Rolnik szuka żony 5 odcinek 11

Jan i Małgorzata postanowili dalej spotykać się i zobaczyć, co przyniesie życie.

Związek Łukasza i Agaty wszedł na wyższy poziom - para się zaręczyła!

Ponieważ Krzysztof nie czuł do Eweliny niczego więcej niż przyjaźń, postanowili zakończyć znajomość.

Marek nie był zainteresowany Aleksandrą, więc to ona w końcu musiała podjąć decyzję. Rozstanie nie było przyjemne.

Grzegorz i Dorota zachowują się jak para zakochanych nastolatków. Będą spotykać się nadal.

Rolnik szuka żony 5 odcinek 10: Rolnicy z wizytą u kobiet

Bez cienia wątpliwości można powiedzieć, że pomiędzy Dorota i Grzegorzem jest gorące uczucie. Tak samo pomiędzy Agatą i Łukaszem. Jak pozostałe pary z Rolnik szuka żony 5 radzą sobie?

Jan i Małgorzata również sprawiają wrażenie, ze chcą ze sobą przebywać. Natomiast dla dwóch ostatnich par program Rolnik szuka żony 5 nie był emocjonalna bombą. Co prawda Ewelina i Krzysztof deklarują chęć pogłębiania znajomości, ale na razie na słowach się kończy. Z kolei pomiędzy Aleksandrą i Markiem można wręcz wyczuć ogromny dystans.

Która para będzie nadal spotykać się po zakończeniu programu Rolnik szuka żony? Przekonamy się już wkrótce.

Rolnik szuka żony 5 odcinek 9: Kogo wybrali rolnicy?

To miał być odcinek pełen emocji, w którym rolnicy wybierają kobiety, z którymi chcą budować przyszłość. Ale to w większości przypadków panie zdecydowały.

Jan i Małgorzata z Rolnik szuka żony TVP

Jan i Małgorzata z Rolnik szuka żony: Przy śniadaniu Maria i Elżbieta podsumowały czas spędzony na gospodarstwie i podziękowały za dalszy udział w programie.

Łukasz i Agata z Rolnik szuka żony TVP

Łukasz i Agata z Rolnik szuka żony: Paulę rolnik odprawił dzień wcześniej, nie było to przyjemne pożegnanie. Iwona twierdziła, że od początku wycofała się, czując, kogo Łukasz wybrał.

Krzysztof i Ewelina z Rolnik szuka żony TVP

Krzysztof i Ewelina z Rolnik szuka żony: To Kasia podjęła decyzję: - Z mojej strony mozesz liczyć na przyjaźń - powiedziała, i odeszła z programu. Pożegnanie z Jessicą mogliśmy oglądać jeszcze w poprzednim odcinku.

Marek i Aleksandra z Rolnik szuka żony TVP

Marek i Aleksandra z Rolnik szuka żony: Joanna dostała żółtą różę. Aneta także. Były łzy, dużo wzruszeń.

Grzegorz i Dorota z Rolnik szuka żony TVP

Grzegorz i Dorota z Rolnik szuka żony: Monika - jak stwierdził rolnik - czegoś brakuje z jego strony. Martyna - Z jej oczu emanuje chęć bliskości - powiedział, ale to również nie ona została wybranką.

Rolnik szuka żony 5 odcinek 7: Jessica odpadła

Jessica i Krzysiek wybrali się na randkę. oczywiście traktorem. - Nie mam za mocnych ust? Nie podoba ci się? Na randkę to chyba pasuje, nie? - zapytała Jessica, ale Krzysiek nie potrafił jasno odpowiedzieć. - Słabo czuję z jego strony jakieś zainteresowanie do mnie. Nie ma z jego strony zainteresowania - przyznała przed kamerą najsłynniejsza bohaterka programu Rolnik szuka żony 5.

Był piknik, sielska atmosfera, Jessica karmiła Krzyśka. Na nic się to jednak nie zdało. Rolnik już podjął decyzję. - Jesteś fajną dziewczyną, no nie? Ale myślę, że nie ma tego czegoś, żeby pomiędzy nami to wyszło. Na tym etapie chciałbym ci podziękować - powiedział.

- Ja się tyle czasu przygotowywałam, a tu się okazało takie coś. Mogłeś mi to wcześniej powiedzieć, a nie, że ja się goliłam, maseczki kładłam i w ogóle, a ty mi coś takiego na sam koniec mówisz. Myślałam, ze my jedziemy na randkę albo na wycieczkę, to trzeba było powiedzieć: nie musisz się szykować, bo to nie ma sensu, bo i tak w ogóle... - nie kryła swojego oburzenia Jessica.

- Ja od ciebie nie wymagam, żebyś się stroiła - próbował się tłumaczyć Krzysiek. - No, ale ogolić się musiałam, przecież jak natura, to nie będzie tak do końca, że ja będę z buszem chodzić - zripostowała Jessica. Kurtyna.

Rolnik szuka żony 5 odcinek 5: Kiedy oglądać?

Odcinek z 30 września został odwołany. O tym, że w niedzielę wieczorem nie zobaczymy kultowego programu Rolnik szuka żony, widzowie dowiedzieli się z fanpage'a programu na Facebooku.

Reakcje widzów na odwołanie programu Rolnik szuka żony były bardzo różne. Wielu osobom się to nie spodobało.

Emisja programu nie została przełożona na inna godzinę ani na inny dzień. Rolnik szuka żony 5 odcinek 5 zostanie wyemitowany w kolejna niedziele, 7 października, o godz. 21.15 w TVP, a online Rolnik szuka żony można będzie oglądać tuż po emisji w TVP.

Rolnik szuka żony 5 odcinek 4 online

W kolejnym odcinku Rolnik szuka żony 5 zobaczyliśmy z bliska, jak układają się relacje rolników i kandydatek na ich żony. Było dużo śmiechu, często ze zdenerwowania, była okazja, by się bliżej poznać i wykazać w pracy na gospodarstwie.

Pierwszego dnia kandydatki na żony rolników zwiedziły ich gospodarstwa i poznały bliskich. Pomiędzy kim zaiskrzyło? Niektórzy panowie już nie mogli doczekać się spotkania. Czy dziewczyny będą zachwycone rolnikami?

Rolnik szuka żony 5 odcinek 3 online. Kto odpadł?

Za nami kolejny odcinek Rolnik szuka żony 5. W odcinku 3 emocji było mnóstwo. W programie zostały tylko po 3 kandydatki na każdego rolnika!

Kandydatki Łukasza

 • Paulina
 • Iwona
 • Agata

Kandydatki Grzegorza

 • Dorota
 • Monika
 • Martyna

Rolnik szuka żony 5 odcinek 3 online

Kandydatki Jana

 • Maria
 • Elżbieta
 • Małgorzata

Kandydatki Krzysztofa

 • Jessica
 • Katarzyna
 • Ewelina

Kandydatki Marka

 • Joanna
 • Aleksandra
 • Aneta

Gdzie oglądać Rolnik szuka żony 5 odcinek 3? Pełny odcinek programu dostępny jest na platformie vod TVP, podobnie jak kazdy poprzedni odcinek programu.

Rolnik szuka żony 5 odcinek 2 online

W niedzielę był to jeden z najważniejszych odcinków Rolnik szuka żony 5. Odcinek 2 to długo wyczekiwane spotkanie rolników z kandydatkami na żony, które panowie sami wybrali.

Panie wjechały do programu razem, autobusem, który aż buzował od emocji. Kandydatki na żony rolników na czerwonym dywanie przywitała prowadząca program Marta Manowska. Po chwili pojawili się oni - bohaterowie programu Rolnik szuka żony. Najpierw panowie przywitali się ze wszystkimi kandydatkami. Chwilę później przyszły najważniejsze chwile w Rolnik szuka żony 5 odcinek 2 - każda z pań rozmawiałą sam na sam z wybrankiem swojego serca. Co wynikło z tych spotkań?

Rolnik szuka żony 5. 2 odcinek za nami

Rolnicy już spotkali się z kandydatkami na żonę! We niedzielnym "Rolnik szuka żony" byliśmy świadkami pierwszych randek.

Krzysztof spotkał się z Jessicą, która jak go przekonywała - jest rozrywkowa, ale czyta te dużo książek. Drugi z rolników - Jan, okazał się z kolei miłośnikiem horoskopów. Każdą z kandydatek pytał o znak zodiaku i wygląda na to, że dokonując wyboru będzie brał to pod uwagę. Małą wtopę w programie zaliczył pewny siebie i stanowczy Grzegorz. Rolnik odrzucił jedną z kandydatek mającą problemy z wagą, bo nie wyglądała jak na zdjęciu.

Rolnik szuka żony 5

W 'Rolnik szuka żony" mogliśmy oglądać także zamkniętego w sobie Marka, który nie potrafił złapać dobrego kontaktu z kandydatkami oraz Łukasz, będący samotnym rodzicem, który spotkał się z Pauliną z Hagi oraz Iwoną.

Jak wam podobał się 2 odcinek "Rolnik szuka żony 5"?

Rolnik szuka żony 5 odcinek 2 - kiedy oglądać? Premiera programu już w niedzielę o godz. 21.15 w TVP. Rolnik szuka żony 5 odcinek 2 online dostępny będzie tuż po emisji programu w telewizji. Oto zwiastun Rolnik szuka żony 5 odcinek 2:

Rolnik szuka żony 5 odcinek 1

Marta Manowska pojawiająca się na horyzoncie to dobry znak - rolnik otrzymał wystarczająco dużo listów, by wziąć udział w programie. Pięciu uczestników programu Rolnik szuka żony 5 będzie wertować listy w poszukiwaniu kilka najlepszych dla siebie kandydatek. Będzie ciekawie, bo fragmenty tych listów czytać będą na wizji.

ROLNIK SZUKA ŻONY: Który mógłby być twoją druga połówką? Sprawdź to w naszym quizie miłosnym!

Rolnik szuka żony 5

Pięciu rolników z polskiej wsi postanowiło na oczach telewidzów znaleźć miłość życia. Jakiś czas temu opowiedzieli o sobie, a zainteresowane kobiety mogły wysyłać do nich listy. Bohaterów programu Rolnik szuka żony jest 5, każdy z nich miał na podstawie nadesłanych listów kilka kobiet, które chciałby bliżej poznać i być może znaleźć tę jedyną. Rolnik szuka żony 5 odcinek 1 premierę miał 2 września w TVP, ale program nadal można oglądać w internecie.

Sprawdź też: Ameryka Express [UCZESTNICY] Kto wygra program?

Gdzie oglądać Rolnik szuka żony online?
Program pokazywany będzie w TVP, ale poszczególne odcinki niebawem po emisji w telewizji będzie można obejrzeć w serwisie vod należącym do Telewizji Polskiej. Już teraz zobaczyć można odcinki z poprzednich czterech edycji programu Rolnik szuka żony.

Sprawdź też: Ślub od pierwszego wejrzenia 3 [UCZESTNICY]

Rolnik szuka żony 5: Uczestnicy

Do programu wybranych zostało 10 osób, które w pilotażowym odcinku Rolnik szuka żony 3 opowiedziały o sobie, swoich planach, marzeniach i oczekiwaniach.

 • Michał 29 lat, województwo mazowieckie
 • Krzysztof, 29 lat, województwo mazowieckie
 • Mariusz, 31 lat, województwo wielkopolskie
 • Jan, 58 lat, województwo łódzkie
 • Grzegorz, 30 lat, województwo podlaskie
 • Łukasz, 35 lat, województwo warmińsko-mazurskie
 • Marek, 46 lat, województwo zachodnio-pomorskie
 • Paweł, 62 lata, województwo mazowieckie
 • Andrzej, 38 lat, województwo małopolskie
 • Justyna, 35 lat, województwo lubelskie

Widzowie, po obejrzeniu odcinka, mogli napisać listy do uczestników programu, z którymi chcieliby nawiązać znajomość. Uczestnicy programu Rolnik szuka żony 3, który dostali tych listów najwięcej, przeszli do drugiego etapu programu, w którym spotkają się z wybranymi autorami listów. Jedyna kobieta-rolnik, która szukała miłości nie przeszła do drugiego etapu, dlatego nie zobaczymy jej w kolejnych odcinkach.

Do kolejnych odcinków Rolnik szuka żony 5 dostali się:

 • Jan, 58 lat, województwo łódzkie
  Marzy, by zamieszkać w Australii. Ma dużo planów na przyszłość.
 • Łukasz, 35 lat, województwo warmińsko-mazurskie
  Rolnik od pokoleń. Ojciec dwójki dzieci. Szuka prawdziwej miłości.
 • Grzegorz, 30 lat, województwo podlaskie
  Absolwent Politechniki Białostockiej. Szuka niebieskookiej brunetki.
 • Krzysztof, 29 lat, województwo mazowieckie
  Pasjonuje się majsterkowaniem i fotografią, wierzy w idealną miłość.
 • Marek, 46 lat, województwo zachodnio-pomorskie
  Pasjonat sportu, szuka kobiety, która lubi ćwiczenia.

Na czym polega program Rolnik szuka żony?

Scenariusz jest dość prosty, program jest reżyserowany w niewielkim stopniu. Spośród nadesłanych listów rolnicy wybierają kilka kandydatek, które zapraszają do swojego domu. Wszyscy mają okazję się poznać, zobaczyć, jak wygląda życie na wsi i czy do siebie pasują.

Zadaniem bohaterów Rolnik szuka żony jest wyeliminowanie kandydatek, które najmniej przypadły im do gustu. Z czasem zostaje jedna, z którą rolnik ma szansę stworzyć związek. Po kilku miesiącach od zakończenia zdjęć kamera ponownie pojawia się w domu bohaterów i widzowie mogą przekonać się, czy miłość z program Rolnik szuka żony przetrwała.

POLECAMY PAŃSTWA UWADZE:

Magazyn reporterów Dziennika Zachodniego TYDZIEŃ

Tragiczny karambol na S1 w Jaworznie