Dziennik Zachodni

  Superstrażak OSP w województwie śląskim edycja 2016

  Szanowni druhowie, nadal można dołączyć do naszego plebiscytu. A może jedna odważna druhna? Wiemy, że Panie również są ochotniczkami i z pasją dorównują swoim kolegom strażakom.
  20 maja rozpoczęliśmy zgłoszenia do plebiscytu wojewódzkiego, w którym będziemy wybierać najpopularniejszego strażaka OSP i najpopularniejszą jednostkę OSP w województwie śląskim. Zachęcamy jednostki OSP do wytypowania spośród swoich zespołów wyróżniających się strażaków do konkursu indywidualnego Superstrażak OSP w woj. śląskim, który stanowi osobną kategorię w tym plebiscycie.
  Nagrodą jest voucher dla 2 osób na weekendowy pobyt w hotelu Fajkier w Lgocie Murowanej gmina Kroczyce oraz profesjonalny Toporek wielofunkcyjny Paratech Biel Tool – amerykański, odkuwany z jednego elementu z dożywotnią gwarancją.
  http://kadimex.pl/pl/component/djcatalog2/item/0-all/213-toporek-wielofunkcyjny-biel-tool.html


  Zapraszamy strażaków do samodzielnego zgłaszania się poprzez panel - wystarczy kilka zdjęć, imię i nazwisko, nazwa jednostki i krótki opis osiągnięć dla lokalnej społeczności wraz z zachętą do głosowania. Zgłoszenia będziemy akceptować przez cały czas trwania plebiscytu. Start głosowania wśród czytelników i internautów 3 czerwca godz.12. Głosowanie potrwa do 4 lipca 2016 do godz. 11.59.

  Regulamin plebiscytu

  Ostatnie plebiscyty

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  DZ poleca

  Wideo