Najważniejsze wydarzenia z woj. śląskiego PROGRAM TyDZień...

  Najważniejsze wydarzenia z woj. śląskiego PROGRAM TyDZień 27.07.2018 WIDEO Prezentuje Bartosz Wojsa

  Zdjęcie autora materiału

  Bartosz Wojsa

  Dziennik Zachodni

  Aktualizacja:

  Dziennik Zachodni

  Najważniejsze wydarzenia z woj. śląskiego PROGRAM TyDZień 27.07.2018. Przed Państwem 41. odcinek programu informacyjnego „Dziennika Zachodniego" - TyDZień, w którym co piątek podsumowujemy najważniejsze wydarzenia z regionu minionego tygodnia. Zapraszam, Bartosz Wojsa.
  PROGRAM TyDZień 27.07.2018
  1/18
  przejdź do galerii

  PROGRAM TyDZień 27.07.2018 ©Arkadiusz Biernat

  W programie informacyjnym „Dziennika Zachodniego" - TyDZień - podsumowujemy dla Państwa najważniejsze wydarzenia z regionu minionego tygodnia. W każdy piątek publikujemy nowy odcinek, a tymczasem zapraszamy do obejrzenia czterdziestego pierwszego.

  Kryspin Bąk, który przez ponad dwa lata czekał w Śląskim Centrum Chorób Serca w Zabrzu na przeszczep serca, ma się coraz lepiej. Historia chłopca, którą opisaliśmy na łamach Dziennika Zachodniego i która poruszyła serca ludzi w naszym województwie, ma swoje szczęśliwe zakończenie. Przeszczepione serce Kryspina przyjęło się: nie ma odrzutów, a biopsje przeprowadzane co kilka miesięcy napawają optymizmem.

  Śląscy policjanci uderzyli w narkotykowy biznes i przejęli łącznie 130 kilogramów marihuany oraz broń palną i amunicję. Przy okazji zaplanowanej akcji, która odbywała się na terenie powiatu pszczyńskiego, policjanci zatrzymali także dwóch mężczyzn, którzy mogli być zamieszani w całe zdarzenie.

  W niedzielę, 22 lipca, przy hali widowiskowo-sportowej w Jastrzębiu-Zdroju odbył się piknik pod nazwą "Bezpieczne Jastrzębie". Podczas imprezy mieszkańcy mieli okazję przekonać się w symulatorze, jak wygląda dachowanie samochodu oraz zobaczyć, jak wybuchają poduszki powietrze.

  Ciekawa impreza miała również miejsce w niedzielę, 22 lipca, na Balatonie w Wodzisławiu Śląskim. To tam mogliśmy cofnąć się do czasów PRL-u, bawiąc się na pikniku zorganizowanym właśnie w tym stylu.

  Na koniec będzie o prawdziwym raju dla maluchów, który zorganizowano w sobotę, 21 lipca, na rynku w Żorach. Tradycyjne "Spotkanie na trawie" przyciągnęły tam tłumy mieszkańców z dziećmi.

  POLECAMY PAŃSTWA UWADZE:


  Czytaj treści premium w Dzienniku Zachodnim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  DZ poleca

  Wideo