Odra Opole - Ruch Chorzów 0:0. Niebiescy wciąż niepokonani ZDJĘCIA

Odra Opole zremisowała w sparingu z Ruchem Chorzów 0:0Zobacz kolejne zdjęcia. Przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE fot. Łukasz Baliński
W meczu sparingowym pierwszoligowa Odra Opole zremisowała z drugoligowym Ruchem Chorzów 0:0. Dla Niebieskich był to trzeci letni sprawdzian formy i podopieczni trenera Jarosława Skrobacza wciąż pozostają w nich niepokonani.

Odra Opole - Ruch Chorzów 0:0. Niebiescy wciąż niepokonani

Ruch rozegrał trzeci letni sparing i wciąż nie doznał w nich porażki. Beniaminek po raz pierwszy w lipcowych meczach kontrolnych
nie strzelił gola, ale na tle pierwszoligowej Odry pokazał się z dobrej strony prezentując ładną dla oka grę.

Chorzowianie wciąż szukają bramkarza i w sparingu z Odrą znów testowali między słupkami dwóch zawodników. Żaden z nich nie puścił bramki, a zawodnik stojący w bramce Ruchu po przerwie wyszedł zwycięsko z sytuacji sam na sam z Arkadiuszem Piechem.

ZOBACZCIE ZDJĘCIA Z MECZU ODRA - RUCH

Mecz z Odrą był dla chorzowian okazją do spotkania starych znajomych. Poza byłym napastnikiem Niebieskich Piechem w zespole Odry grał bowiem także Miłosz Trojak występujący w przeszłości na Cichej.

Dla Odry był to pierwszy letni sparing. Kolejnym rywalem opolan będzie za tydzień GKS Jastrzębie. Rozpoczynający w poniedziałek zgrupowanie w Kamieniu Ruch w środę zagra natomiast z Koroną w Kielcach.

Odra Opole - Ruch Chorzów 0:0
Odra
(I połowa) Kuchta (33. Sapielak) - Stachera, Kamiński, Tkocz (28. Kostrzycki), Szczytniewski - Sauczek, Trojak, Wróbel, Janus - Czapliński, Żak.
(II połowa) Sapielak - Klimek, Kamiński (61. Tkocz), Kostrzycki, Maćkowiak - Mikinič, Drewniak, testowany, Niziołek, Nowak - Piech.

Ruch (I połowa) testowany I - Kasolik, Kulejewski (33. Nawrocki), Dyr - Będzieszak, Mokrzycki, Wyroba, Żagiel, Foszmańczyk, Szkatuła - Siwek.
(II połowa) testowany II - Kasolik (65. Kulejewski), Nawrocki, Kowalski - Kwaśniewski, testowany III, Neugebauer (80. Wojtek), Żagiel (65. Rudek), Foszmańczyk (76. Mucha), Wójtowicz - Biskup.