Dziennik Zachodni

  Maja Popczyk KS Orient Zawiercie

  Maja Popczyk (Zawiercie)
  Mam na imię Maja mam 13 lat, a od 8 roku życia trenuję Taekwondo oraz Kickboxing w KS Orient. Jestem uczennicą Gimnazjum Nr 3 w Zawierciu, a moją pasją jest sport. Oprócz treningów sztuk walki uczęszczam na zajęcia z akrobatyki oraz boksu, a w czasie wolnym uczestniczę w seminariach sportowych.
  Moim największym osiągnięciem tego roku jest zdobycie tytułu Vice Mistrza Świata w kategorii Tag Team Juniorzy dziewczęta-niebieskie- czerwone pasy podczas Mistrzostw Świata w Taekwondo w Birmingham oraz zdobycie Pucharu Polski w Kickboxingu, gdzie jednocześnie zostałam wyróżniona tytułem "Najlepsza Zawodniczka Light Contact w Kickboxingu" w kategorii Kadet Starszy podczas zwodów w Diwikozy, W tym roku udało mi się również zdobyć tytuł Mistrza Polski Kadetów Starszych w Kickboxingu Pointfighting w Lesznie oraz trzykrotne zdobycie tytułu Mistrza Polski w Drużynowych Mistrzostwach Polski w Taekwondo.
  Obecnie przygotowuję się do Mistrzostw Polski w Taekwondo oraz Otwartych Mistrzostw Europy w Taekwondo. Moim celem na ten sezon to zakwalifikowanie się do Kadry Zawodowej Kickboxingu, a tym samym udział w Pucharze Świata w Kickboxingu.

  Maja Popczyk KS Orient Zawiercie

  7 Miejsce

  Głosowanie zakończone!

  14996 głosów

  Ostatnie plebiscyty

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  DZ poleca

  Wideo