Dziennik Zachodni

  Maluch na okładkę edycja 2016 (0-3)

  UWAGA Nowy Komunikat dla rodziców! 5 dzieci dobrze już chodzących i odważnych ze ścisłej czołówki plebiscytu weźmie udział w pokazie mody dziecięcej, który odbędzie się w Pałacu Kultury Zagłębia w Dąbrowie Górniczej 1 czerwca 2016 r. Rodzice (dziadkowie) wraz z dziećmi będą proszeni o przybycie już o godz. 12.30, proszę o rezerwację tego terminu w Państwa kalendarzach!!!
  Sesja okładkowa Laureata 1 miejsca - 30 maja od 10.00 zbiórka w Mediacentrum Sosnowiec, Baczyńskiego 25a, również proszę o rezerwację terminu. Szczegóły otrzymacie Państwo mailem lub telefonicznie po rozstrzygnięciu plebiscytu:)  jKomunikat dla rodziców!
  Szanowni Państwo porządkujemy zgłoszenia zdublowane, możecie otrzymać odrzucenie zdublowanego zgłoszenia, nie znaczy to, że dziecko już nie bierze udziału w konkursie!!! Nadal są w panelu dzieci oczekuące bez podanych nazwisk i tych nie możemy zaakceptować:(
  Jeżeli nadal nie otrzymałeś linku do kandydatury dziecka proszę pamiętać, że
  jeżeli zgłosiłeś swoje dziecko bez danych rodzica: imię nazwisko, telefon, miejscowość to uzupełnij je mailem na j.pajak@dz.com.pl a niezwłocznie otrzymasz link do głosowania na twoją pociechę. Dzieci promujemy w naszych tygodnikach powiatowych stąd potrzeba podania miejscowości.


  Przeżyj ze swoim dzieckiem przygodę życia, jego zdjęcie ukaże się na okładce Dz w Dniu Dziecka, a poprzedzi to profesjonalna sesja Laureatów w Agencji JCacademy.
  Akcja polega na wyłonieniu spośród nadesłanych zdjęć dzieci najsympatyczniejszego dziecka w 2 kategoriach wiekowych 0-3 i 4-7. Laureaci obu kategorii ukażą się wspólnie na okładce wydania Dziennika Zachodniego z okazji Dnia Dziecka w dniu 1 czerwca 2016! Otrzymają również pamiątkową fotoksiążkę z profesjonalnej sesji oraz nagrody rzeczowe w postaci dziecięcych rowerków.

  Wszyscy Laureaci zostaną docenieni, zaprosimy ich wraz z opiekunem w Dniu Dziecka na projekcję filmu w Pałacu Kultury Zagłębia w Dąbrowie Górniczej, gdzie następi również uroczyste wręczenie nagród.

  Start przyjmowania zgłoszeń poprzez panel 1 kwietnia na www.dziennikzachodni.pl/maluch
  UWAGA! Koniecznie prosimy o podanie w zgłoszeniu również imienia i nazwiska zgłaszającego rodzica, jego numer telefonu (do wiadomości redakcji) oraz miejscowość.
  Głosowanie rozpoczyna się 15 kwietnia i może być dokonane trzema sposobami: kliki (1 głos) do 13 maja, FB - 3 głosy do 13 maja, oraz SMS-owe (10 głosów) do 20 maja.
  Naszymi Partnerami są Pałac Kultury Zagłębia w Dąbrowie Górniczej oraz Agencja JC ACADEMY.
  Więcej informacji w regulaminie.

  Regulamin plebiscytu

  Ostatnie plebiscyty

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  DZ poleca

  Wideo