Nowa, jesienna ramówka DZ [ZOBACZ NOWE PROGRAMY]

  Nowa, jesienna ramówka DZ [ZOBACZ NOWE PROGRAMY]

  Marek Twaróg

  Dziennik Zachodni

  Aktualizacja:

  Dziennik Zachodni

  Szanowni Państwo, "Dziennik Zachodni" to największa w regionie gazeta - owszem. Lecz dziennikzachodni.pl to też największy internetowy serwis regionalny. Ostro ruszamy z jesienną ramówką, w której większy nacisk położymy na treści wideo. CO NOWEGO W JESIENNEJ RAMÓWCE DZ? ZOBACZ WIDEO
  Nie tylko intuicja, ale i twarde wyniki badań preferencji internautów podpowiadają wszystkim to samo: lubimy w sieci oglądać produkcje wideo. Owszem, czytanie tekstów, nawet długich - jak najbardziej. Galerie zdjęć przepięknych - to oczywiste. Rozwiązania interaktywne, z których słynie „Dziennik Zachodni” - również. To wszystko cieszy się Państwa uznaniem, lecz jest jasne, że jednocześnie trwa era wideo.


  Dlatego przygotowaliśmy dla Państwa cykliczne programy wideo, krótkie formy, raz z treściami ważnymi, innym razem tylko z atrakcyjnymi, tak czy owak: zawsze interesującymi.

  W tygodniu nadawać będziemy 10 cyklicznych formatów wideo. Od 15 października pojawią się kolejne dwa programy. Nowa ramówka zawiera również wejścia live oraz pokaz zdjęć z nowej akcji DZ pod nazwą "360Śląskie".

  Zobaczą Państwo zapowiedź kilku z tych audycji. Są tu zarówno krótkie formy, takie jak Słownik śląski, gdzie red. Witold Stech uczy, a właściwie nam przypomina, jak ładny to język. Lecz są też formy dłuższe, jak Magazyn Sportowy, gdzie co tydzień spotykamy się z bohaterem boisk czy bieżni. Mamy profesjonalne formy dziennikarskie, ale też format blogerski z urodzonym dla telewizji Grzegorzem Buchalikiem, opowiadającym o futbolu, meczach i karnych, pardon - raczej o fusbalu, szpilach i elwrach.

  Współpracujemy, i jesteśmy bardzo dumni z tej współpracy, z Radiem Katowice i Radiem Piekary - mocnymi markami w eterze. Dlatego proszę się nie zdziwić, gdy w piątek zaproponujemy Państwu prognozę pogody red. Cezarego Orzecha z Radia Katowice - tak tę prognozę i tego Orzecha. Prognozę, która się sprawdza.

  Zapraszamy do serwisu dziennikzachodni.pl, codziennie będziemy ogłaszali jakieś nowości. Każdego miesiąca mamy tam już 2 miliony użytkowników (UU). Serwis dziennikzachodni.pl i drugi nasz portal naszemiasto.pl notują w sumie 25 milionów odsłon miesięcznie. Dziękujemy - to raz. Dwa - odwdzięczymy się za ten znakomity wynik wieloma nowościami.

  Marek Twaróg,
  redaktor naczelny DZ
  *Drastyczna podwyżka cen wody na Śląsku od stycznia. Ile?
  *Najpiękniejszy ogród w woj. śląskim należy Karoliny Drzymały z Lublińca! [ZDJĘCIA]
  *Tragiczny wypadek w Koziegłowach. 2 osoby zginęły w zderzeniu fiata z ciężarówką ZDJĘCIA
  * Zaginęły: 17-letnia Małgorzata Marzec i 15-letnia Angelika Kaczor. Gdzie są?
  *Sprawdzony i prosty przepis na leczo SPRÓBUJ I SIĘ PRZEKONAJ
  *W pełni wyposażone mieszkanie w centrum Katowic może być Twoje! Dołącz do graczy loterii "Dziennika Zachodniego"

  Czytaj treści premium w Dzienniku Zachodnim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  DZ poleca

  Wideo