Perfekcyjnie czysty dom? Postaw na nowoczesne technologie!

Materiał informacyjny Beskidzkie Centrum Czystości Apeks Szlachtowski i Wspólnicy S.J.

Sprzątanie spędza Ci sen z powiek, a Twoim sąsiadom idzie jak z płatka? Zastanawiasz się, na czym polega tajemnica sukcesu w innych domach? Odpowiedź może okazać się banalnie prosta: Być może Ty boisz się nowoczesnych rozwiązań, a Twoi sąsiedzi już dawno z nich korzystają!

Lista domowych porządków rośnie wraz z metrażem naszych gospodarstw. Chcemy mieszkać wygodnie, więc stawiamy na coraz bardziej przestronne cztery katy. Szczęśliwi posiadacze własnego domu mają do posprzątania także jego obejście, a często i ogród. Być może i Ty kombinujesz, jak to wszystko ogarnąć, żeby porządki nie pochłonęły całego dnia czy weekendu? Albo z zazdrością patrzysz na perfekcyjnie wysprzątane domy sąsiadów i zastanawiasz się, jakim cudem komu innemu ta sztuka się udaje? Odpowiedź może okazać się banalnie prosta. Jest wielce prawdopodobne, że inni korzystają z nowoczesnych urządzeń, które pomagają uczynić sprzątanie znacznie prostszym. A Ty albo nie wiesz, że takie istnieją, albo boisz się je wypróbować!

Obecnie na rynku jest imponująca oferta urządzeń, które pomagają w codziennych obowiązkach – skracając je i upraszczając. Są nawet i takie, które wykonują poszczególne prace za domowników! Z pomocą przychodzą też smart technologie, które sprawiają, że utrzymywanie czystości w domu staje się jeszcze łatwiejsze. Wystarczy połączyć się przez specjalną aplikację z ekspertem – a ten krok po kroku pomoże ci przywrócić przedmiotom błysk i świeżość – jakby były tyle co zakupione. Warto przetestować użyteczność nowoczesnych urządzeń – w przeciwnym razie przydomowe porządki mogą zdominować nasze życie. A w życiu przecież chodzi o coś zgoła innego!

Wśród liderów w produkcji urządzeń ułatwiających sprzątanie, od ponad 75 lat ugruntowaną pozycję zajmuje niemiecka firma Kärcher. Jej produkty to gwarancja najwyższej jakości i wydajności. Znajdują zastosowanie wszędzie tam, gdzie jest wymagana nieskazitelna czystość: w domu, w ogrodzie czy w samochodzie. Spośród bogatej oferty urządzeń tej marki, na uwagę zasługują przede wszystkim wysokociśnieniowe urządzenia czyszczące (wynalazek i patent Kärchera), zamiatarki, parownice, myjki do okien oraz odkurzacze. Firma Kärcher stale udoskonala swoje sprzęty – wychodząc naprzeciw potrzebom użytkowników. Wszystko po to, aby uczynić sprzątanie przyjemną, bezwysiłkową czynnością, a nawet zamienić je w… zabawę.
Gotowi na lekcję pokazową? No to zaczynamy!

Odkurzacz – wciągnie wodę i każdy brud, nawet ten z kominka

Odkurzacz to urządzenie niezbędne w każdym domu, bez względu na to czy zajmujemy ciasne M w bloku, czy mamy do dyspozycji kilkusetmetrową rezydencję. Kärcher proponuje swoim klientom odkurzacz uniwersalny, który doskonale sprawdzi się w utrzymaniu czystości w domu i jego otoczeniu: podwórku, piwnicy, garażu czy w warsztacie. Odkurzacze tego typu z jednakową łatwością zbierają zarówno suchy, jak i wilgotny brud oraz wodę. W ofercie firmy są także odkurzacze piorące (pozwalają na gruntowne wyczyszczenie dywanów, tekstylnych wykładzin, tapicerki meblowej i samochodowej) i odkurzacze kominkowe - przeznaczone do usuwania zimnego popiołu i suchych zabrudzeń (mogą służyć również jako odkurzacze tradycyjne).

Kärcher


Gdzie odkurzacz jest za mały – tam sprawdzi się zamiatarka

Dzięki zamiatarkom Kärchera można szybko oczyścić alejki, podjazd czy patio. Urządzenia te skutecznie zbierają liście, kapsle, papierki, żwir, piasek i inne zanieczyszczenia - nie wzniecając przy tym kurzu. Odkurzanie przy pomocy zamiatarki odbywa się pięć razy szybciej niż miotłą. Odpada też problem bolących pleców - bo z zamiatarką Kärcher nie trzeba się schylać podczas pracy. Spróbuj, a przekonasz się, że utrzymanie czystości wokół domu może być banalnie proste!

Kärcher


Parownica – niezbędna zwłaszcza w kuchni i łazience

Profesjonalne parownice to urządzenia niezastąpione szczególnie teraz, kiedy cały świat zmaga się z kolejnymi mutacjami koronawirusa. Idealnie nadają się nie tylko do czyszczenia powierzchni (w dodatku bez żadnych środków chemicznych), ale również ich dezynfekcji. Testy wykazały, że - jeżeli są używane w sposób prawidłowy, profesjonalne parownice Kärcher SV(G) usuwają z twardych powierzchni do 99,999% wirusów otoczkowych, takich jak koronawirus lub wirus grypy, a także 99,999% bakterii powszechnie występujących w domu.

Wysokiej jakości parownice sprawdzą się przede wszystkim w łazience i kuchni, gdzie higienę utrzymać najtrudniej. Można je stosować także w pozostałych domowych pomieszczeniach, a także na zewnątrz mieszkań. Z ich pomocą szybko i bez trudu wyczyścić można baterie, kabiny prysznicowe, kafelki, szyby, powierzchnie syntetyczne, pokrywy wyciągów, płyty grzejne, piecyki i zlewozmywaki. Urządzenia parowe nadają się też do czyszczenia płytek kamiennych, PCV, powierzchni laminowanych oraz parkietów laminowanych.

Kärcher


Myjki wysokociśnieniowe - czyść jak ekspert przez aplikację z konsultantem mobilnym

Myjki wysokociśnieniowe to niezastąpiona pomoc przy porządkach wokół domu i w ogrodzie. Wart podkreślenia jest fakt, że firma Kärcher – wychodząc naprzeciw potrzebom użytkowników - stworzyła pierwsze w historii urządzenia wysokociśnieniowe Smart Control, którymi można zarządzać bezpośrednio w swoim smartfonie, przez aplikację.

Wystarczy połączyć urządzenie wysokociśnieniowe Smart Control z aplikacją Kärcher Home & Garden w swoim smartfonie (z wykorzystaniem bezprzewodowego połączenia Bluetooth) – aby czyszczenie stało się łatwiejsze i bardziej skuteczne. Konsultant w aplikacji udzieli praktycznych wskazówek w zakresie sposobów czyszczenia oraz czyszczonych przedmiotów, np. wskaże optymalny poziom ciśnienia, który należy wybrać podczas czyszczenia określonej powierzchni / przedmiotu. Dzięki wyposażeniu myjek w pistolet wysokociśnieniowy Smart Control, lancę spryskującą 3-w-1 Multi Jet oraz system podawania środka czyszczącego Plug ’n’ Clean bez trudu stawimy czoła każdemu wyzwaniu.

Kärcher


W wyborze pomoże BCC APEKS

Urządzenia firmy Kärcher łączą w sobie funkcjonalność, przyjazność użytkowania i ciekawy design. Największymi atutami tej marki są innowacyjność i niezawodność. Firma stawia na najnowsze technologie i nieustannie się rozwija. Wszystko po to, aby zadowolić nawet najbardziej wymagających klientów.

W pełnej ofercie produktów Kärcher'a znajdziemy:
• myjki wysokociśnieniowe
• odkurzacze domowe, przemysłowe, piorące i szczotkowe
• myjki do okien
• szorowarki
• zamiatarki
• parownice
• pompy
• urządzenia komunalne, myjnie i odśnieżarki
• środki pielęgnujące i czyszczące

Masz szczegółowe pytania odnośnie konkretnego produktu firmy Kärcher?

Potrzebujesz pomocy eksperckiej?

A może – przed zakupem - chcesz się przekonać, jak konkretne urządzenie działa w praktyce?

Skorzystaj z usług firmy BCC APEKS w Bielsku-Białej, która prowadzi swoje filie także w Tychach i Żywcu.

Firma istnieje od 2002 roku i od początku zajmuje się sprzedażą i profesjonalnym doradztwem w zakresie produktów Kärchera. Jej klientami są zarówno duże przedsiębiorstwa, jak i klienci indywidualni. Doradcy BCC APEKS, dzięki wieloletniemu doświadczeniu, pomogą dobrać urządzenie najlepiej odpowiadające Państwa potrzebom. Kto przed zakupem chce przetestować dany sprzęt – może go wypożyczyć.

BCC APEKS oferuje klientom:

• zakupy stacjonarne i w sklepie internetowym
• serwis gwarancyjny i pogwarancyjny
• komis urządzeń marki Kärcher
• wypożyczalnię produktów Kärchera.
• bezpłatny dowóz urządzeń do 30 km - z głównej siedziby w Bielsku-Białej i fili w Tychach i Żywcu

Dane kontaktowe i więcej informacji na stronie: karcher-apeks.pl

Tu również można odbyć wirtualny spacer po salonach firmy.

Kärcher

Kärcher

Dodaj ogłoszenie