Finalistki tegorocznego konkursu Miss Polska postanowiły nagłośnić i wesprzeć wspaniałą akcję dla chorej Zosi z Częstochowy, dla której jedynym ratunkiem jest bardzo drogie leczenie.

Do tej pory w tę akcję każda z kandydatek na Miss angażowała się indywidualnie, teraz – na zgrupowaniu postanowiły połączyć siły i wspólnie wesprzeć małą Zosię.

Dziewczynka urodziła się jako drugi bliźniak, z wadą, która zdarza się raz na ćwierć miliona urodzeń. Nie ma kości strzałkowych w obydwu nóżkach, a jej stópki są zdeformowane. Szansą dla Zosi jest operacja, bez niej dziewczynka nigdy nie będzie mogła normalnie chodzić.

ZOBACZCIE:
Miss Supranational 2017. Kandydatki do korony w bikini!

Koszty operacji są ogromne, dlatego tu każda pomoc ma ogromne znaczenie! Zosia jest córeczką jednej z finalistek minionych edycji i dlatego Jej los stał się kandydatkom tak bardzo ważny i bliski. Dziewczyny są przekonane, że o Zosi dowie się jak najszersza rzesza odbiorców i uda się zebrać pieniądze niezbędne do przeprowadzenia operacji. Więcej informacji znajdą Państwo na stronie: siepomaga.pl/zosiabiecek. #StawiamyZosieNaNogi.

Festiwal Piękna 2017 w Telewizji Polsat to trzy gale na żywo pełne niezapomnianych doznań, trzy wieczory pełne blasku, zjawiskowych kobiet i zniewalających mężczyzn.

Zobacz galerię

Oto program:

  • W piątek, 1 grudnia, o godzinie 20:05, gala Miss Supranational 2017 - wybory najpiękniejszej kobiety świata.
  • W sobotę, 2 grudnia, o godzinie 20:05, bój o tytuł najprzystojniejszego mężczyzny na Ziemi - Mister Supranational 2017.
  • W niedzielę, 3 grudnia, o godzinie 20:00 - wybory Miss Polski 2017.

POLECAMY PAŃSTWA UWADZE:

Pamietacie kultowe dyskoteki na Śląsku i Zagłębiu? ZDJĘCIA

Zenek Martyniuk, Boys i inni na Disco Attack w Katowicach ZDJĘCIA

Czy dostałbyś się do policji? PRAWDZIWE PYTANIA TESTU MULTISELECT

Znasz język śląski? Przetłumacz te zdania QUIZ JĘZYKOWY II

TU BYŁAM odc. 46 - Kasia Kapusta tym razem pracuje w SPA w Ustroniu