Piast Gliwice – Legia Warszawa 0:1 DOGRYWKA LIVE, na żywo,...

Piast Gliwice – Legia Warszawa 0:1 DOGRYWKA LIVE, na żywo, GDZIE OGLĄDAĆ, transmisja, WYNIK Hitowy mecz w Pucharze Polski

4 karne

• Bardzo dużo emocji! Niemniej jednak to Legia przechodzi dalej! Świetny mecz rozegrał Radosław Majecki, który coraz głośniej puka do pierwszej 11 Legii!

• Koniec rzutów karnych! Majecki bohaterem!

• Sandro Kulenović strzela i Legia przechodzi dalej!

• Papadopulos przedłuża nadzieje Piasta!

• Damagoj Antolić strzela i Legia jest coraz bliżej awansu!

• Sokołowski trafia w poprzeczkę!

• Cafu również się nie myli!

• Patryk Diczek strzela karnego!

• Kucharczyk pewnie zdobywa bramkę!

• Majecki świetnie broni rzut karny!

• Czas na rzuty karne!

• Koniec drugiej połowy dogrywki! Czas na rzuty karne!

• Jednak będą karne! Ogromne zamieszanie w polu karnym Legii, po którym Sokołowski pakuje piłkę z najbliższej odległości!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Patryk Sokołowski zdobywa bramkę na remis!

• Antolić blokuje dośrodkowanie Gojko i Piast będzie miał rzut rożny!

• W Piaście natomiast schodzi Aleksander Jagiełło, a na murawie melduje się Patryk Sokołowski.

• Obaj trenerzy wykorzystują prawo do 4 zmiany w dogrywce. Jose Kante schodzi, a w jego miejsce wchodzi Sandro Kulenović.

• Legia zasłużyła na tę bramkę. Przeważali przez całe spotkanie. Teraz Damagoj Antolić wyłożył piłkę Carlitosowi, który nie dał szans bramkarzowi Piasta!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Carlitos zdobywa bramkę!

• Wydaje się, że piłka przekroczyła linię.

• Carlitos znowu został sfaulowany pod polem karnym. Tym razem jednak dośrodkowanie Antoicia odbija Plach.

• Czas rozstrzygnąć te spotkanie! Czy będą rzuty karne?

• Koniec pierwszej części dogrywki.

• Co tu się wydarzyło! Carlitos uderzył z rzutu wolnego, trafił w poprzeczkę i wydawało się, że przekroczyła linię bramkową! VAR zdecydował jednak inaczej! Druga, bardzo duża kontrowersja.

• Carlitos wycięty równo z trawą przez Konczkowskiego! Zawodnik Piasta ogląda żółtą kartkę, a Legia ma szansę na zdobycie bramki!

• Radosław Majecki znakomicie odbija strzał Jodłowca. Młody bramkarz imponuje pewnością w bramce.

• Sędzia odwołał swoją decyzję! Mamy sporą kontrowersję, gdyż wydawało się, że Kucharczyk został kopnięty przez bramkarza gospodarzy.

• Sędzia główny będzie sprawdzał, czy jego decyzja jest słuszna. Musimy chwilę poczekać na ostateczną decyzję. Jednocześnie mamy spore zamieszanie. Doszło do bardzo mocnej przepychanki, pomiędzy członkami obu drużyn.

• Rzut karny dla Legii!! Michał Kucharczyk uprzedził bramkarza Piasta, który robiąc wślizg nie trafił w piłkę, a w jego nogi!

• Denis Gojko zakręcił defensorami Legii, tylko że jego strzał pozostawił wiele do życzenia.

• Papadopulos uderzył z ostrego kąta, jednak mocno niecelnie.

• Jose Kante opanował piłkę przed polem karnym, ale dobrze ustawiona defensywa Piasta przejmuje piłkę.

• Legia zaczyna od środka pierwszą część dogrywki!

• Koniec regulaminowego czasu gry! Już za kilka chwil rozpocznie się dogrywka!

• Carlitosa uderza prosto w ręce bramkarza.

• Szykuje nam się dogrywka. Sędzia doliczył 3 minuty, ale nie zapowiada się na zdobycie bramki.

• Jose Kante ukarany żółtym kartonikiem.

• Ostatnia zmiana tego meczu. Sebastian Szymański zmieniony przez Carlitosa.

• Radosław Majecki znowu świetnie odbija futbolówkę! Piłka po strzale Valencii leciał tuż pod poprzeczkę.

• Strzał Hlouska ląduje prosto w rękawicach bramkarza gospodarzy.

• Gerard Badia schodzi, a wchodzi Denis Gojko.

• Michał Kucharczyk miał na nodze piłkę meczową, ale jego strzał był po prostu....fatalny.

• Zmiana także w Legii. Dominik Nagy opuszcza murawę , a w jego miejsce pojawia się Marko Vesović.

• Joel Valencia wchodzi na murawę w miejsce Jorge Felixa.

• Gerard Badia dogrywa w pole karne, ale piłka nie dolatuje do celu.

• Radosław Majecki ratuje Legię Warszawa! Czerwiński uderzył z 5 metra, ale młody bramkarz odbił piłkę!

• Dominik Nagy przerywa akcję rywala i ogląda żółtą kartkę.

• Ależ fatalnie zmarnowana okazja Jose Kante! Gwinejczyk wyszedł sam na sam z bramkarzem i uderzył prosto w niego! To musiał być gol!

• Niezłe dogranie Stolarskiego, które jednak nie zostało przecięte.

• Sebastian Szymański wpadł w pole karne, minął kilku rywali, ale jego dośrodkowanie został zblokowane!

• Groźny strzał Papadopulosa! Zabrakło bardzo niewiele do pełni szczęścia!

• Radosław Majecki spokojnie broni strzał Jorge Felixa.

• Niecelny strzał z dystansu Michała Kucharczyka.

• Andre Martins upadł na murawę bez ingerencji rywala. Konieczna jest zmiana. Za Portugalczyka wchodzi jego rodak - Cafu.

• Czas zacząć drugie 45 minut!

• Waldemar Fornlik po przerwie zdecydował się na zmianę. Michal Papadopulos wchodzi w miejsce Karstena Ayonga.

• Koniec pierwszej części meczu! Po dość słabej pierwszej połowie oba zespoły schodzą na przerwę!

• Cudowne podanie Martinsa do Kucharczyka, który z pierwszej piłki uderza na bramkę! Znowu jednak Plach ratuje swój zespół!

• Jagiełło zszedł na lewą nogę, ale jego strzał ląduje w rękawicach Majeckiego.

• Niedokładne dośrodkowanie Pawła Stolarskiego. Brakuje dokładnych podań po obu stronach.

• Znakomita akcja Legii! Wymiana szybkich podań i Andre Martins uderzył w bramkarza Piasta!

• Tragiczne uderzenie Szymańskiego... Młody pomocnik Legii miał piłkę ustawioną na 17 metrze. Jak można zmarnować taką sytuację.

• Andre Martins dograł w pole karne i wszyscy jego koledzy minęli się z futbolówką..

• Damagoj Antolić został sfaulowany pod polem karnym rywala. Będzie dobra okazja dla Legii, ale Chorwat potrzebuje również pomocy medycznej.

• Płaski strzał Kante, lecz znakomicie broni Plach.

• Piłka po dośrodkowaniu Szymańskiego spadła pod nogi Antolicia, które ląduje na jednym z zawodników Piasta.

• Bardzo dobry strzał Szymańskiego! Zabrakło bardzo niewiele!

• Oba zespoły utrzymują piłkę w środku pola. Wygląda to bardzo słabo..

• Bardzo dobre prostopadłe Martinsa do Hlouska, który dograł w pole karne. Czerwiński wybija jednak piłkę.

• Tym razem Jose Kante zdołał oddać strzał, który jednak poszybował w ręce bramkarza gospodarzy.

• Jose Kante przegrywa pojedynek główkowy z obrońcą Piasta. Gdyby Gwinejczyk oddał strzał to mogło być groźnie.

• Przeciągnięte dośrodkowanie Stolarskiego i Piast odzyskuje posiadanie.

• Niezła akcja Legii, ale Szymański dogrywa zbyt słabo.

• Sędzia rozpoczyna to spotkanie!

• Oba zespoły są już na murawie! Czas na przywitanie kapitanów!

• Pierwszy mecz w barwach seniorskiej drużyny Legii zagra dzisiaj Radosław Majecki. Młody bramkarz Wojskowych będzie miał okazję udowodnić swoją wartość.

• Legia Warszawa broni tytułu zdobytego w tamtym sezonie. Kibice mistrza Polski zawsze wymagają jak najwięcej, więc faworytem tego spotkania siłą rzeczy jest stołeczna drużyna.

• Ostatni mecz pomiędzy tymi drużynami odbył się 12 sierpnia. Wtedy w ramach 4 kolejki Lotto Ekstraklasy, Legia wygrała 3:1. Dzisiaj porażka oznacza odpadnięcie z rozgrywek. Kto przejdzie dalej?

• Czas na kolejny mecz 1/16 finału Pucharu Polski! Piast Gliwice gości dzisiaj na swoim stadionie Legię Warszawa! Na relację LIVE z tego meczu zaprasza Bartłomiej Modzelewski!

W sierpniu w Lotto Ekstraklasie Piast przegrał z Legią 1:3.

W sierpniu w Lotto Ekstraklasie Piast przegrał z Legią 1:3. ©Marzena Bugala- Azarko / Polska Press

W meczu 1/16 Pucharu Polski Piast Gliwice zagra we wtorek z broniącą trofeum Legią Warszawa. Początek spotkania o godz. 20.30. TUTAJ na dziennikzachodni.pl prowadzona będzie relacja z meczu Piast – Legia.

1/16 finału to ostatnia faza Pucharu Polski, w której o awansie decyduje jeden mecz. We wtorek późnym wieczorem dowiemy się, czy w 1/8 zagra Piast czy Legia.

PIAST - LEGIA LIVE

Mecz zapowiada się bardzo ciekawie, nie tylko zw względu na to, że drużyna z Warszawy broni Pucharu Polski. Oba zespoły zajmują wysokie miejsca w obecnym sezonie Lotto Ekstraklasy. Po 13 kolejkach Legia jest trzecia i ma 23 punkty. Gliwiczanie zgromadzili o punkt mniej i zajmują piąte miejsce.

Ligowy mecz przy Okrzei rozegrany w sierpniu zakończył się wygraną gości 3:1, ale do 86. minuty był remis 1:1. Piast całą II połowę grą w dziesiątkę po czerwonej kartce dla Marcina Pietrowskiego. Mimo osłabienia gliwiczanom udało się doprowadzić do wyrównania.

PIAST - LEGIA NA ŻYWO

- Ten mecz, który graliśmy w lidze z Legią, pokazał, że jesteśmy w stanie ich pokonać. Wtedy szybko dostaliśmy czerwoną kartkę, która ustawiła tamto spotkanie. Mimo to wyrównaliśmy i remis utrzymywał się do końcowych minut – mówi napastnik Piasta Piotr Parzyszek. - Nie rezygnujemy z walki w pucharze. Jest dla nas tak samo ważny jak ekstraklasa. Zrobimy wszystko, aby zwyciężyć i grać dalej. Chcemy zdominować przeciwnika, ale jak będzie trzeba się cofnąć, to też sobie poradzimy.

PIAST - LEGIA WYNIK

Piast w poprzedniej kolejce Lotto Ekstraklasy zremisował w Płocku z Wisłą 1:1 tracąc bramkę w doliczonym czasie po samobójczym trafieniu Jakuba Czerwińskiego. Gliwicki zespół prowadził po golu Parzyszka, dla którego była to pierwsza bramka w Ekstraklasie. Legia też zremisowała 1:1 w Białymstoku z Jagiellonią, ratując punkt w 89. minucie.

PIAST - LEGIA TRANSMISJA

W 1/32 finału Pucharu Polski Piast wyeliminował GKS Jastrzębie, wygrywając na wyjeździe 2:1. Legia wygrała w Chojnicach z Chojniczanką 1:0.

Mecz Piast – Legia sędziować będzie Tomasz Musiał z Krakowa. Podczas spotkania będzie możliwość z korzystania z systemu VAR. Arbitrami VAR będą Jarosław Przybył oraz Konrad Sapela.

Mecz 1/16 Pucharu Polski Piast – Legia pokaże stacja Polsat Sport. Początek transmisji o godz. 20.15.