Piszczek na Bukowej! Zobaczcie zdjęcia ze sparingu GKS Katowice - LKS Goczałkowice

Zobacz kolejne zdjęcia. Przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE Marzena Bugała
Piłkarze GKS Katowice w sparingowym meczu zmierzyli się na Bukowej z LKS Goczałkowice. W barwach gości wystąpił Łukasz Piszczek. Zobaczcie zdjęcia z tego spotkania.

Zespół GKS Katowice w ostatnim sparingu przed inauguracją rozgrywek Fortuna 1. Ligi zmierzył się na Bukowej z LKS Goczałkowice-Zdrój. W zespole gości wystąpił Łukasz Piszczek, który po zakończeniu kariery reprezentacyjnej i bundesligowej wrócił w rodzinne strony.

Gospodarze mieli jednak zdecydowaną przewagę, którą podkreślili pewnym zwycięstwem. W 24 minucie prowadzenie dał im Filip Szymczak, w 68 podwyższył kapitalnym strzałem z dystansu Krystian Sanocki, a wynik zamknął ten sam zawodnik po poważnym błędzie bramkarza.

W poprzednich sparingach katowiczanie pokonali 1:0 Sandecję Nowy Sącz i 2:1 GKS Bełchatów oraz zremisowali 2:2 z Zagłębiem Sosnowiec.

W pierwszym ligowym meczu sezonu 2021/22 GKS w sobotę 31 lipca o godzinie 12.40 zagra u siebie z Resovią.

GKS Katowice - LKS Goczałkowice-Zdrój 3:0 (1:0)
1:0
Filip Szymczak (24), 2:0 Krystian Sanocki (68), 3:0 Krystian Sanocki (77)
GKS I połowa: Kudła - Wojciechowski, Jędrych, Janiszewski, Rogala - Kościelniak, Błąd, Repka, Figiel, Pavlas - Szymczak. II połowa: Królczyk - Gierach, Sadowski, Kołodziejski, Pavlas - Woźniak, Kościelniak (65. Kiebzak), Repka (60. Jaroszek), Urynowicz, Sanocki - Kozłowski.

Zobaczcie zdjęcia ze sparingu GKS Katowice - LKS Goczałkowice-Zdrój.

Maksym Chłań: Awans przyjdzie jeśli będziemy skoncentrowani