Dziennik Zachodni

  Głośni Ludzie 2013 woj. śląskiego

  Jak co roku wybieramy Głośnych Ludzi 2013 woj. śląskiego. Czytelnicy Dziennika Zachodniego mają niepowtarzalną okazję zagłosować na ludzi, o których było w 2013 najgłośniej. To politycy, sportowcy i ludzie kultury. Redakcja Dziennika Zachodniego wybrała na początek 11 kandydatur, lecz każdy Czytelnik ma szansę zgłosić własnego kandydata.
  Plebiscyt trwa do 21 stycznia 2014 r.

  Możecie głosować na dwa sposoby: tradycyjny klikając w okno kandydata - wówczas waga głosu wynosi 1 lub za pomocą aplikacji facebookowej - wówczas waga głosu wynosi 2. W ciągu doby możecie oddać 5 głosów na każdego kandydata.

  W trakcie trwania plebiscytu możecie również zgłaszać swoich kandydatów Służy do tego specjalny formularz zgłoszeniowy umieszczony na końcu listy kandydatów. Redakcja zastrzega sobie prawo akceptacji bądź odrzucenia zgłoszonej propozycji.
  Wyniki tego głosowania będą dla nas ważną informacją, jak Wy drodzy Internauci oceniacie ludzi, o których było w 2013 r. głośno. Wasza opinia trafi na łamy papierowego wydania Dziennika Zachodniego. Zapraszamy do głosowania.

  Regulamin plebiscytu

  Ostatnie plebiscyty

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  DZ poleca

  Wideo