Nauczyciel na medal 2018 ZDJĘCIA Oto liderzy głosowania...

  Nauczyciel na medal 2018 ZDJĘCIA Oto liderzy głosowania Czytelników

  Stefan Kowlaski

  Dziennik Zachodni

  Aktualizacja:

  Dziennik Zachodni

  Nauczyciel na medal 2018: Liderzy głosowania na 10.10.2018
  Wspólnie wybierzemy najbardziej cenionych i lubianych, przez uczniów i ich rodziców, nauczycieli województwa śląskiego. Dziś prezentujemy kilku kandydatów.
  1/17

  Przejdź do
  galerii zdjęć

  Nauczyciel na medal 2018: wybieramy najbardziej cenionych i lubianych, przez uczniów i ich rodziców, nauczycieli województwa śląskiego. W tym roku wybieramy również nauczycieli akademickich, szkoły na medal a także Rady Rodziców! Na laureatów czekają medale oraz atrakcyjne nagrody. Wręczymy je 23 listopada podczas Gali, która odbędzie się w Teatrze Rozrywki w Chorzowie. Plebiscyt organizowany jest pod Honorowym Patronatem Marszałka Województwa Śląskiego - Wojciecha Saługi. Dziś prezentujemy niektórych kandydatów z różnych kategorii.

  Nauczyciel na medal 2018  ZOBACZCIE ZDJĘCIA LIDERÓW GŁOSOWANIA
  Zobacz galerię


  Wspólnie wybierzemy najbardziej cenionych i lubianych, przez uczniów i ich rodziców, nauczycieli województwa śląskiego. Dziś prezentujemy kilku kandydatów. W plebiscycie DZ „Nauczyciel na medal” można głosować na nauczycieli każdego stopnia,a ponadto na szkoły, a także rady rodziców. Laureaci zostaną wybrani w głosowaniu w miastach i w powiatach naszego województwa.

  Zwycięzcy awansują do wojewódzkiego finału zachowując głosy zdobyte w pierwszym etapie głosowania. Na kandydatów w powiatowym etapie można głosować do piątku 9 listopada do godziny 22. Finał wojewódzki rozpocznie się 12 listopada i zakończy 16 listopada.

  Nagrody i dyplomy laureatom wręczymy podczas gali finałowej 23 listopada w Teatrze Rozrywki w Chorzowie. Podczas gali odbędzie się recital „Dni, których jeszcze nie znamy”. Kamil Franczak z zespołem zaśpiewa piosenki Marka Grechuty.

  Dla zwycięzców przygotowaliśmy wiele cennych nagród m.in. nauczyciel, który wygra finał wojewódzki otrzyma statuetkę, weekend dla dwóch osób w ośrodku wypoczynkowym Poniwiec w Ustroniu, ekskluzywny zegarek marki Bisset, miesięczny karnet do siłowni Xtreme Fitness Gyms i voucher na wybrany kurs w RODN „WOM” w Katowicach.

  Zobacz Aktualne wyniki plebiscytu Nauczyciel na Medal:

  KLIKNIJ i wybierz kategorię:

  Nauczyciel klas I-III
  Nauczyciel klas IV-VIII i gimnazjum
  Nauczyciel szkół ponadgimnazjalnych
  Szkoła Roku
  Nauczyciel zerówki
  Nauczyciel Akademicki Roku
  Rada Rodziców


  [cs]
  KLIKNIJ i zgłoś kandydatów


  POLECAMY PAŃSTWA UWADZE:
  Samorządowiec Roku - gala Dziennika Zachodniego


  Magazyn reporterów Dziennika Zachodniego TYDZIEŃ


  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  DZ poleca

  Wideo