Piast Gliwice - Termalica Nieciecza ZDJĘCIA, KIBICÓW Gliwiccy fani cieszyli się z wygranej po trzech meczach bez zwycięstwa

26.11.2021. Kibice na meczu Piast Gliwice - Bruk-Bet Termalica Nieciecza.  Zobacz kolejne zdjęcia. Przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE
26.11.2021. Kibice na meczu Piast Gliwice - Bruk-Bet Termalica Nieciecza. Zobacz kolejne zdjęcia. Przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE Fot. Lucyna Nenow / Polska Press
W piątek 26.11.2021 r. w meczu 16. kolejki PKO Ekstraklasy Piast Gliwice podejmował Bruk-Bet Termalikę Nieciecza. W zimny listopadowy wieczór na trybunach przy Okrzei pojawili się najwierniejsi fani gliwickiej drużyny. Zobacz ZDJĘCIA KIBICÓW na meczu Piast - Termalica.

Piast chciał wrócić do zwycięstw po porażkach z Wartą i Lechem Poznań, w których gliwiczanie mizernie wyglądali w swych poczynaniach ofensywnych. W sumie gliwiczanie nie wygrali wcześniej trzech meczów. Kibice są już myślami przy wtorkowych derbach z Górnikiem Zabrze we wtorek, ale wsparli też swoich piłkarzy w meczu z beniaminkiem z Niecieczy.

Zobacz ZDJĘCIA KIBICÓW na meczu Piast Gliwice - Bruk-Bet Termalica Nieciecza, 26.11.2021 r.

W 4. minucie Termalica nie wykorzystała rzutu karnego (Roman Gergel strzelił obok słupka), a w doliczonym czasie I połowy drużyna z Niecieczy objęła prowadzenie. Po przerwie Piast odwrócił losy meczu. Kibice mieli powody do radości!

Piast Gliwice - Bruk-Bet Termalica Nieciecza 2:1 (0:1)

Bramki: 0:1 Muris Mesanović (45+3), 1:1 Jakub Czerwiński (52), 2:1 Patryk Sokołowski (71)

Piast: Frantisek Plach - Martin Konczkowski, Ariel Mosór, Jakub Czerwiński, Alexandros Katranis (89. Jakub Holubek) - Kristopher Vida, Tom Hateley, Patryk Sokołowski, Michał Chrapek, Damian Kądzior (84. Dominik Steczyk) - Nikola Stojiljković (58. Alberto Toril).

Termalica: Tomasz Loska - Bartłomiej Kukułowicz (79. Marcin Grabowski), Wiktor Biedrzycki, Artem Putiwcew, Marcin Wasielewski (89. Filip Modelski) - Michal Hubinek, Piotr Wlazło, Samuel Stefanik (79. Sebastian Bonecki), Roman Gergel (62. Martin Zeman) - Muris Mesanović, Kacper Śpiewak.

Żółte kartki: Sokołowski, Vida, Czerwiński - Biedrzycki, Zeman, Śpiewak, Wasielewski

Sędziował: Bartosz Frankowski (Toruń)

Widzów: 2.339