10. Europejski Kongres Gospodarczy zgromadził ponad 11 tysięcy uczestników. Wśród nich było wiele świetnie ubranych pań. Zobacz, jakie stylizacje wybraliśmy do galerii najlepiej ubranych kobiet podczas EEC 2018.

Europejski Kongres Gospodarczy (European Economic Congress – EEC) w Katowicach to trzydniowy cykl debat, spotkań i wydarzeń towarzyszących z udziałem wielu tysięcy gości z Polski, Europy, świata.

10. edycja EEC była rekordowa, bo zarejestrowało się na nią ponad 11 tysięcy uczestników (w 2017 r. było ich "tylko" 9 tysięcy). Choć zdecydowaną większość uczestników EEC stanowią mężczyźni (również wśród panelistów), to coraz więcej pań bierze udział w Kongresie.

Wśród nich jest sporo dobrze ubranych kobiet, które nie noszą nudnych, urzędniczych mundurków albo sukienek dobrych na wesele, ale ubiór odzwierciedlający ich charakter i sposób bycia, a jednocześnie dostosowany do okoliczności.

Piękniejsza strona Kongresu - zobacz ZDJĘCIA HOSTESS

W blisko 150 sesjach EEC bierze co roku udział kilkuset panelistów, a także komisarze unijni, premierzy i przedstawiciele rządów państw europejskich, prezesi największych firm, naukowcy i praktycy, decydenci, mający realny wpływ na życie gospodarcze i społeczne. W opiniotwórczym gronie, w formie otwartej debaty publicznej, prowadzone są rozmowy o kwestiach najistotniejszych dla rozwoju Europy.

Europejski Kongres Gospodarczy został uznany za forum jednej z najbardziej reprezentatywnych dyskusji o przyszłości Europy. Tezy wystąpień najważniejszych uczestników są często cytowane i szeroko komentowane.

POLECAMY PAŃSTWA UWADZE:

Gala Menedżer Roku na Europejskim Kongresie Gospodarczym