Ostatni moment na dofinansowanie do 100 procent!

  Ostatni moment na dofinansowanie do 100 procent!

  Artykuł sponsorowany

  Aktualizacja:

  Dziennik Zachodni

  Ostatni moment na dofinansowanie do 100 procent!
  1/13
  przejdź do galerii
  Tylko do końca lutego masz czas, żeby zapisać siebie i swoich pracowników na studia podyplomowe dofinansowane nawet do 100%!

  Wyższa Szkoła Humanitas, dzięki umowom partnerskim oraz wsparciu m.in. Unii Europejskiej czy też Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej, proponuje dofinansowanie kształcenia ustawicznego nawet do 100%. Na taką pomoc w podnoszeniu kwalifikacji swoich pracowników mogą liczyć mikroprzedsiębiorstwa, a wszystko to dzięki Krajowemu Funduszowi Szkoleniowemu. Pozostali pracodawcy mogą skorzystać z również bardzo korzystnych 80% zniżki. Celem utworzenia KFS jest zapobieganie utracie zatrudnienia przez osoby pracujące z powodu kompetencji nieadekwatnych do wymagań dynamicznie zmieniającej się gospodarki. Uczelnia posiada w swojej ofercie ponad 60 kierunków studiów podyplomowych z obszarów takich jak: prawo, administracja, finanse i rachunkowość, biznes, zarządzanie, bhp, pedagogika, psychologia i terapia. Oferta prezentuje szeroki wachlarz możliwości doszkalania dla przeróżnych obszarów, zarówno w sektorze publicznym jak i prywatnym.

  Zgodnie z definicją zawartą w art. 2 ust. 1 pkt. 25 ustawy o promocji zatrudnienia i instytucjach rynku pracy, pracodawca, to jednostka organizacyjna, chociażby nie posiadała osobowości prawnej, a także osoba fizyczna, jeżeli zatrudnia co najmniej jednego pracownika. Taka interpretacja określenia „pracodawca” daje szerokie spektrum biorców dofinansowania. To możesz być Ty!

  Eksperci z Centrum Studiów Podyplomowych bezpłatnie przygotują wnioski oraz - w przypadku uzyskania dofinansowania - rozliczą dotację w ramach Krajowego Funduszu Szkoleniowego.

  To jednak nie koniec możliwości cięcia kosztów studiów podyplomowych w Wyższej Szkole Humanitas. Uczelnia – w ramach projektu „Partnerstwo dla wiedzy” – proponuje do 50% dofinansowania określonych kierunków dla klienta indywidualnego. Tu nie potrzebujemy już ingerencji pracodawcy, a możemy wybierać spośród tak przydatnych na rynku pracy kierunków jak:

  •Administracja publiczna
  •Bezpieczeństwo i higiena pracy
  •Prawo pracy i ubezpieczeń społecznych
  •Prawo finansowe i rachunkowość budżetowa w administracji publicznej
  •Zarządzanie zasobami ludzkimi
  •Logopedia - (kierunek uzyskał rekomendację Polskiego Związku Logopedów)
  •Neurologopedia
  •Oligofrenopedagogika - edukacja i rehabilitacja osób z niepełnosprawnością intelektualną - (kierunek realizowany we współpracy z Zespołem Szkół Specjalnych nr 4 w Sosnowcu)
  •Rewalidacja i edukacja osób ze spektrum autyzmu, w tym z zespołem Aspergera oraz innymi całościowymi zaburzeniami rozwojowymi
  •Terapia pedagogiczna z elementami rewalidacji osób ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi

  Jeśli w liście powyższych kierunków nie odnaleźliście tego co Was interesuje, to nic straconego! Pełna oferta studiów podyplomowych to jeszcze ponad 50 propozycji, a dla zdecydowanych do końca lutego 2019 r. przewidywane są rabaty.

  Proponowana oferta – zarówno edukacyjna, jak i promocyjna - jest tak szeroka, że w zasadzie nie sposób przejść obok niej obojętnie. Nic tylko studiować!

  Studia zaczynają się już w marcu – zyskujesz pół roku w stosunku do klasycznego roku akademickiego rozpoczynającego się w październiku. Samo doszkalanie nie jest dużym obciążeniem czasowym, bo większość studiów podyplomowych w Humanitas odbywa się raz w tygodniu, w godzinach popołudniowych.

  Zainteresowanych odsyłamy do kontaktu z Centrum Studiów Podyplomowych i Szkoleń pod nr tel. (32) 36 31 221. e-mail: podyplomowe@humanitas.edu.pl oraz do zapoznania się ze szczegółami na stronie: http://www.humanitas.edu.pl/pl/Kandydat/Studia_podyplomowe

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  DZ poleca

  Wideo