PHL: GKS Tychy - Cracovia ZDJĘCIA KIBICÓW, RELACJA, WYNIK Wielkie emocje na tyskim lodowisku

27.09.2020. GKS Tychy - Comarch Cracovia  Zobacz kolejne zdjęcia. Przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE
27.09.2020. GKS Tychy - Comarch Cracovia Zobacz kolejne zdjęcia. Przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE Karina Trojok/Polska Press
W niedzielę 27.09.2020 r. w meczu 6. kolejki Polskiej Hokej Ligi GKS Tychy wygrał z z Comarch Cracovią 4:3. Zobacz ZDJĘCIA KIBICÓW na meczu GKS Tychy - Cracovia.

Kibice GKS Tychy i Cracovii żyją w zgodzie, ale w niedzielę na tyskim lodowisku było gorąco, ponieważ hokeiści obu zespołów stworzyli pasjonujące widowisko.

Zobacz ZDJĘCIA KIBICÓW na meczu GKS Tychy - Comarch Cracovia

Goście objęli prowadzenie w 4. minucie - dał im je Tomas Franek. GKS odpowiedział w 16. minucie - Kacper Gruźla urwał się krakowskiej obronie i pewnym strzałem pokonał Roberta Kowalówkę. Po I tercji był więc remis 1:1.

W 25. minucie Cracovia znów prowadziła, gdy trafił Stephan Csamango. Jednak to tyszanie po dwóch tercjach prowadzili 3:2. Najpierw Alex Szczechura strzałem z koła bulikowego pokonał bramkarza Pasów (34. minuta), a trzy minuty później swojego gola dorzucił Michał Kotlorz.

PHL: GKS Tychy - Cracovia ZDJĘCIA KIBICÓW, RELACJA, WYNIK Wi...

Podczas drugiej tercji karami meczu za niesportowe zachowanie ukarali zostali Christian Mroczkowski (GKS) i Richard Nejezchleb (Cracovia).

W ostatniej odsłonie goście znów wyrównali, ale to tyszanie zadali ostatni cios. Bramkę zdobył Filip Komorski, znakomicie wykorzystując okres gry w przewadze.

GKS Tychy - Comarch Cracovia 4:3 (1:1, 2:1, 1:1)

0:1 Tomas Franek (4), 1:1 Kacper Gruźla (16), 1:2 Stephan Csamango (25), 2:2 Alex Szczechura (34), 3:2 Michał Kotlorz (37), 3:3 Erik Nemec (49), 4:3 Filip Komorski (54)