Dziennik Zachodni

  Kto powinien zagrać wielki koncert w Rybniku w 2015 r. Popieraj swoją gwiazdę [PLEBISCYT]

  PLEBISCYT ZAKOŃCZONY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  Czwarty w historii Rybnika koncert gwiazdy światowej sceny muzycznej okazał się sukcesem frekwencyjnym. Na stadionie miejskim przy ulicy Gliwickiej na koncercie 30 Seconds To Mars bawiło się ponad 17 tysięcy osób. W poprzednich latach w Rybniku występowały takie gwiazdy jak Bryan Adams, zespół Guns N' Roses  oraz Rod Stewart. Łącznie wszystkie te wydarzenia obserwowało ponad 60 tysięcy fanów muzyki. 
  Kto mógłby wystąpić na rybnickim stadionie w przyszłym roku? Zarówno agencja koncertowa jak i włodarze miasta są zgodni, że Rybnik jest przede wszystkim areną dla koncertów rockowych artystów. Ale kto zagra tego jeszcze nie wiadomo.
  Proponujemy Wam udział w plebiscycie. Wybraliśmy zespoły, które mają w Polsce wielu fanów. W opisach kandydatów znajduje się nasza opinia na ile realny jest występ danego artysty. Nikogo jednak nie skreślamy, bo przecież wszystko jest możliwe. Zostawiamy Wam możliwość zgłaszania kandydatów do tej zabawy, ale uwaga to redakcja decyduje, która z kandydatur zostanie zaakceptowana. Zespół, który wygra będzie przez naszą redakcję zarekomendowany władzom miasta Rybnika wraz z całą mocą Waszych głosów. Nie oznacza to, że artysta, który wygra wystąpi w Rybniku na pewno. Na to składa się mnóstwo okoliczności i warunków. Ale spróbować warto. Uwaga, możecie zgłaszać również swoje propozycje.

  Głosować można na trzy sposoby:
  - tradycyjnym klikiem. Waga głosu wynosi 1. W ten sposób można oddać 5 głosów w ciągu doby.
  - głosować można przez Facebooka. Waga głosu wynosi 2. W ten sposób również można oddać 5 głosów w ciągu doby.
  - głosować można również wysyłając SMS na numer 72355 (koszt SMS 2,46 z VAT). Waga głosu wynosi 5. Szczegółową instrukcję głosowania znajdziecie klikając w okno kandydata.

  Regulamin plebiscytu

  Ostatnie plebiscyty

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  DZ poleca

  Wideo