Odważna deklaracja znanego producenta oprogramowania. Ale czy skuteczna?

Artykuł sponsorowany
Udostępnij:
O tym będzie można się przekonać podczas warsztatów Informatyka w produkcji, organizowanych pod hasłem: Poukładamy Twoją produkcję. Warsztaty, od ponad 5 lat, organizuje Streamsoft, znany polski producent oprogramowania dla firm. Spotkania są bezpłatne i przeznaczone dla menadżerów zarządzających produkcją – szefów produkcji i logistyki oraz osób planujących i rozliczających produkcję.

Odbywać się będą w 6 miastach w Polsce:

23 września, Bydgoszcz
24 września, Łódź
29 września, Lublin
30 września, Kraków
6 października, Katowice
7 października, Wrocław
Zgłosić swój udział można już teraz. Są jeszcze wolne miejsca. Aby to zrobić, należy wypełnić odpowiedni formularz:

www.streamsoft.pl/informatyka-w-produkcji/konferencje/zgloszenie-udzialu

Celem tych warsztatów jest pokazanie, w jaki sposób system ERP może pomóc w rozwiązywaniu problemów związanych z rejestracją danych na produkcji w toku oraz z ich spójnością. Ponadto, organizatorzy zaprezentują w jaki sposób zastosować system ERP do wsparcia procesów decyzyjnych. Zapotrzebowanie na informatyzację obszaru produkcji jest tak duże, że warsztaty z roku na rok cieszą się coraz większą popularnością.

Tematyka warsztatów kształtuje się pod wpływem doświadczeń jakie Streamsoft zbiera w firmach produkcyjnych oraz pod wpływem propozycji specjalistów zarządzających produkcją. To właśnie specjaliści z różnych zakładów produkcyjnych mówią o problemach lub pomysłach na wprowadzenie usprawnień, a firma Streamsoft stara się znaleźć najlepsze rozwiązania informatyczne, wdrożyć je i zaprezentować je podczas Informatyki w produkcji.

Nowość warsztatów
W tym roku nowością warsztatów będzie mobilne stanowisko produkcyjne, przeznaczone do samodzielnego testowania możliwości systemu ERP. Każdy uczestnik będzie mógł zaplanować produkcję, uwolnić zlecenie produkcyjne i zameldować informacje zwrotne z produkcji. To ciekawa propozycja od firmy Streamsoft, która zapewnia uczestnikom bezpośredni kontakt z konkretnym produktem. Dzięki temu uczestnicy warsztatów lepiej będą mogli zrozumieć ideę systemu ERP, logikę działania oraz możliwości zastosowania go w różnych obszarach firmy.

Spotkanie z lokalną firmą
Ważnym punktem warsztatów będzie spotkanie uczestników z przedstawicielami lokalnej firmy produkcyjnej, która wdrożyła system ERP i na jej przykładzie zostaną omówione studia przypadków w zakresie informatyzacji zarówno obszaru produkcji, jak i obszarów okołoprodukcyjnych. Jak pokazuje wiele badań i analiz rynku, proces informatyzacji zakładów jest zjawiskiem koniecznym, aby budować przewagę konkurencyjną we współczesnej gospodarce rynkowej. Lokalni producenci będą mogli opowiedzieć w jaki sposób im się to udaje.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na Twitterze!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na Twiterze!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Wideo

Komentarze

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Przejdź na stronę główną Dziennik Zachodni