Piast Gliwice - Zagłębie Lubin ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO. "Piastunki" wskoczą na pudło?

etc
28082021 zabrze mecz ekstraklasy gornik zabrze piast gliwice nz w bialej koszulce jesus jimenez gornikarkadiusz gola   polska press
28082021 zabrze mecz ekstraklasy gornik zabrze piast gliwice nz w bialej koszulce jesus jimenez gornikarkadiusz gola polska press Fot Arkadiusz Gola
Piast Gliwice - Zagłębie Lubin ONLINE. Sezon PKO Ekstraklasy rozkręca się z kolejki na kolejkę. Coraz wyraźniej widać, które zespoły zaczęły go z przytupem, a które zaliczyły falstart. Piast Gliwice od początku rozgrywek spisuje się coraz lepiej i dziś będzie chciał kontynuować serię meczów bez porażki. Zwycięstwo da "Piastunkom" miejsce na podium. Zagłębie tymczasem okupuje strefę spadkową i tylko częściowo "Miedziowych" tłumaczy jeden dodatkowy zaległy mecz.

PKO Ekstraklasa: Piast Gliwice - Zagłębie Lubin ONLINE

Przed dzisiejszym meczem Piast Gliwice i Zagłębie Lubin znajdują się na przeciwległych biegunach tabeli, chociaż oba zespoły dzielą w niej zaledwie cztery punkty. Gdy dodamy do tego jedno zaległe spotkanie lubinian (z Legią Warszawa), można dojść do wniosku że zmierzą się dzisiaj bardzo wyrównane zespoły i trudno wskazać faworyta. Za "Piastunkami" przemawia jednak atut własnego boiska i doskonałe humory po wygranych derbach z Górnikiem Zabrze przed przerwą reprezentacyjną. "Miedziowi" przerwę na mecze kadry spędzili w zgoła odmiennych humorach, bo swoje debry - ze Śląskiem Wrocław - akurat przegrali.

- W naszym zespole wszystko jest w porządku. Odpowiednio trenowaliśmy w tym czasie, zawodnicy, którzy mieli małe urazy zaleczyli je, a Ci, którzy mieli pewne zaległości nadrobili większość z nich, w tym także nowy napastnik Nikola Stojiljkovic. Z każdym dniem jego forma rośnie, podobnie jak obrońcy – Alexandrosa Katranisa. W jego przypadku ten proces potrwa dłużej, gdyż dołączył do nas późno. Jestem przekonany dobrze spożytkowaliśmy ten czas i będą tego efekty - ocenił przerwę trener Piasta Waldemar Fornalik.

Jeśli wygra dzisiaj Piast, umocni swoją pozycję w czołówce tabeli, mając szansę zakończyć 7. kolejkę nawet na podium. Zagłębie z kolei musi wygrać, by wydostać się ze strefy spadkowej i złapać kontakt z czołówką. Porażka sprawi, że "Miedziowi" zadomowią się w dolnej strefie tabeli na dłużej.

Przewidywane składy na mecz Piast - Zagłębie
Piast: Plach - Konczkowski, Czerwiński, Huk, Holubek - Pyrka, Sokołowski, Alves, Chrapek, Vida - Toril

Zagłębie: Hładun - Chodyna, Kruk, Soler, Bartolewski - Danie, Poręba, Starzyński, Zhigulev, Ratajczyk - Szysz

Piast Gliwice - Zagłębie Lubin TRANSMISJA TV i ONLINE

Początek transmisji tv z meczu Piast - Zagłębie od godz. 12:30 w Canal+ Sport i Canal+ Sport 3. Mecz skomentują Cezary Olbrycht i Marcin Baszczyński.

A gdzie oglądać mecz Piast - Zagłębie online na żywo w Internecie? Spotkanie będzie dostępne w usłudze NC+ Go.

20:00 Piast Gliwice - Zagłębie Lubin na żywo
Canal+ Sport
Canal+ Sport 3

EKSTRAKLASA w GOL24

Więcej o EKSTRAKLASIE - newsy, wyniki, terminarz, tabela, strzelcy

Memy Polska - Anglia. Dawno nie widzieliśmy tak nabuzowanego Kamila Glika! Nasz stoper zwyzywał Jacka Grealisha, w przerwie wziął udział w szarpaninie, a podczas samej gry nie przepuścił żadnemu rywalowi. Zobaczcie najlepsze komentarze internautów o środowym spotkaniu.