Osiem bramek w sparingu GKS 1962 Jastrzębie z Bełchatowem

gks 1962 jastrzębie
Przebywający na zgrupowaniu w Rybniku-Kamieniu piłkarze GKS 1962 Jastrzębie rozegrali sparing z GKS Bełchatów, remisując 4:4. W sobotę podopieczni Jarosława Skrobacza zagrają z drugim zespołem Górnika Zabrze.

To drugi sparing pierwszoligowca z Jastrzębia rozegrany na drugim w tym roku zgrupowaniu. W pierwszym, na inaugurację pobytu w ośrodku w Rybniku-Kamieniu, pokonali Ruch Zdzieszowice 3:0. W meczu z Bełchatowem padło aż osiem bramek i zakończyło się remisem 4:4. Jastrzębianie przegrywali już 1:4, ale do nich należało ostatnie słowo. Po bramkach Daniela Szczepana, Filipa Karmańskiego i Patryka Skóreckiego uratowali remis.

Nie przegap

Wiosną w barwach GKS Jastrzębie nie zagra Kacper Kawula. Klub z Jastrzębia wypożyczył swojego obrońcę do końca tego sezonu do trzecioligowego Ruchu Chorzów. Jesienią Kawula był wypożyczony do drugoligowej Bytovii Bytów. W tym czasie rozegrał dla klubu z Bytowa 19 spotkań (17 w lidze i 2 w Pucharze Polski), w których zdobył jednego gola.

GKS Jastrzębie - GKS Bełchatów 4:4 (1:3)
Farid Ali (3), Daniel Szczepan (67), Filip Karmański (87), Patryk Skórecki (88) - Bartosz Biel (6, 15, 42), Bartłomiej Bartosiak (65)

GKS 1962 Jastrzębie I połowa Drazik - Słodowy, Bojdys, Jaroszek (32. Szymura), Gojny, Norkowski, Gajda, Mróz, Ali, Szczęch, Szczepan. II połowa Pawełek - Łaski, Bojdys (62. Jaroszek), Szymura, Liszka, Karmański, Gajda (66. Szczepan), Tront, Skórecki, Jadach, Adamek (74. Szczęch)

W sobotę podopieczni Jarosława Skrobacza zagrają z drugim zespołem Górnika Zabrze.