Piast Gliwice wicemistrzem Polski. Z Zagłębiem przegrał 0:1...

Piast Gliwice wicemistrzem Polski. Z Zagłębiem przegrał 0:1 RELACJA Z MECZU

Wszystkie wiadomości: 66

Najnowsza -

Kibice Piasta Gliwic marzą o Mistrzostwie Polski

Kibice Piasta Gliwic marzą o Mistrzostwie Polski ©Dziennik Zachodni

Piast Gliwice - Zagłębie Lubin 0:1 Piast Gliwice nie będzie Mistrzem Polski! Z takimi nadziejami przyszli kibice Piasta na stadion, na którym Piastunki grały z Zagłębiem Lubin. Spotkanie rozpoczęło się o godz. 18.00 i po raz pierwszy w tym sezonie Piast zagrał przy pełnych trybunach, na których kibice nie wyobrażali sobie innego zakończeni asezonu, jak tylko efektownym zwycięstwem. A tu niespodzianka, bo Piast przegrał 0:1.

• Na stadionie Piasta Gliwice strzelają szmpany

ZOBACZCIE ZDJĘCIA Z CEREMONII NA STADIONIE

Tak się bawi Piast Gliwice

• Legia mistrzem, ale Piast wice!!

• Ceremonia wręczenia medali... już za parę minut

Mecz już się zakończył. Trwają przygotowania, instalacja dekoracji. Piłkarze schodzą do szatni, by za chwilę wrócić na płytę boiska po odbiór medali

• Legia 3:0

Bramkę strzelił Kasper Hamalainen.

• KONIEC MECZU W GLIWICACH

Piast drugi raz w tym sezonie przegrywa u siebie.

• Doliczony czas gry

Sędzia Musiał do regulaminowego czasu gry, dorzucił 3 minuty

• Kibice pogodzeni z losem

Najwyraźniej do kibiców Piasta dotarł wynik z Warszawy. Nastąpiła korekta przyśpiewki. - Na wicemistrza przyszedł czas, o tym marzył każdy z nas - intonują trybuny

• Drugi gol dla Legii

Warszawianie strzelili drugą bramkę - Nemanja Nikolić. Jest 2:0.

• Zagłebie zamknięte we własnym polu karnym

Piast grający w przewadze co chwila gości w polu karnym rywala. Wynik na tablicy wciąż bez zmian