Dziennik Zachodni

  Dziewczyna Lata 2015

  Oto plebiscyt, w którym wybierzemy Dziewczynę Lata 2015! Kogo poszukujemy? To Wy decydujecie! Szalone, energiczne, wrażliwe, romantyczne - każda dziewczyna ma w sobie coś wyjątkowego. Która z Pań spodoba się najbardziej?

  Zgłoś swoją kandydaturę do tytułu Dziewczyny Lata 2015 i prześlij swoje zdjęcie do naszego plebiscytu.

  Na jakie zgłoszenia czekamy? Zależy nam na zdjęciach, które przyciągją uwagę. Mogą być zrobione na kąpielisku, w parku, w górach, nad morzem, lub na imprezie. Im bardziej szalone, tym lepsze. Najważniejsze, aby były zrobione w czasie wakacji letnich.

  Jesteś odważna? Mówisz, że nie masz kompleksów? Lubisz wyróżniać się z tłumu? Udowodnij to i zaprezentuj się przed milionami internautów w Polsce i Czytelników Dziennika Zachodniego. Weź udział w naszej zabawie i zgarnij super nagrodę.

  Co jest nagrodą w plebiscycie Dziewczyna Lata 2015?

  Dziewczyna, która wygra nasz plebiscyt, zdobędzie Voucher na Weekend dla dwóch osób w Hotelu Wellnes & Spa Centuria w Ogrodzieńcu.

  Jest się więc o co bić. Śmiało! Zgłaszajcie swoje kandydatury i głosujcie. Zachęćcie swoich znajomych do głosowania publikując informacje na Facebooku. Im więcej głosów, tym nagroda pewniejsza.

  Jak można głosować?
  Głosujemy za pomocą SMS-ów, Facebooka i kliknięć.

  Regulamin plebiscytu

  Ostatnie plebiscyty

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  DZ poleca

  Wideo