Photo Summer Day 2016 w Hotelu Fajkier

  Photo Summer Day 2016 w Hotelu Fajkier

  red

  Dziennik Zachodni

  Dziennik Zachodni

  Jurajska Grupa Fotograficzna (Jurassic Photo Team) razem z Hotelem Fajkier zapraszają na Letni Festiwal Fotograficzny - trzecią edycję Photo Summer Day. Impreza odbędzie się od 19 do 21 sierpnia w ramach obchodów Międzynarodowego Dnia Fotografii.
  Photo Summer Day 2016 w Hotelu Fajkier
  Na PSD pojawiają się znane nazwiska ze świata fotografii, pasjonaci fotografii oraz największe marki związane ze sprzętem.

  W tym roku będą to: Canon, Olympus, Fujifilm, Sony, Manfrotto, Quadralite, Tokina, Hoya, Genesis, Next77 Eizo, NEC, Foto 7, Fotonova, Spider Holster oraz X-rite.

  - W ciągu trzech dni uczestnicy będą mogli wziąć udział w warsztatach i wykładach prowadzonych przez uznanych fotografów i szkoleniowców. Już w piątek uczestnicy spotkają się w astrofotografią Karola Wójcickiego („Z głową w gwiazdach”), „Barwami Jurajskich nocy” Jakuba Krawczyka oraz „Time Lapsy” Rafała Leszczyńskiego z Foto7 - mówi Grzegorz Maciąg, wiceprezes Jurassic Photo Team.

  Po części teoretycznej, uczestnicy wybiorą się na jurajskie szlaki na część praktyczną.

  W sobotę uczestnicy zostaną podzieleni na mniejsze grupy i spotkają się z m.in.: Marcinem Woźniakiem i Jakubem Kaźmierczykiem (sesja plenerowa z błyskiem), Jackiem Boneckim (w studiu Fujifilm), Rafałem Dąbrowskim i Przemysławem Jakubczykiem w warsztatach podwodnych oraz z wystawcami.

  Wieczorem zaplanowane jest spotkanie z Tomaszem Tomaszewskim.

  - W niedzielę od rana spotykamy się na wykładach praktycznych: obróbka fotograficzna z Piotrem Wróblewskim z Foto Plusa oraz podsumowanie i ocena prac z festiwalu przez Jacka Boneckiego. Dla uczestników przewidziane są także wydruki fotograficzne oraz kalibracja monitorów. Firma Foto-Nova jak co roku przygotowuje specjalne miejsce do czyszczenia matryc - podsumowuje Grzegorz Maciąg.

  Jak wziąć udział w PSD? Więcej informacji pod numerem telefonu: 730680800.

  Czytaj treści premium w Dzienniku Zachodnim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  DZ poleca

  Wideo