Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Poprzednie
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
MICKEY VAN DER HART 5...

Oceniamy piłkarzy Warty i Lecha Poznań w derbowym meczu w Grodzisku Wlkp. (1:2). Kolejorz wygrał po szalonej końcówce

BRAMKARZ I OBROŃCY LECHA

MICKEY VAN DER HART 5
Bezrobotny w pierwszej połowie, bo wyłapał tylko dwie wrzutki w pole karne. W drugiej dostał piłkę między nogami i to był pierwszy strzał celny na jego bramkę. Potem nie miał zbyt dużo pracy.

ALAN CZERWIŃSKI 3
Miał fatalne dośrodkowania, bo prawie żadne nie dochodziło do kolegów z drużyny i kończyły się na pierwszym zawodniku. Nie pomagał w ofensywie tyle, ile powinien. Mało widoczny. Słaby mecz Alana.

THOMAS ROGNE 4
W pierwszej połowie wygrywał główki i nie przegrywał pojedynków. Grał z Miliciem pewnie, ale słabo zachował się przy bramce.

ANTONIO MILIĆ 5
Zgrywa się z Rogne i wyglądali bardzo pewnie do przerwy, ale Warta wredy nie zagroziła. Także wygrywał pojedynki główkowe i starcia z zawodnikami Zielonych. W drugiej połowie gubił się już jak cała obrona.

TYMOTEUSZ PUCHACZ 2 (grał do 76. minuty)
Początek obiecujący, ale im dalej w mecz, tym znikał. Jak zwykle dużo w tym wszystkim charakteru, ale mało pożytku na boisku. Fatalnie wszedł w drugą połowę, bo Baku zaczął go ogrywać bez większego problemu. W ofensywie jest jednowymiarowy. Nie poruszał się w swoich sektorach.