Dziennik Zachodni

  Miss studniówki 2015. Głosuj na najpiękniejszą [PLEBISCYT]

  Studniówkowy szał trwa. To właśnie na tym balu każda dziewczyna wygląda najpiękniej.
  Zapraszamy więc do kolejnej edycji plebiscytu Miss studniówki. W poprzednim roku nasza zabawa cieszyła się ogromną popularnością. Mieliśmy mnóstwo zgłoszeń, a kandydatki otrzymały tysiące Waszych głosów. Część kandydatek sfotografowali nasi fotoreporterzy odwiedzający studniówkowe bale.

  Zwyciężczynie naszego plebiscytu zaprezentujemy w papierowym wydaniu Dziennika Zachodniego. Jeśli macie piękne zdjęcie z tegorocznej studniówki, lub przygotowań do niej, możecie zgłosić swoją kandydaturę do plebiscytu DZ. Ważne abyście w zgłoszeniu zaznaczyły, że macie prawa do fotografii i zgadzacie się na wykorzystanie jej w naszym serwisie internetowym oraz w papierowym wydaniu DZ. Koniecznie w zgłoszeniu podajcie swoje imię i nazwisko oraz nazwę szkoły, w której się uczycie i miasta, w którym mieszkacie. Uwaga, redakcja zastrzega sobie prawo do akceptacji lub odrzucenia zgłoszenia.

  Plebiscyt trwa do wtorku 24 lutego do godziny 11.59. Głosować możecie na trzy sposoby: klasycznie, czyli klikając w okno kandydatki. W ciągu doby możecie oddać w ten sposób 5 głosów. Waga głosu wynosi 1. Drugi sposób głosowania to aplikacja facebookowa. W ten sposób możecie oddać jeden głos na każdą kandydatkę w ciągu doby, ale waga waszego głosu wynosi 3. Trzecia metoda to wysłanie SMS-a z prefiksem kandydatki na numer 72355 (koszt jednego SMS-a to 2,46 z VAT). Waga głosu SMS wynosi 5.

  Zapraszamy do zabawy. Ale pamiętajcie, przypominamy jak w poprzedniej edycji, plebiscyt plebiscytem, jednak najważniejsze to dobrze przygotować się do matury!

  Regulamin plebiscytu

  Ostatnie plebiscyty

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  DZ poleca

  Wideo