Nowy laptop, na którym zobaczysz więcej, przetworzysz szybciej, zrobisz łatwiej!

Materiał powstał we współpracy z Huawei
Nowy laptop Huawei MateBook X Pro 2020 do kupienia w trendowym kolorze szmaragdowej zieleni. mat. pras.
Zakup nowego laptopa to przygoda warta zachodu. Szukamy, oglądamy, porównujemy oferty. Dla jednych będzie liczył się design, inni szukają wydajności, jeszcze inni zaawansowanych funkcji, które usprawnią ich pracę. Tak się składa, że na rynek wchodzi właśnie sprzęt, który jest w stanie pogodzić wszystkie te potrzeby. Czym się wyróżnia i dlaczego ma przewagę nad konkurencją? W podjęciu decyzji o zakupie nowego sprzętu z pewnością pomagają oferty specjalne. Tym razem Huawei przygotowało coś wyjątkowego!

Poszukiwanie laptopa - zacznijmy od początku

Decyzji o zakupie nowego laptopa zwykle nie podejmuje się z dnia na dzień. To proces, do którego prowadzą różne drogi. Jeśli decyzja jest już podjęta rozpoczyna się podróż w poszukiwaniu ideału.

Co warto wiedzieć przed zakupem laptopa?

 • Jakie funkcje laptop będzie spełniał? (praca, rozrywka, życie codzienne)
 • Na czym nam najbardziej zależy (wydajna bateria, atrakcyjny design, smukła konstrukcja, czytelny, dotykowy ekran)
 • W jakich miejscach laptop będzie używany? (praca, rozrywka, podróż)
 • Odpowiedzi na te pytania pomogą wybrać typ sprzętu, który potrzebujesz

Kinomaniacy i profesjonaliści będą zachwyceni

Denerwują Cię ekrany z szerokimi ramkami? Czujesz, że obraz w Twoim laptopie mógłby być o wiele lepszy, gdyby nie ciężka ramka wokół ekranu? W tym laptopie prawie jej nie ma! Huawei wypuścił nowy model MateBook X Pro 2020 z ekranem FullView 3K zajmującym aż 91% powierzchni przedniego panelu. Na jakość kolorów również nie ma co narzekać - 100-procentowe pokrycie sRGB załatwia sprawę w 100%.

Laptop dla podróżujących

Wielu klientów szuka laptopów mobilnych. Ultracienki laptop o małej wadze to must have dla wszystkich tych, którzy w podróży spędzają wiele godzin. Są tacy, którzy w pociągach/samolotach pracują najbardziej efektywnie, dlatego lekki w przenoszeniu i wydajny laptop to konieczność. MateBook X Pro 2020 to profesjonalny laptop, który waży niewiele ponad kilogram (1,33 kg).

Wystarczy 30 minut ładowania, żeby wydłużyć czas pracy o 6 godzin!

Wytrzymała bateria pozwala na:

 • 11 godzin surfowania w sieci
 • 13 godzin odtwarzania filmów
 • 15 godzin typowego użytkowania

huawei matebook

Huawei MateBook 13

Czy laptop może oszczędzić Twój czas?

Czas to pieniądz. W pracy liczymy każdą minutę, chcąc wykorzystać ją jak najefektywniej. W domu liczy się szybkość, bo czas odpoczynku to świętość. Jak więc oszczędzić czas pracy na laptopie? Korzystając z dostępnych udogodnień:

 • wbudowany czytnik linii papilarnych w przycisku start to włączenie komputera, które trwa tyle, co mrugnięcie okiem. Funkcja ta dostępna w nowych Huawei MateBook X Pro i Huawei MateBook 13
 • wydajne podzespoły pozwalają błyskawicznie wybudzić laptopa z uśpienia oraz szybko zrenderować edytowane wideo.
 • Huawei Share OneHop umożliwia zbliżeniowe przesyłanie danych między laptopem a smartfonem Huawei. 1 gigabajtowy film albo 500 zdjęć prześlesz w jedną minutę! To raj dla wszystkich, którzy zajmują się multimediami
 • Multi-Screen Collaboration to współdzielenie ekranów urządzeń mobilnych. Możesz pracować na telefonie i laptopie równocześnie, przesuwając pliki i linki z jednego do drugiego

Połączenie ze smartfonem łatwiejsze niż myślisz

Kolejna kwestia to połączenie ze smartfonem. Współcześnie często pracujemy na wielu ekranach. W telefonie robimy notatki, na laptopie projektujemy grafikę, na smartfonie zbieramy linki, na laptopie łatwiej jest nam z nich korzystać. Zwykle do połączenia smartfona z laptopem potrzebne jest połączenie Bluetooth albo osobna aplikacja. Smartfony Huawei z nowymi laptopami Huawei łączą się za pomocą… jednego dotknięcia, dzięki funkcji Huawei Share OneHop. Po połączeniu mamy możliwość przesyłania plików, nagrywania zawartości ekranu, kopiowania tekstu pomiędzy urządzeniami.

Wymiana plików nie wymaga kabli ani nawet sieci Wi-Fi.

Bądź mobilny z Huawei MateBook 13

Mobilność jest teraz w cenie. Pracować możemy z każdego zakątka świata, kontaktować się z rodziną i przyjaciółmi wygodnie i szybko, a do tego działać kreatywnie na wielu różnych sprzętach. Dzięki wysokiej wydajności laptop Huawei MateBook 13 zapewnia komfort użytkowania, gdziekolwiek jesteś. Dzięki wysokiej wydajności można pracować na nim długie godziny, a ładowanie, jeśli już jest potrzebne, przebiega szybko, za pomocą uniwersalnej ładowarki Huawei. W wersji z procesorem Intel i7 laptop Huawei wyposażony został w dotykowy ekran, co również jest udogodnieniem dla wszystkich tych, którzy szukają laptopa mobilnego. Spraw by Twoja praca zdalna, twórcza, kreatywna, była jeszcze bardziej efektywna. Te funkcjonalności zostały stworzone właśnie dla Ciebie.

huawei matebook

Huawei MateBook X Pro

Dobry design dla tych, którzy chcę być trendy

Moda w projektowaniu laptopów zmienia się sezonowo. Na szczęście nie tak szybko jak w branży odzieżowej, co kwartał, ale jednak możemy zauważyć pewne tendencje. Najnowszym trendem w projektowaniu laptopów są wymiary. Bez względu na to czy będzie to laptop z dużym czy małym ekranem, powinien być ultracienki, jak Huawei MateBook 13, który po zamknięciu ma mniej niż 15 mm wysokości. Istotną rzeczą jest też materiał wykorzystany do obudowy, który musi być przede wszystkim wytrzymały. Plastikowe obudowy są passe. Teraz czas na aluminium!

Nowy laptop – czas na decyzję

Zakup nowego laptopa jest łatwy, jeśli poszukiwania przejdą bez przeszkód. Jeśli wiesz, czego potrzebujesz, masz rozeznanie wśród konkurencji i sprawdzone recenzje wymarzonego sprzętu – podjęcie decyzji to powinna być chwila. Motywacją do podjęcia szybkiej decyzji będzie cena.

Materiał oryginalny: Nowy laptop, na którym zobaczysz więcej, przetworzysz szybciej, zrobisz łatwiej! - Strefa Biznesu

Dodaj ogłoszenie