Eurosport)
22.00 - Salvador: 1/8 finału: 1. drużyna grupy H - 2. drużyna grupy G (TVP1, TVP Sport)
0.00- magazyn Copacabana Live (Eurosport)

19 czerwca - czwartek
8.30 - magazyn Brazilmania (Eurosport), 14.30 - magazyn Dzień Dobry Rio (Eurosport)
17.05 - magazyn Echo Brazylii (TVP Sport) 17.30 - magazyn Dzień Dobry Rio (Eurosport)
18.00 - Brasilia, Grupa C: Kolumbia - Wybrzeże Kości Słoniowej (TVP 2, TVP Sport, T. Jasina i K. Kosowski)
20.00 - magazyn Na Mundialu (Canal+ Sport, nSport), 20.30 - magazyn Copacabana Live (Eurosport)
21.00 - Sao Paulo, Grupa D: Urugwaj - Anglia (TVP1, TVP Sport, J. Laskowski i R. Ulatowski)
23.30 - magazyn Copacabana Live (Eurosport)
0.00 - Natal, Grupa C: Japonia - Grecja (TVP 2, TVP Sport, S. Kwiatkowski i J. Magiera )

13 lipca - niedziela
8.30 - magazyn Brazilmania (Eurosport)
14.30 - magazyn Dzień Dobry Rio (Eurosport)
17.05 - magazyn Echo Brazylii (TVP Sport)
17.30 - magazyn Dzień Dobry Rio (Eurosport)
21.00 - Rio de Janeiro: finał (TVP1, TVP Sport)
0.00 - magazyn Copacabana (Eurosport)

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na Twitterze!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na Twiterze!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Wideo

Komentarze 1

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

K
KIBIC
OGLĄDAM MECZE MUNDIALOWE JAK MILIONY FANÓW W NASZYM KRAJU TO ŻE NASZE CIOTY NIE GRAJĄ TO BARDZO DOBRZE BO TAKA DRUŻYNA I CAŁA LIGA TO POWINNI NOSIĆ PIŁKI ,BUTY I SPRZĄTAĆ SZATNIE W ZACHODNICH KLUBACH ALE TO ŻE DO STUDIA MUNDIALOWEGO ZAPRASZA SIĘ TAKIEGO KOGOŚ JAK GMOCH TO KATASTROFA TEN FACET NIE MA ZIELONEGO POJĘCIA O PIŁCE A WYMĄDRZA SIĘ JAK BYŁBY CO NAJMNIEJ DEL BOSCO LUB MURINIO NIE MOGĘ NA NIEGO PATRZEĆ CZY TELEWIZJA NIE MA INNYCH POWAŻNYCH I SZANOWANYCH TRENERÓW CZY ZAWODNIKÓW .POMSTA DO NIEBA
Przejdź na stronę główną Dziennik Zachodni
Dodaj ogłoszenie